PROBLEEMI: SQL Server 2012 ruumiandmete tüüpi suurest tabelist indeksi koostamisel aegluse

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 2887899 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Sümptomid

Kui proovite ehitada indeks (kasutades INDEKSIT luua või muuta indeks) ruumiandmete tüüpi suur tabel, Microsoft SQL Server 2012 võib täita halvasti. Leiad palju spinlock Tülid SOS_CACHESTORE ja SOS_SELIST_SIZED_SLOCK.

Lahendus

Probleem parandati esmakordselt SQL serveri järgmiste koondvärskenduses.

Koondvärskenduses 7 SQL Server 2012 SP1

Kumulatiivseid värskendusi SQL Server

Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding start collapsed
Iga uue SQL serveri koondvärskenduses sisaldab kõigi kiirparanduste ja kõik turvaparandused, mis olid kaasas eelmise koondvärskenduses. Tutvu kumulatiivseid värskendusi SQL Server:
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding end collapsed

Hotfix update pakett teavet

Microsoft on lasknud toetatava käigultparanduse. See kiirparandus on ette nähtud üksnes käesolevas artiklis kirjeldatud probleemi kõrvaldamiseks. Kasutage seda parandust ainult selle konkreetse probleemiga süsteemide.

Kui kiirparandus on allalaadimiseks saadaval, on "Käigultparanduse Download saadaval" teadmusbaasi artiklit ülemises jaotises. Kui seda jaotist ei ole, esitada taotluse käigultparanduse hankimiseks Microsofti klienditeeninduse ja toetust.

Märkus Täiendavate küsimuste ilmnemisel või kõik probleemid on nõutav, võib olla looma eraldi tugiteenuse taotluse. Tavaline tugiteenuste kohaldatakse täiendavat tugiteenust vajavatele küsimustele ning probleemidele, mis pole lahendatavad konkreetse käigultparandusega. Täielik nimekiri Microsofti klienditeeninduse ja -toe telefoninumbrite või eraldi tugiteenuse taotluse loomiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Märkus "Käigultparanduse Download saadaval" vormil kuvatakse keeled, mille jaoks kiirparandus on. Kui te ei näe oma keelt, sellepärast kiirparandus ei ole saadaval selles keeles.

Lisateave

Spinlocks kaitsta ühise language runtime (CLR) menetluse vahemälu kanded. Loodud või muudetud indeks päringuplaani hõlmab tavaliselt Rakenda käitaja või Pesastatud Loop operaator. Liitu operatsiooni välimisele küljele naasnud ruumilise tabeli read ja ruumilise juhtimisfunktsioon. Iga kord, kui funktsioon on tuginetud, on spinlock võib kasutada. Kui päring on liiga kõrge paralleelsuse tasemega, on spinlocks muutunud kitsaskoht. Järgmisel diagrammil on sellise planeeringu näide.

Ahenda see piltLaienda see pilt
Planeeringu

Olek

Microsoft on kinnitanud, et see probleem esineb Microsofti toodetel, mis on loetletud jaotises "Kehtib".

Viited

Lisateavet teise JÕUDLUSPROBLEEM indeksi koostamisel ruumiandmete tüüpi suure tabeli SQL Server 2012 klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
2887888 FIX: Aegluse SQL serveri ruumiandmete tüüpi suure tabeli SQL Server 2012 astme indeksi koostamisel

Atribuudid

Artikli ID: 2887899 - Viimati läbi vaadatud: 19. november 2013 - Redaktsioon: 2.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1, kasutamisel koos:
    • Microsoft SQL Server 2012 Developer
    • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
    • Microsoft SQL Server 2012 Standard
Märksõnad: 
kbautohotfix kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2887899 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 2887899

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com