Номер статті: 2927432 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Заяву про підтримку
Наступним змістом відноситься до сторінки завантаження Visual Studio 2013 оновлення 2. Щоб отримати додаткові відомості про наступного змісту див. Подробиці на веб-сайт центру завантажень Microsoft.

Примітка. Існують різні рівні підтримки для кожного продукту. Будь ласка, прочитайте наступних заяв підтримки ретельно, перш ніж інсталювати оновлення.

При установці оновлень Visual Studio, ви обираєте для прийому і встановлювати майбутніх оновлення Visual Studio 2013. корпорація Майкрософт пропонує підтримку на Visual Studio 2013 RTM продуктів і останній Visual Studio 2013 оновлення продуктів.

професійно оформлений, Преміум, кінцевою,і виражати для Windowsпродукція: професійний преміум і Ultimate Експрес-для Windows є повний Visual Studio 2013 RTM продуктів, які також включають візуальну студії оновлення 2. Якщо зараз у вас Visual Studio 2013 встановлений і запустити цей файл завантаження, буде отримати на Visual Studio оновлення 2 тільки. Якщо ви в даний Вільний час немає Visual Studio 2013 інстальовано під Вільний час інсталяції цього завантаження, ви будете отримувати Visual Studio 2013 і Visual Studio оновлення 2. Visual Studio 2013 RTM мовні пакети можуть бути інстальовані в цих відповідних продуктів оновлення 2.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

корпорація Майкрософт випустила команда Фонду сервер 2013 оновлення 2 на 2 квітня 2014 року і Visual Studio 2013 оновлення 2 на 12 травня 2014 року. Це оновлення представляє нові поліпшення технології у оригіналу (TFS), приймальні випробування інструмент, Microsoft Azure інструменти, реліз управління, зневаджувач, Profiler, відлагоджувача, генерація коду, сутність рамках 6.1, NuGet, машинопис, Visual Studio IDE, ASP.NET і веб-інструментів 2013.2. Visual Studio 2013 оновлення 2 містить останні оновлення, функція доповнення та виправлення помилок.

Додаткові відомості про Visual Studio оновлень продуктів доступна також на веб-сайті Visual Studio.

Як отримати Visual Studio 2013 оновлення 2

Visual Studio 2013 оновлень є сукупний релізів. Наступні посилання для скачування завжди вкаже вам на останні оновлення: Можна також переглянути повний список Visual Studio 2013 оновлення.

Претензії вірусів

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Цей файл перевірено на наявність вірусів. корпорація Майкрософт використала поточне Підтримка програмного забезпечення для виявлення вірусів, доступне на Вільний час публікації файлу. Файл зберігається на захищених серверах, які запобігають будь-яким несанкціонованим змінам файлу.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Як встановити Visual Studio 2013 оновлення 2

Установка посібник з Приєднуйтесь до нас див.

Як встановити Visual Studio

Як встановити оригіналу і Visual Studio ALM

Як встановити реліз управління Visual Studio 2013

Важливо.Це оновлення призначено для Visual Studio та Team Foundation Server (TFS). Механіка установки Visual Studio та TFS відрізняються один від одного. Visual Studio оновлення інстальовано на вершині все, що уже інстальовано на комп'ютері. Оновлення TFS є повний макет, який замінює будь-який інший інстальовано на комп'ютері. Перш ніж застосувати TFS оновлення, переконайтеся, що ви маєте повну архівувати поточної бази даних. Якщо до TFS оновлення збій установки, неможливо буде перезавантажити оновлення або повернутися до попередньої версії TFS без виконання відновлення.

Оновлення реліз управління є повний макет, який включає в себе останні функції доповнення та виправлення помилок для релізу управління Visual Studio 2013. Перш ніж застосувати оновлення реліз управління, переконайтеся, що ви маєте повну архівувати поточної бази даних і крипто ключ RSA (див.блог пост для крипто ключів RSA експортувати інструкції.) Якщо випуск управління оновлення збій установки, можна не вдається перезапустити оновлення або повернутися до попередньої версії реліз управління без виконання операції відновлення.

Тому, що реліз управління для Visual Studio 2013 оновлення 2 go жити, застосовувати такі оновлення шляхи.

Підтримувані оновлень:
 • Відпустіть управління для Visual Studio 2013 до релізу управління для Visual Studio 2013 оновлення 2
 • Відпустіть управління щоб Visual Studio 2013 оновлення 1 реліз управління для Visual Studio 2013 оновлення 2
 • Відпустіть управління для Visual Studio 2013 оновлення 2 RC до релізу управління для Visual Studio 2013 оновлення 2

Нові технології покращення й Виправлені проблеми в Visual Studio 2013 оновлення 2

Технології покращення

Наступні поліпшення технології були зроблені в цьому випуску.

