ID článku: 291473 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Pre program Microsoft Word 2000 verziu tohto článku, pozri 212339.

Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Súhrn

Môže automaticky formátovať dokument v programe Microsoft Word 2010 a v starších verziách ako ste typ alebo všetky v rovnakom čase. V oboch prípadoch môžete určiť, ktoré automatické zmeny slovo robí, a tiež môžete vypnúť možnosti automatického formátovania. Tento podrobný článok popisuje vypnutie možností automatického formátu.

Ďalšie informácie

Automatický formát funguje nasledovne:
  • Program Word automaticky formátuje položky, ako sú nadpisy, zoznamy s odrážkami a číslované zoznamy, hranice, čísla a symboly pri písaní dokumentu. Môžete určiť, ktoré automatické zmeny poskytuje program Word, alebo môžete vypnúť automatické formátovanie úplne.
  • Môžete automaticky formátovať vybratý text dokumentu alebo celý neformátovaný dokumentu, napríklad e-mailové správy, po kliknutí na tlačidlo Automatický formát v ponuke Formát . Môžete preskúmať, prijať, alebo odmietnuť každú zmenu.
  • V predvolenom nastavení príkaz Automatický formát nie je k dispozícii na páse s nástrojmi v programe Word 2007 alebo novšej verzie. Ak chcete manuálne formátujte vybratý text dokumentu alebo celý neformátovaný dokumentu v programe Word 2007 alebo novšia verzia, môžete použiť príkaz Automatický formát .
V predvolenom nastavení, automatický sú zapnuté možnosti "" prvom spustení programu Word. Môžete vypnúť možnosti, ktoré chcete.

Vypnutie možností automatického formátu

Vypnutie možností automatického formátovania, ktoré Word používa, postupujte podľa pokynov pre verziu programu Word, ktorý používate.

Word 2013, Word 2010 alebo programu Word 2007

Word 2003 alebo Word 2002

Odkazy


Ďalšie informácie o vypnutí možnosti automatického formátu a znamená, čo každý možnosť automatického formátovania, kliknite na tlačidlo nasledujúci článok:

Vrátenie späť alebo vypnutie automatického formátovania


Ďalšie informácie o možnosti automatického formátovania v programe Word, stlačte F1 a vyhľadávanie pre automatický formát v Pomocníkovi programu Microsoft Word.

Vlastnosti

ID článku: 291473 - Posledná kontrola: 10. októbra 2013 - Revízia: 8.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Word 2013
  • Microsoft Word 2010
  • Microsoft Office Word 2007
  • Microsoft Office Word 2003
  • Microsoft Word 2002 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbgraphxlinkcritical kbhowtomaster kbproof kbmt KB291473 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 291473

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com