Poprawka: Obiektów przeciąganych wstrząsać w projekcie SSIS 2012 po zastosowaniu zbiorczej aktualizacji 6 dla programu SQL Server 2012

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2883424 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Objawy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Zastosowaniu zbiorczej aktualizacji 6 dla programu Microsoft SQL Server 2012 do wystąpienia systemu Microsoft SQL Server Integration Services (SSIS).
  • Otwieranie projektu SSIS i spróbuj wprowadzić niektóre zmiany do projektu w Microsoft SQL Server Data Tools (SSDT).
  • Zaznaczyć kilka obiektów, a chcesz przeciągnąć je na powierzchnię projektu. Na przykład próby położenia zadania na powierzchnię projektu przepływ sterowania lub Umieść składnik na powierzchni projektowej zadania przepływu danych.
W tym scenariuszu zaznaczone obiekty wstrząsać podczas przeciągania ich, a nie możesz umieścić je dokładnie na powierzchni projektowej.

Rozwiązanie

Problem został rozwiązany po raz pierwszy w następujących aktualizacji zbiorczej programu SQL Server.

Zbiorcza aktualizacja 7 programu SQL Server 2008 R2 z dodatkiem SP1

Aktualizacje zbiorcze dla programu SQL Server — informacje

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Każdej nowej aktualizacji zbiorczej dla programu SQL Server zawiera wszystkie poprawki i wszystkie poprawki zabezpieczeń, które zostały zawarte w poprzedniej zbiorczej aktualizacji. Sprawdź najnowsze aktualizacje zbiorcze dla programu SQL Server:
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Informacje o pakiecie aktualizacji poprawki

Firma Microsoft udostępniła obsługiwaną poprawkę. Jednakże ta poprawka jest przeznaczona tylko do rozwiązania problemu opisanego w tym artykule. Powinna być stosowana tylko w systemach, w których ten problem występuje.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, istnieje sekcja "Poprawka Pobierz dostępne" w górnej części tego artykułu z bazy wiedzy. Jeśli nie ma tej sekcji, należy przesłać żądanie obsługi klienta firmy Microsoft i obsługi technicznej w celu uzyskania poprawki.

Uwaga W przypadku wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu może być wymagane utworzenie osobnego zlecenia usługi. Typowe opłaty za korzystanie z pomocy technicznej będą pobierane tylko w przypadku dodatkowych pytań i problemów, których nie można rozwiązać przy użyciu tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów działu obsługi klienta i pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka Pobierz dostępne" formularz wyświetla języków, dla których dostępna jest poprawka. Jeśli odpowiedni język nie jest widoczny, oznacza to, że ta poprawka nie jest dostępna dla tego języka.

Więcej informacji

Informacje dotyczące plików poprawki

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Wersja globalna tego pakietu aktualizacji oprogramowania ma atrybuty plików (lub nowsze) wymieniono w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom zostały podane w formacie uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC, Coordinated Universal Time). Po wyświetleniu informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć z karty Strefa czasowa w elemencie Data i godzina w Panelu sterowania.
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuData Godzina Platforma
Microsoft.SQLServer.integrationservices.Graph.dll11.0.3387.02,175,16803-Paź-201322:06x 64
Microsoft.SQLServer.integrationservices.Graph.dll11.0.3387.02,175,16803-Paź-201322:06x86
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą".

Właściwości

Numer ID artykułu: 2883424 - Ostatnia weryfikacja: 19 listopada 2013 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1 na następujących platformach
    • Microsoft SQL Server 2012 Developer
    • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
    • Microsoft SQL Server 2012 Standard
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbfix kbautohotfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbhotfixserver kbmt KB2883424 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2883424

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com