ASP.NET та веб-інструментів 2013.2
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
  ASP.NET шаблонів застосунків для
  • Новинки ASP.NET шаблонів застосунків для підтримки підтвердження облікового запису і скидання пароля.
  • Підтримка для локальної організації рахунки в ASP.NET Web API

  Додаткові можливості Visual Studio веб-редактор
  • Новий редактор JSON
  • Новий редактор Sass (.scss)
  • Здійснення URL picker для HTML/CSS
  • Оновлення, що будуть МЕНШ редактор додавши більше функцій
  • Оновлювати ко Intellisense в редактор HTML

  Посилання браузера
  • Посилання браузера тепер підтримує HTTPS з'єднання і виведе список що у панель приладів з інших підключень, доки сертифікат довіряють браузера.
  • Кращого розподілення джерела

  Microsoft Azure веб-сайтів підтримка в Visual Studio
  • Підтримка Azure входу
  • Віддаленого налагодження для веб-сайтів Microsoft Azure (WAWS)
  • Віддаленого перегляду
  • Підтримує створення веб-сайтів Azure

  Web публікувати додаткові можливості
  • Поліпшення користувацького досвіду для публікації

  ASP.NET Ліси будівельні
  • Якщо ваша модель використовує Enums, потім MVC Scaffolder призведе до створення розкривного списку для Enum. Це використовує Enum помічники в MVC.
  • Оновлено MVC ліси, шаблонів EditorFor , щоб вони використовувати Завантажувач класів.
  • MVC і Web API Scaffolders буде додати 5,1 пакунки MVC і Web API.
  • Додав шар будівельних риштувань розширюваності для підтримки третьої сторони користувача Scaffolders.

  ASP.NET веб-форм
  ASP.NET MVC 5.1
  ASP.NET Web API 2.1
  веб-сторінка ASP.NET 3.1
  • Різні усуває помилку

  ASP.NET ідентичності 2.0.0
  • Двофакторна аутентифікація

   ASP.NET ідентичності тепер підтримки двофакторна автентифікація. Двофакторна аутентифікація забезпечує додатковий рівень безпеки для облікових записів користувача у випадку, де отримує ваш пароль скомпрометований. Існує також захист для грубої сили атаки проти двофакторна кодів.
  • Блокування облікового запису

   Надає змогу заблокувати на користувача, якщо користувач вводить свій пароль або двофакторна коди неправильно. Кількість спроб неприпустиме і до відрізок часу для користувачів він буде заблокований можна налаштувати. Розробник за бажанням можна вимкнути блокування облікового запису для певних облікових записів користувачів.
  • Підтвердження облікового запису

   Система ASP.NET ідентичності тепер підтримує підтвердження облікового запису. Це досить поширене сценарій, в більшості веб-сайтів, що сьогодні де при реєстрація події нового облікового запису на веб-сайті, вам необхідно підтвердити вашу електронну пошту, перш ніж ви могли б зробити що-небудь на веб-сайті. протокол IMAP підтвердженням є корисною, оскільки він запобігає фіктивні рахунків імовірних. Це дуже корисно, якщо ви використовуєте електронну пошту як метод спілкування з користувачами вашого веб-сайту, наприклад сайти форум, банківської, електронної комерції та соціальних веб-сайтів.
  • Скидання пароля

   Пароль скидання – це функція, де користувач може скинути свої паролі, якщо вони забули свій пароль.
  • Безпеки Марка (знак на скрізь)

   Опори на шляху до регенерації маркерів безпеки для користувача у випадках, коли користувач змінює свій пароль або інші безпеки відповідної інформації, наприклад, видалити пов'язаний Логін (наприклад, Facebook, Google, обліковий запис А комп'ютера Microsoft і так далі). Це необхідно, щоб переконатися, що будь-який токени, що генеруються з старий пароль, є недійсними. У проекті зразка Якщо змінити пароль користувача потім для користувача створено новий маркер і будь-які попередні Жетони, є недійсними. Ця функція забезпечує додатковий рівень безпеки для вашої програми з моменту, коли ви змінити пароль, вас буде записаний звідусіль (всі інші браузери) де ви увійшли в цей додаток.
  • Зробити тип первинний ключ бути розширюваної для користувачів і ролі

   В ASP.NET ідентичності 1.0 тип первинний ключ для таблиці користувачів і ролей була струни. Це означає, що коли ASP.NET ідентичності системи зберігається в SQL Server, використовуючи сутності рамки, ми були за допомогою nvarchar. Там було багато дискусій навколо цього замовчуванням реалізація на переповнення стека і на основі вхідних зворотного зв'язок "один-до-одного". Ми надали розширюваності гачок, де можна вказати, якою має бути первинним ключем таблиці користувачів і ролей . Це розширюваності гачок є особливо корисно, якщо ви переходите заявку і застосування was онлайнове пул носіїв UserIds є GUID-коди або підтримує.
  • IQueryable підтримка користувачів та ролей

