Oprava: Pomalý výkon v SQL Server 2012 při vytváření indexu na typu prostorových dat velké tabulky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2887899 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o sestavení rejstříku (pomocí CREATE INDEX nebo ALTER INDEX) na typu prostorových dat velké tabulky Microsoft SQL Server 2012 špatná. Můžete najít mnoho konfliktů spinlock na SOS_CACHESTORE a SOS_SELIST_SIZED_SLOCK.

Řešení

Tento problém byl poprvé opraven v následující kumulativní aktualizace serveru SQL Server.

Kumulativní aktualizace 7 pro SQL Server 2012 SP1

O kumulativní aktualizace pro SQL Server

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Každé nové kumulativní aktualizace pro SQL Server obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení, které byly součástí předchozí kumulativní aktualizace. Rezervovat nejnovější kumulativní aktualizace pro SQL Server:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Informace o balíčku oprav hotfix aktualizace

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze pro problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení dostupných" na začátku tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud tento oddíl není uveden, odešlete požadavek na služby zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je požadováno, bude pravděpodobně nutné vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu použije dalších otázek a problémů, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo chcete-li vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Další informace

Spinlocks chránit položky mezipaměti postup runtime (CLR) společný jazyk. Plán dotazů pro index vytvořené nebo změněné obvykle zahrnuje použít operátor nebo provozovatel Vnořené smyčky . Vnější strany operace spojení se vrací řádky z tabulky prostorové a prostorové funkce řízení. Pokaždé, když je vyvolána funkce, mohou být použity spinlock. Při spuštění dotazu s vysoký stupeň paralelnost spinlocks může být kritický bod. Následující schéma je příkladem územního plánu.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Územního plánu

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Odkazy

Další informace o dalším problému výkonu při vytváření indexu na velké tabulky v SQL Server 2012 typ prostorových dat, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2887888 Oprava: Pomalý výkon v serveru SQL Server při vytváření indexu na typu prostorových dat velké tabulky v instanci SQL Server 2012

Vlastnosti

ID článku: 2887899 - Poslední aktualizace: 19. listopadu 2013 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1 na těchto platformách
    • Microsoft SQL Server 2012 Developer
    • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
    • Microsoft SQL Server 2012 Standard
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2887899 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2887899

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com