Prihlásenie formát pre aplikáciu Outlook Web App na mobilných zariadeniach nie je upravená podľa rutiny cmdlet Set-OwaVirtualDerictory v prostredí Exchange Server 2013

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2889786 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Predpokladajme, že nakonfigurujete úplné domény prihlásiť formát (Domény\používateľ) pre aplikáciu Outlook Web App spustením rutiny cmdletSet-OwaVirtualDirectoryv prostredie Exchange Management Shell (EMS) v prostredí Microsoft Exchange Server 2013. Pri pokuse o prihlásenie do aplikácie Outlook Web App pomocou mobilného zariadenia, ako je Apple iOS zariadení alebo Windows Phone 8, prihlasovacie stránke Outlook Web App vás vyzve na zadanie e-mailovú adresu miesto zadanie poverení v "Domény\používateľ"formát.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože aplikácia Outlook Web App štítky sú napevno pre mobilné zariadenia. Preto prispôsobené prihlásiť formát nefunguje.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte nasledujúcu kumulatívnu aktualizáciu:
2892464 Popis Kumulatívna aktualizácia 3 pre Exchange Server 2013

Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „Vzťahuje sa na“.

Ďalšie informácie

Viac informácií o Set-OwaVirtualDirectory cmdlet, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Všeobecné informácie o Set-OwaVirtualDirectory cmdlet
Ďalšie informácie o konfigurovaní úplné domény prihlásiť formát pre aplikáciu Outlook Web App, prejdite na webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Ako nakonfigurovať overovanie na základe formulárov pre aplikáciu Outlook Web App
Upozornenie informácie tretej strany

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding start collapsed
Produkty tretích strán spomínané v tomto článku vyrábajú spoločnosti, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft nepreberá žiadnu záruku za výkonnosť alebo spoľahlivosť týchto výrobkov.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
assets folding end collapsed

Vlastnosti

ID článku: 2889786 - Posledná kontrola: 26. novembra 2013 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2013 Standard
Kľúčové slová: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2889786 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2889786

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com