   Додана підтримка для IQueryable на UsersStore і RolesStore, ви можете легко отримати список користувачів і ролей.
  • Операцію видалення підтримки через на UserManager
  • Індексування для імені користувача

   У ASP.NET посвідчення особи рамках реалізації ми додали унікальний індекс на ім'я користувача за допомогою нового IndexAttribute у EF 6.1.0-Beta1. Це гарантує, що імена користувачів завжди є унікальним і не було ніяких умова змагання, в якому ви могли в кінцевому підсумку з повторювані імена користувачів.
  • Валідатор посиленої пароль

   Валідатор пароль, який був відправлений в ASP.NET ідентичності 1,0 був досить основним пароль валідатор, яка була тільки перевірка мінімальну довжину. Існує новий пароль валідатор, який дає вам більше контролю над складність паролів. Будь ласка, зверніть увагу, що навіть якщо ви вмикаєте всі налаштування в цей пароль, ми закликаємо вас, щоб увімкнути Двофакторна аутентифікація для облікових записів користувачів.
  • IdentityFactoryПроміжного програмного забезпечення / CreatePerOwinContex
  • UserManager

   За допомогою впровадження заводу отримати екземпляр UserManager з контексту OWIN . Цей план поверху схожий на те, що ми використовуємо для отримання AuthenticationManager зі контекстному OWIN для SignIn і SignOut. Це рекомендований спосіб отримання екземпляр UserManager за запитом застосунку.
  • Проміжне Підтримка програмного забезпечення DbContextFactory

   ASP.NET ідентичності використовує сутності рамках піднесення системі ідентичності в SQL Server. Для цього система ідентичності є посилання в ApplicationDbContext. Проміжне Підтримка програмного забезпечення DbContextFactory повертає екземпляр ApplicationDbContext за запитом, яка використовується у вашому додатку.
  • ASP.NET особу зразків NuGet пакет

   Зразки NuGet пакет може зробити його легше встановити і запустити зразки для ASP.NET ідентичності і слідувати передовій практиці. Це зразок ASP.NET MVC-додатку. Будь ласка, змінювати код перед розгортанням цього виробництва, у відповідності з вашим додатком. Зразок повинні бути встановлені в порожній застосунку ASP.NET.

   Щоб отримати додаткові відомості про пакет зверніться до наступних блогу:
   Оголошення про перегляд Microsoft.AspNet.Identity 2.0.0

 • OWIN компонентів Microsoft

  Багато помилок усунена в цьому випуску, див. коментар до обговорення щодо останньої стабільної версії (2.1.0).
 • ASP.NET SignalR

