Ako používať tlačidlo Možnosti automatického vyplnenia v programe Excel

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 291359 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Súhrn

Po vyplnení údajov podľa susedných buniek presunutím rukoväte výplne v programe Microsoft ExcelMožnosti automatického vyplnenia tlačidlo je zobrazené tesne pod a napravo od vyplneným výberom. Po kliknutí na tlačidlo Možnosti automatického vyplnenia zobrazí tlačidlo, zobrazí zoznam možností, ktoré umožňuje zvoliť vyplniť bunky, s textom alebo údajmi, a či obsahovať formát počiatočného výberu alebo kopírovať iba formát.
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Obrázok možnosti automatického vyplnenia zoznamu "kopírovať"vybratých buniek.
Na Možnosti automatického vyplnenia zobrazí sa tiež tlačidlo po vybratí Automatické dopĺňanie možnosť v Séria dialógové okno. Zobraziť Séria dialógové okno, použite jeden z nasledujúcich postupov, ako vhodné pre verzie programu Excel, ktorý používate:
  • V programe Microsoft Office Excel 2007 a Excel 2010, kliknite na tlačidloDomov karte, a potom kliknite na tlačidlo Výplne v Editácia skupina.
  • V programe Microsoft Office Excel 2003 a v starších verziách programu Excel, ukážte na položkuVýplne na Upraviť menu a potom kliknite na tlačidlo Séria.
Na dostupné možnosti závisia od typu obsahu bunky (text alebo čísla) a formát údajov. Môžete použiť Séria príkaz nájsť Automatické dopĺňanie možnosť a Ďalšie možnosti.

Ďalšie informácie

Na zobrazenie zoznamu možností automatického vyplnenia, kliknite na tlačidlo Možnosti automatického vyplnenia tlačidlo. Zoznam možností sa líši podľa typu údajov: text a vzorce, čísla, mesiacov a dní v týždni, a dátumy. Úplný zoznam možností, ktoré môžu k dispozícii je nasledovná:
Kopírovať bunky
Vyplniť rad
Iba formátovanie výplne
Výplň bez formátovania
Vyplniť dni
Vyplniť pracovné dni
Vyplniť názvy mesiacov
Vyplniť roky
Rovnaký osem možností sú tiež zahrnuté v kontextovej ponuke ktoré sa zobrazí, keď kliknete pravým tlačidlom a presuňte rukoväť výplne do susedných buniek. Na Možnosti automatického vyplnenia tlačidlo sa nezobrazuje pri používaní Táto metóda.

Odkazy

Ďalšie informácie o používaní rôznych typov Smart značky, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
291357Ako používať tlačidlá možností automatických opráv v programe Excel
291358 Ako používať tlačidlo Možnosti prilepenia v programe Excel
291361 Ako používať tlačidlo Možnosti kontroly chýb v programe Excel 2002 alebo Excel 2003
291363 Ako používať tlačidlo "Vložiť možnosti", v programe Excel 2002 alebo Excel 2003

Vlastnosti

ID článku: 291359 - Posledná kontrola: 9. apríla 2013 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Office Excel 2007
  • Microsoft Office Excel 2003
  • Microsoft Excel 2010
Kľúčové slová: 
kbexpertisebeginner kbgraphxlinkcritical kbhowto kbinfo kbmt KB291359 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 291359

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com