Rozhraní.NET Framework 4.5.1 je k dispozici pro Windows 8 a Windows Server 2012

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2881468 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tento článek popisuje Microsoft rozhraní.NET Framework, 4.5.1, což je vysoce kompatibilní, místní aktualizace Microsoft rozhraní.NET Framework 4 a Microsoft .NET Framework 4.5.

V Microsoft Download Center je k dispozici pro Windows 8 a Windows Server 2012 rozhraní.NET Framework 4.5.1. Na webu Windows Update (WU) a na serveru služby WSUS (Windows Update) je k dispozici pro systém Windows Server 2012 pouze rozhraní.NET Framework 4.5.1.

Na webu Windows Update, bude vám nabídnuta rozhraní.NET Framework 4.5.1 pro Windows Server 2012 jako Doporučená aktualizace.

Poznámky
  • Na webu Windows Update doporučeno aktualizace se může automaticky nainstalovat na všechny podporované platformy založené na nastavení počítače.
  • V systému Windows 8 můžete také nainstalovat Microsoft rozhraní.NET Framework 4.5.1 upgrade počítače na systém Windows 8.1.

Další informace

Další informace o rozhraní.NET Framework 4.5.1 nebo rozhraní.NET Framework Developer Center navštivte následující web společnosti Microsoft:
NET Framework 4.5.1
Rozhraní.NET Framework Developer Center
Další informace o blokování rozhraní.NET Framework 4.5.1 nabízet na webu Windows Update klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2721187 Jak dočasně blokovat instalaci rozhraní.NET Framework 4.5.1 a jeho odpovídající jazykové sady

Informace o aktualizaci

Následující soubory jsou k dispozici ke stažení ze služby Stažení souboru:

Rozhraní.NET Framework 4.5.1
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček.

Jazykové sady rozhraní .NET framework 4.5.1
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Ke stažení
Stáhněte balíček.

Další informace o tom, jak stahovat soubory technické podpory společnosti Microsoft, získáte kliknutím na číslo následujícího článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici k datu zveřejnění souborů. Soubor je uložen na zabezpečených serverech, které neumožňují neoprávněné změny souborů.

Přepínače příkazového řádku pro tuto aktualizaci

Informace o různých přepínačích příkazového řádku podporovaných v této aktualizaci navštivte následující Microsoft Knowledge Base:

Požadavek na restartování

Bude pravděpodobně třeba restartovat počítač po instalaci této aktualizace. Doporučujeme ukončit všechny aplikace, které používají rozhraní.NET Framework před instalací této aktualizace.

Odkazy

Další informace o terminologii aktualizace softwaru najdete kliknutím na následující číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 2881468 - Poslední aktualizace: 27. listopadu 2013 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2012 Datacenter
  • Windows Server 2012 Essentials
  • Windows Server 2012 Foundation
  • Windows Server 2012 Standard
  • Windows 8
  • Windows 8 Pro
  • Windows 8 Enterprise
Klíčová slova: 
kbexpertiseadvanced kbsurveynew atdownload kbfix kbmt KB2881468 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2881468

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com