  Багато помилок усунена в цьому випуску, див. Наступні випуски.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
Генерація коду
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Це оновлення дозволяє розробникам вказати, що їх програми можна скомпілювати цільової останнього покоління процесорів, що підтримують AVX2 набору інструкцій.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
Налагоджувач
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Додано візуалізатора для JSON дані, що містяться в рядку об'єктів.
 • Ви можете порівняти два .diagsession файлів, які містять керованих пам'яті даних.
 • Ви можете викликати вручну вміст prefetch в магазині Windows додатків.
 • Додано налагодження функціональність, яка включає DOM Explorer і JavaScript консолі, коли ти налагодження елементі керування указаній сценаріїв.
 • Додано точка розширення для Visual Studio плагінами, щоб змінити налаштування в налагоджувачі символ.
 • Коли налагоджувати керованих пам'яті з файлу дампу з купи, Проаналізуйте значень окремих об'єктів.
 • Windows Phone 8.1 забудовник може використовувати Visual Studio для налагодження проблеми з веб-сайтів, які працюють на телефону Internet Explorer.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
Сутність рамках 6.1
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Оновіть сутності рамках 6.1 для виконання і оснащення. Рамках сутності (EF) 6.1 є незначні оновлення сутності рамках 6 і includesseveral помилка виправлення і нові можливості. Докладні відомості про EF 6.1, посилання на документацію для нових функцій, в тому числіСутність рамки версії історії. Нових функцій в цьому випуску включають:
  • Оснащення консолідації надає послідовну спосіб створення нової моделі EF. Ця функція розширює майстра модель даних ADO.NET сутність для підтримки код перших моделях, включаючи зворотньої інженерії з наявної бази даних. Ці функції були раніше доступні в бета-версії EF електроінструменту.
  • Обробку транзакції commit відмов забезпечує новий System.Data.Entity.Infrastructure.CommitFailureHandler, який використовує недавно представила можливості для перехоплення операцій транзакції. CommitFailureHandler дозволяє автоматичне відновлення з збої з'єднання, в той Вільний час як вчинення транзакцію.
  • IndexAttributeдозволяє індекси вказує розміщення атрибут на нерухомість (або властивостей) в код Перша модель. Код спочатку створює відповідний індекс у базі даних.
  • Громадськості зіставлення APIнадає доступ до інформації, що EF hasabout як властивості і типів будуть зіставлені з стовпців і таблиць у базі даних. В останніх релізів цього API було внутрішніх.
  • Можливість налаштування перехоплювачі за допомогою App.config або Web. config файлідозволяє вам додати дозволяє перехоплювачі перекомпіляції.
  • DatabaseLoggerє новий перехоплювач, що дає змогу реєструвати всі операції з базами даних у файл. У поєднанні з функцією попереднього thislets, легко включенні журналювання бази даних операцій для розгорнутих застосунку, без необхідності перекомпіляції.
  • Модель міграцій змінити виявлення була вдосконалена, щоб scaffolded міграції є більш точними. Продуктивність в процес виявлення має також набагато кращою.
  • Поліпшення продуктивності включають зниження бази даних операцій під Вільний час ініціалізації, оптимізації для порівняння null рівності в LINQ запитах, швидше переглянути покоління (модель створення) в сценарії, дедалі ефективніше матеріалізації гусеничний сутностей з кількома асоціацій.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
Графіка діагностики
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Особливості діагностики DirectX графіки в даний Вільний час доступна для Windows Phone 8.1 пристроїв і емулятори.
 • Нові та вдосконалені DirectX шаблони надати відправною точкою для написання ігри для магазину Windows і Windows Phone (Silverlight і non-Silverlight). XAML на основі шаблону забезпечує точку відліку для легко включення тексту, зображень, і меню в ігри для сценарій виконання в якості Heads Up відображає, протокол IMAP про стан, настройки і т. д.
 • Графічний кадр аналіз підтримується для допомагає діагностувати проблеми зі швидкодією ігор на основі DirectX і додатків.
 • Деякі функціональні поліпшення зроблені для графіки діагностики:
  • Нічия стан відстеження у списку подій графіка підтримує обтічний аналізу для знайомства, як встановити GPU стан.
  • 30 послідовних кадрів може бути захоплений в один Вільний час.
  • Імена об'єктів та ресурсів, визначених розробник тепер піддаються по всій до користувача інтерфейсу користувача.
  • HTTP і обробники протоколів Користувальницькі можуть використовуватися для виконання заходу анотацій.
  • Глибина трафарет буфер перегляду тепер підтримується.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
Відлагоджувача
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Продуктивність події, які SQL пов'язані зараз забезпечує можливість завантажити SQL до нового вікна запит на змінення та дослідити проблему за допомогою наявних інструментів SQL всередині Visual Studio.
 • Продуктивність події, які пов'язані з MVC зараз забезпечує можливість перейти до дій або контролер метод в код, щоб дослідити проблему.
