Вхід формат для веб-застосунку Outlook веб-застосунок на мобільному пристрої не коригується відповідно до командлета Set-OwaVirtualDerictory в середовищі Exchange Server 2013

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2889786 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Припустимо, що ви налаштувати повна домен входу в форматі (Домен\користувач) для веб-застосунку Outlook веб-застосунок, запустивши командлетSet-OwaVirtualDirectoryв Exchange оболонки керування (EMS) у середовищі Microsoft Exchange Server 2013. Під Вільний час спроби входу до веб-застосунок Outlook веб-застосунок за допомогою мобільного пристрою, наприклад, Apple iOS пристрою або Windows Phone 8, вхід до сторінки веб-застосунок Outlook веб-застосунок пропонується ввести свою адресу електронна пошта замість введення фінансові дані в на "Домен\користувач"формат.

причина

Ця проблема виникає тому, що веб-застосунок Outlook веб-застосунок етикетки жорстко кодований для мобільних пристроїв. Таким чином, формат замовний входу не працює.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте такий сукупний пакет оновлень:
2892464 Опис накопичувальне оновлення 3 для Exchange Server 2013

Стан

корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки у продуктах Майкрософт, перелічених у розділі «Застосовується до».

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про командлета Set-OwaVirtualDirectory перейдіть на веб-сайті Microsoft:
Загальна інформація про командлета Set-OwaVirtualDirectory
Щоб отримати додаткові відомості про настроювання повна домен входу формат для веб-застосунку Outlook веб-застосунок перейдіть на веб-сайті Microsoft:Сторонні інформаційні застереження

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Властивості

Номер статті: 2889786 - Востаннє переглянуто: 25 листопада 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise
  • Microsoft Exchange Server 2013 Standard
Ключові слова: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2889786 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2889786

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com