ВИПРАВИТИ: Повільний продуктивності в SQL Server 2012 або SQL Server 2014 створюючи індекс для типу просторових даних з великим столом

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2887899 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Під Вільний час спроби побудувати покажчик (за допомогою створення ІНДЕКСУ або змінити індекс) тип просторових даних з великим столом, Microsoft SQL Server 2012 або SQL Server 2014 може виконувати погано. Ви можете знайти багато spinlock сварка на SOS_CACHESTORE і SOS_SELIST_SIZED_SLOCK.

Розв'язанн

Питання вперше була зафіксована у наступні накопичувальне оновлення SQL Server.

Накопичувальне оновлення 1 для SQL Server 2014

сукупний пакет оновлень 7 для SQL Server 2012 SP1

Про накопичувальне оновлення для SQL Server

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Кожен новий накопичувальне оновлення для SQL Server містить усі виправлення, і всі виправлення в безпеки, які входили до складу попередніх накопичувальне оновлення. Перевірте останню накопичувальне оновлення для SQL Server:
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Виправлення оновлень пакета інформації

Виправлення можна отримати від корпорації Майкрософт. Проте це виправлення призначена лише для вирішення проблеми, описаної в цій статті. Застосовуйте це виправлення лише до системний інтегратор, які відчувають вказана проблема.

Якщо Виправлення доступне для завантаження, є розділ "Виправлення завантажити доступні" у верхній частині цієї статті бази знань. Якщо цей розділ не відображається, надіслати запит до Microsoft обслуговування і підтримки клієнтів отримати виправлення.

Примітка. Якщо виникають додаткові проблеми, або якщо будь-які виправлення, можливо, доведеться створити окремий запит до служби. Витрати на звичайні підтримки буде застосовуватися до додаткової підтримки питання і питання, які не відповідають критеріям для цього конкретного виправлення. Для отримання повного списку Microsoft обслуговування і підтримки клієнтів телефонних номерів, або створити окремий запит до служби відвідайте такі веб-сайті Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Примітка. У формі "Виправлення завантажити доступні" відображаються мови, для якої доступний виправлення. Якщо потрібна мова не відображається, це тому, що виправлення не доступна для даної мови.

Додаткові відомості

Включають спінлоки захистити загальні мову виконання (CLR) процедура кеш записів. Запит план поверху створений або змінений індекс зазвичай включає в себе Застосувати оператор або Вкладені петлі оператора. Зовнішня сторона приєднатися до операції повернення рядків з просторової таблиці і водіння просторова функція. Кожного разу, коли викликається функція, за spinlock використовуються. Під Вільний час запуску запит на змінення з високим ступенем паралелізм, що включають спінлоки може стати є вузьким місцем. На схемі нижче є прикладом такого просторової плану.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Плани забудови

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Посилання

Для отримання додаткової інформації про іншу проблему продуктивності створюючи індекс для типу просторових даних з великим столом в SQL Server 2012, клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2887888 FIX: Повільний продуктивності в SQL Server, створюючи індекс для типу просторових даних з великим столом в екземпляра SQL Server 2012

Властивості

Номер статті: 2887899 - Востаннє переглянуто: 22 квітня 2014 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
  • Microsoft SQL Server 2012 Service Pack 1, у разі використання з:
    • Microsoft SQL Server 2012 Developer
    • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
    • Microsoft SQL Server 2012 Standard
  • Microsoft SQL Server 2014 Developer
  • Microsoft SQL Server 2014 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2014 Standard
Ключові слова: 
kbautohotfix kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbmt KB2887899 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2887899

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com