 • Видовищні заходи для групування, тепер відправною точкою і повільний вузол. Це знижує загальну кількість рядків і робить його легше ідентифікувати певної події для розслідування.
 • Під Вільний час перевірки деталей події відлагоджувача продуктивність, тепер є показником виділити pathfor кожного повільний вузлів.
 • Коли налагоджувати винятком подію з відлагоджувача лог-файл, код карти тепер відображається з анотаціями, конкретні відлагоджувача так що цікаво параметрів можна легко відобразити. Це також показує, де в виняткова ситуація, використовуючи нові коментарі на графіку.
 • Припустимо, що ви використовуєте Git відбулася в TFS як систему контролю, доступу до розгорнутих версії рішення, відкривши файл iTrace, що породжується Microsoft моніторингу агент, в Visual Studio Ultimate 2013.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
NuGet 2.8.1
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • NuGet 2.8.1 буде випущений в квітні 2014 року. Ось найбільш важливі моменти у випуску. Перевірити на повний реліз коментар до обговорення щоб отримати додаткові відомості про ці зміни.
  • Цільова Windows Phone 8.1 додатків
   NuGet 2.8.1 тепер підтримує орієнтації Windows Phone 8.1 додатків за допомогою монікерів рамках цільового WindowsPhoneApp, WPA, WindowsPhoneApp81і WPA81.
  • Патч роздільної здатності пошук залежностей
   Коли NuGet усуває пакунок залежностей; NuGet історично реалізувала стратегії вибору Найнижчі пакет основні та проміжні версії, що задовольняє залежностей на упаковці. Однак, на відміну від основні та проміжні версії, версії патча завжди була вирішена до найвищих версії. Хоча поведінка була благими намірами, він створив відсутність детермінізму для автоматична інсталяція пакунків, що мають залежностей.
  • Параметр - DependencyVersion
   Хоча NuGet 2.8 змінює поведінку за промовчанням для розв'язання залежностей, він також додає більш точний контроль над залежність резолюція процес за допомогою параметра - DependencyVersion в консолі диспетчера пакет. Опція дозволяє вирішення залежностей Найнижчі можливі версії, що типово виконується, найвищі можливі версії, або найвищу малої або патч версії. Цей параметр працює лише для установки пакета в командлета PowerShell.
  • Атрибут DependencyVersion
   На додаток до детальне параметр - DependencyVersion NuGet дозволило також за можливість встановлювати новий атрибут у файлі nuget.config, що визначає вміст значення за промовчанням, якщо параметр - DependencyVersion не вказано у задіяння установки пакета. Це значення буде також притримуватись діалоговому вікні NuGet менеджер пакетів для будь-яких операцій пакету установки. Щоб установити значення, додати такого атрибута nuget.config-файл:
   config> <add key="dependencyversion" value="Highest" /> </config>
  • Попередній перегляд NuGet операції з - whatif
   Деякі пакунки NuGet може мати глибокі залежність графіки. Таким чином, це корисно під Вільний час установку, видалення або оновлення операцію спочатку бачити те, що буде відбуватися. NuGet 2.8 додає стандартний PowerShell -що робити, якщо можливість установки пакета, видаліть пакеті пакет оновлень команди, щоб візуалізувати весь закриття пакунки, до яких буде застосовано команду.
  • Повернення до попередньої версії пакета
   Це загальноприйнята щоб інсталювати попередній версії пакета для того, щоб розслідувати нові функції а потім вирішили повернутися до останньої стабільної версії. Перед NuGet 2.8 це було багатоетапний процес видалення попередніх пакетів і його залежностей, а потім інсталювати попередню версію. За допомогою NuGet 2.8, пакет оновлень команда тепер буде повернутися весь пакет закриття (такі як дерево залежностей пакунка) до попередньої версії.
  • Розвиток залежностей
   Багато різних видів можливості можуть бути доставлені як NuGet пакунки, зокрема про інструменти, які використовуються для оптимізації процесу розробки. Хоча ці компоненти можуть відігравати важливу роль у розробці новий пакет, вони не повинні розглядатися опубліковані залежність новий пакет, коли це пізніше. NuGet 2.8 дозволяє пакет, щоб ідентифікувати себе у файлі .nuspec, як developmentDependency. Коли вона встановлена, ці метадані буде також додано до packages.config файл проекту, в яку було інстальовано пакет. Коли цей файл packages.config пізніше проаналізовано для NuGet залежностей за допомогою пакета nuget.exe, буде вилучати ці залежність завдання, позначений як розвиток залежностей.
  • Окремі packages.config файли для різних платформ
   При розробці додатків для кількох цільових платформ, це загальноприйнята мати файли різних проектів для кожного відповідних поборотися з налаштуваннями середовища. Це також часто до споживання різних NuGet пакунки у файли різних проектів, як пакунки мають різні рівні підтримки для різних платформ. NuGet 2.8 надає вдосконалену підтримку цього сценарію, створюючи різні packages.config файли для файлів різних проектів конкретної платформи.
  • Запасний в локальному кеші
   Хоча NuGet пакунки зазвичай споживаються з віддаленого галерея (таких як NuGet галерея) за допомогою підключення до мережі, є багато сценаріїв, в якому клієнт не підключено. Без підключення до мережі NuGet клієнтів не вдається встановити пакунки, навіть тоді, коли ці пакунки вже були на комп'ютері клієнта в локальному кеші NuGet. NuGet 2.8 додає автоматичних кеш запасний пакету manager консолі.

