FIX: Виділені об'єкти похитнути в SSIS 2012 проект після інсталяції сукупного оновлення 6 для SQL Server 2012

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2883424 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Розглянемо таку ситуацію.
  • Ви застосовуєте накопичувальне оновлення 6 для Microsoft SQL Server 2012 до Microsoft SQL Server інтеграції послуг (SSIS) екземпляра.
  • Ви відкриваєте SSIS проекту, і ви намагаєтеся зробити деякі зміни до проекту у Microsoft SQL Server даних інструментів (SSDT).
  • Виділити об'єкти, а ви намагаєтеся перетягнути їх на поверхню дизайн. Наприклад, ви спробуйте розташувати завдання контролю потоку дизайн поверхні або розташуйте компонентом області потік даних завдань конструктора.
У цьому випадку виділених об'єктів трясти, поки ви перетягніть їх, а не можна розташувати їх точно на дизайн поверхні.

Розв'язанн

Питання вперше була зафіксована у наступні накопичувальне оновлення SQL Server.

сукупний пакет оновлень 7 для SQL Server 2012 SP1

Про накопичувальне оновлення для SQL Server

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Кожен новий накопичувальне оновлення для SQL Server містить усі виправлення, і всі виправлення в безпеки, які входили до складу попередніх накопичувальне оновлення. Перевірте останню накопичувальне оновлення для SQL Server:
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Виправлення оновлень пакета інформації

Виправлення можна отримати від корпорації Майкрософт. Проте це виправлення призначена лише для вирішення проблеми, описаної в цій статті. Застосовуйте це виправлення лише до системний інтегратор, які відчувають вказана проблема.

Якщо Виправлення доступне для завантаження, є розділ "Виправлення завантажити доступні" у верхній частині цієї статті бази знань. Якщо цей розділ не відображається, надіслати запит до Microsoft обслуговування і підтримки клієнтів отримати виправлення.

Примітка. Якщо виникають додаткові проблеми, або якщо будь-які виправлення, можливо, доведеться створити окремий запит до служби. Витрати на звичайні підтримки буде застосовуватися до додаткової підтримки питання і питання, які не відповідають критеріям для цього конкретного виправлення. Для отримання повного списку Microsoft обслуговування і підтримки клієнтів телефонних номерів, або створити окремий запит до служби відвідайте такі веб-сайті Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Примітка. У формі "Виправлення завантажити доступні" відображаються мови, для якої доступний виправлення. Якщо потрібна мова не відображається, це тому, що виправлення не доступна для даної мови.

Додаткові відомості

Відомості про файли

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Глобальна версія цього пакету оновлень програмного забезпечення має атрибути файлів (або новіші атрибути файлів) подані в нижченаведеній таблиці. Дати й часу для цих файлів перераховані за скоординованим універсальним часом (UTC). Під Вільний час перегляду відомостей про файл, обраховуються за місцевим часом. Щоб визначити різницю між UTC і місцевим часом, використовувати вкладку часовий пояс у дата і вільний Вільний час елемент панелі керування.
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Ім'я файлуВерсія файлуРозмір файлуДата Вільний час Платформа
Microsoft.sqlserver.integrationservices.Graph.dll11.0.3387.02,175,16803-Oct-201322:06x64
Microsoft.sqlserver.integrationservices.Graph.dll11.0.3387.02,175,16803-Oct-201322:06на базі x86-процесорів
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Властивості

Номер статті: 2883424 - Востаннє переглянуто: 18 листопада 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1, у разі використання з:
    • Microsoft SQL Server 2012 Developer
    • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
    • Microsoft SQL Server 2012 Standard
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbautohotfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbhotfixserver kbmt KB2883424 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2883424

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com