   Запасний функцією кеш-пам'яті необхідно не конкретної команди аргументи. Крім того, кеш запасний варіант в даний Вільний час працює тільки в пакет manager консолі. В даний Вільний час поведінку не працює у діалоговому вікні диспетчер пакетів.
  • Усуває помилку
   Одним з основних виправляє помилку є поліпшення продуктивності на пакет оновлень-перевстановити команди.

   Крім того, цей реліз NuGet також включає в себе багато інших виправляє помилку. Є 181 проблеми, що вирішуються в релізі. Повний список робочих елементів, зафіксовані в NuGet 2.8 для в NuGet Tracker випуск для цього випуску.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
Профайлер
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Існує новий інструмент сценарій виконання ЦП для вивчення яких керованих, рідний, і функції JavaScript використовують ЦП. сценарій виконання ЦП інструмент замінює попередній процесора вибірки інструментом для Windows Store Apps.This новий інструмент має швидкий Вільний час фільтрації швидкий потік фільтрування та поліпшені можливості просто мій код.
 • Продуктивність і діагностики концентратор тепер дозволяє запускати більше одного інструменту для запуску в той же Вільний час. Дані з кожного інструменту корелюють про загальні терміни для швидше і простіше виконання аналізу. Інструменти, які можуть об'єднуватися, належать:
  • сценарій виконання ЦП
  • Споживання енергії
  • Гнучкості Інтерфейсу HTML
  • XAML UI реагування
 • Windows Phone 8.1 розробниками Visual Studio для діагностики проблем продуктивності разом з веб-сайтів, які працюють на телефону Internet Explorer.
 • Продуктивність і діагностики концентратор доступна для програми з Магазину Windows на Windows Phone 8.1 пристроїв і емулятори.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
Керування випуском
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Після інсталяції оновлення, Теги користувачів проробіть ту ж операцію через сервери. Якщо сервер конкретних дій, користувач завжди можете додати певний сервер і відповідні інтерактивні елементи на цьому рівні у послідовності розгортання.
 • Настроїти групу сервера, використовуючи той же тег припускає, що вказати значення для цілої групи, і що всі сервери у групі таким чином поділяють спільні цінності для всіх змінних.
 • Ви cannow розгортання ідентичними або кластеризованого серверах без необхідності повторити розгортання послідовності на кожному сервері.
 • Ви cannow Копіювати Теги користувачів різних етапів і різних шаблонів. Же послідовності розгортання всі Теги користувачів та сервери можна зберегти у разі вони копіювання на інших етапи або звільнення templatesin ж середовищі.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
Team Foundation Server
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Портфоліо відставання є поліпшення продуктивності під Вільний час навігації web access.
 • Ви можете запит на Теги користувачів в Visual Studio і через веб-доступ.
 • Ви можете застосовувати Теги користувачів працювати елементи в Visual Studio.
 • Установити дозволи, щоб визначити, які користувачі можуть додавати нові Теги користувачів.
 • REST API доступна для роботи елемент відстеження запит на додавання тегів.
 • Ви можете редагувати Теги користувачів в за Excel надбудови для оригіналу.
 • Можна настроїти неробочі дні, і вони виключаються з burndown графіки.
 • Ви можете налаштувати дати початку інтегральна схема потоку.
 • Можна закріпити легкий діаграм, які проектом або команді домашніх сторінок.
 • Ви можете налаштувати кольори в легкий діаграми.
 • оформлення та зручність сценарій виконання домашній сторінці проекту і команда була оновлена.
 • Gittools було оновлено для включають annotate (провину) подання елементів. Також тепер можна використовувати інструмент Git повернутися або внести зміни на commit, натисніть на декількох пультів і скасувати незавершену операцію...
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
приймальні випробування інструмент
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Забезпечує тестерів і тест веде можливість експортувати протестувати артефакти, так що дані можуть бути відправлені по електронній пошті або як роздруківки і спільно із зацікавленими сторонами, які не мають доступ до TFS.
 • Забезпечує тестерів і тест веде здатність керувати тест обробку даних в одному місці за допомогою спільних параметрів. Внесення подальших змін до обробку даних можуть бути оновлені в одному місці, і всі тести, які посилаються загальні для параметра автоматично оновлюється.
 • Ви можете переглянути типовий набір лічильників продуктивності від вашого застосування випробовується під Вільний час хмара навантаження приймальні випробування за допомогою програми Insights служби.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
Машинопис 1,0 RTM Visual Studio 2013
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Машинопис є відкритим джерелом мови, яка полегшує створення крос платформних, великомасштабних програм JavaScript, що працюють на будь-який веб-переглядач або хост.Рукопис має розробників переваги сильно типізованих мови на вершині гнучкі, динамічний runtime разом з повсюдне JavaScript. Рукопис, друкований надмножиною JavaScript, який компілює до рівнині JavaScript, worksseamlessly withexisting JavaScript інструменти та бібліотеки а також легко інтегрується з існуючих програм і сайтів.Рукопис в рідні типи andclass основі модульна модель програмування увімкнути масштабованість і кращої продуктивності через раннє виявлення помилки і розширеної оснащення. Розширений оснащення включає IntelliSense рефакторинга коду та коду навігації. Щоб отримати додаткові відомості про машинопис, перейдіть до наМашинопис сайт.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
Visual C++
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Деякі C++ компілятор збої і мовних питань відповідності були усунені.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
Visual Studio IDE
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Тепер переглядати вхідні зміни від інших галузей у редактори коду за допомогою CodeLens.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
Microsoft Azure інструменти
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • За допомогою Microsoft Azure сповіщень концентратори Надіслати тестове протокол IMAP протокол IMAP до магазину Windows, Windows Phone, iOS і Android-пристроїв і перевірити на результат реального часу.
 • Під Вільний час входу Visual Studio, вам буде представлений можливість легко активувати ваш Microsoft MSDN Azure вигоди (якщо ви не зробили цього).
 • Можна створювати нові проекти Microsoft .NET Azure мобільних послуг, додати будівельних лісів до проектів, встановлювати точки зупину і налагодження проекти, опублікувати їх до Microsoft Azure та нарешті віддаленого налагодження опублікованих служби.
 • За допомогою Microsoft Azure ресурсів для розробки, випробування і розгортання застосунку.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
Windows Phone
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Visual Studio 2013 оновлення 2 забезпечує повноцінний розвиток навколишнього середовища, які можна використовувати для розробки додатків та ігор для Windows Phone 8.1 та Windows Phone 8 за допомогою Visual Studio Express 2013 для Windows або Visual Studio 2013 Professional, Premium або Ultimate видань. З цими інструментами побудувати керованого коду, рідний код або HTML і JavaScript додатків можна використовувати існуючі навички програмування та код. Крім того, оновлення включає в себе кілька емуляторів і додаткових інструменти для профілювання і приймальні випробування вашого Windows Phone застосування в реальних умовах. Щоб отримати додаткові відомості, перейдіть на в Windows Phone центр для розробників.
 • Ви можете створити універсальний проекти, які поділяють коду між магазину Windows додатків і додатків Windows Phone. Щоб отримати додаткові відомості див. Розвивати заяву, що цілі Windows і Windows Phone.
 • Дає змогу Visual Studio 2013 автор і виконувати тести закодовані інтерфейсу користувача проти Windows Phone магазину додатків.
 • Автор і виконати юніт-тестів проти Windows Phone магазину застосунків і програм Windows Phone Silverlight за допомогою Visual Studio 2013 оновлення 2 можна.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Виправлені проблеми

Примітка. Якщо не вказано, зв'язаних елементів веде до Microsoft Приєднайте веб-сторінок.

Аналіз коду
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Візуальний аналіз коду студії 2013-Реєстрація policyis не запускається належним чином на веб-сайтах.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
Відлагоджувача
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Security.VerificationException помилка підняті на настроюваним обробником, якщо відлагоджувача включена.
 • Visual Studio падає при він завантажує пошкоджений файл відлагоджувача.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
Visual C++
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Припустимо, що у вас Windows Driver Kit (WDK) і Visual Studio 2013 оновлення 2 встановлені на вашому комп'ютері. Відкрити Visual Studio 2013 і створити Універсал-проект Visual C++. Якщо натиснути клавішу F5 скомпілювати та налагодження проекту, може з'явитися таке протокол IMAP про помилку:
  Не підтримує інтерфейс (виняток із HRESULT: 0x80004002 (E_NOINTERFACE))
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
Visual Studio IDE
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • JavaScript неполадки виникають під Вільний час відкриття веб-сторінок за допомогою внутрішніх Visual Studio веб-браузера.
 • Вкладки не відкрити належним чином, коли рішення мають дизайну і код переглядів відкрив.
 • діалогове вікно настройки облікового запису відобразиться протокол IMAP "ліцензія минає через 2147483647 днів", коли Visual Studio завантажить онлайн ліцензію.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
Веб-платформи та інструменти
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Коли ви використовуєте нову URL-адресу палітра у веб-додатках, він є не правильно відображаються коли URL-адреси, що починаються з ".".
 • Якщо натиснути клавішу F5 або Ctrl+F5 для веб-проекту, яка підтримує протокол SSL (https) URL, пропонується програмою Internet Explorer Якщо продовжити з ненадійних або самопідписаного сертифіката.
 • Під Вільний час інсталяції PHP редактор DevSense, ви можете втратити ваш PHP викладенням регіонів.
 • Можуть виникнути Visual Studio аварії afteryoupress CTRL+F4 , щоб закрити веб довідники власності діалоговому вікні сторінки.
 • Припустимо, коли відкривають проект, який містить згенерованих сценаріїв HTML-документ. Коли ви налагодження проекту на телефон емулятор, виникає помилка.
 • Visual Studio падає при спробі опублікувати проект або відкрити проект, який має FTP публікації профіль із використанням є відносним URL, наприклад localhost, "\\", або "/ /."
 • увімкнути веб Essentials на Web Express.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
Microsoft Azure
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Не вдалося створити новий проект Microsoft Azure застосунок-служба мобільного за допомогою Visual Studio 2013 на комп'ютері на базі x86-процесорів.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed


Відомі проблеми

Сутність Рамкової
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed


Ознаки

Під Вільний час запуску наявної сутності рамках 5 дизайнер моделі (.EDMX файлу) за допомогою сутності рамки 6.0.2 або 6.1.0 інструменти в Visual Studio 2012 або Visual Studio 2013 року, може з'явитися таке протокол IMAP про помилку:
Не вдалося завантажити 'ім'я файлу.edmx': вказано ролях є неприпустимим.

Ця проблема виникає лише якщо модель в питанні містить функцію імпорту, що має параметри десятковий тип.

Версії постраждалих

Ця проблема впливає на такі випущені версії сутності рамках інструменти для Visual Studio:
 • Сутність рамки 6.0.2 інструменти для Visual Studio 2012
 • Сутність рамки 6.0.2 інструменти для Visual Studio 2013
 • Сутність рамки 6.1.0 інструменти для Visual Studio 2012
 • Сутність рамки 6.1.0 інструменти для Visual Studio 2013
Якщо ви оновили сутності рамках інструменти для Visual Studio 2012 або Visual Studio 2013 з центру завантажень Microsoft, або якщо ви встановили Visual Studio 2013 оновлення 1 або 2 оновлення, версія дизайнера використовується має цю проблему.

Якщо в рамках сутність моделі немає функції імпорту для збережена процедура, які повертають об'єктів, які містять десяткового тип властивості, ця проблема не виникає.

Причини

Ця проблема виникає тому, що дизайнер кидає значення байт неправильно, якщо параметр має не точністю і масштабу граней.

Тимчасове рішення

Щоб вирішити цю проблему, використовуйте один з наступних методів:
 • Повернути ваші налаштування на 6.0.0 версію рамках інструментів сутності

  Для цього вам доведеться вручну видалити будь-яку версію інструмент, який є новішою за допомогою вікна Установка й видалення програм і переінсталюйте на 6.0.0 версії. Visual Studio 2012 ви можете знайти в центрі завантаження Майкрософт:

  Сутність рамках 6.0.0 інструменти для Visual Studio 2012

  Visual Studio 2013 EFTools.MSI і EFTools.cab файли спочатку були включені в пакет установки Visual Studio. Таким чином, ви можете повернути на 6.0.0 версію інструментів, видалити їх а потім ремонт Visual Studio, або знаходження інсталятор MSI в засобах масової інформації установки Visual Studio.
 • Змінити редактор, файли EDMX

  Альтернативний обхід вимагає ручного модифікація EDMX файли, використовуючи текстовий або XML-редактор.
  Примітка. Переконайтеся, що створювати резервні копії оригінальних файлів EDMX та не вносити додаткові зміни до них, що може призвести до їх стануть неприпустимими.

  Вільний час зміни має бути застосований до <parameter></parameter> елементи будь-якої <function> </function>(наприклад, збережена процедура або функції Table-Valued) всередині на <edmx:StorageModels></edmx:StorageModels> розділ, який також відомий як SSDL розділ на EDMX. Зміни, щоб переконатися, що всі параметри зіставити десятковий тип параметрів у відповідну функцію імпорту в розділі CSDL . Наприклад, розглянемо таку функцію:
  <Function Name="Product_Insert" Aggregate="false" BuiltIn="false" NiladicFunction="false" IsComposable="false" 
  ParameterTypeSemantics="AllowImplicitConversion" Schema="dbo">
          <Parameter Name="Id" Type="int" Mode="In" />
          <Parameter Name="Name" Type="int" Mode="In" />
          <Parameter Name="Price" Type="numeric" Mode="In" />
  </Function>
  Ціна параметр має бути змінені в такий спосіб:
  <Parameter Name="Price" Type="numeric" Mode="In" Precision="8" Scale="4" />
  Примітка. Фактичні числові значення, які призначаються точності або масштаб не є важливим при цьому.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
Visual Studio IDE
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Відома проблема в Visual Studio IDE після установки цього оновлення, перейдіть на наступні статті бази знань:
  2954109 Рішення платформи розкривного списку немає на екрані після установки Visual Studio 2013 оновлення 2

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed
Windows Phone
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 • Visual Studio команда будувати не можуть побудувати Windows Phone 8, Windows Phone Silverlight 8.1 та передачу застосунків Silverlight.

  Щоб вирішити цю проблему, встановити ваш проект будувати з MSBuild x 86 набір інструментів. Що для цього в TFS не зміните параметр MSBuild платформи від авто на х86 у розділі побудувати команда конфігурації майстра процесу. Щоб отримати додаткові відомості див. Це протокол IMAP в блозі.
 • Розглянемо таку ситуацію.
  • Visual Studio 2013 оновлення 2 інсталяції на комп'ютері під керуванням Windows 7 або Windows 8.
  • скинути параметри Windows до Windows 8.1.
  • Створення Windows Phone 8.1 проекту і побудувати його.
  У цьому випадку ви отримуєте побудувати або упаковки помилки.

  Щоб вирішити цю проблему, ремонт Visual Studio 2013.
 • Видалення файлу з спільного проекту не виявлений команди управління версіями Фонду правильно. Файл буде видалено зі спільного проекту, але файл не видаляються з команди управління версіями Фонду.

  Щоб вирішити цю проблему, вручну видалити цей файл із сервером за допомогою провідника Джерело елемента керування.
 • Команда управління версіями Фонду не можна скасувати відкладені зміни до рішення, якщо файли були перенесені з спільний проект ще один проект в розчині. Після скасування записів файлу буде знову переміщується до спільного проекту. Однак, ці файли буде відсутній з диска.

  Щоб вирішити цю проблему, відновити файли на диску, отримання останні файли від команди управління версіями Фонду.
 • В Visual Studio 2013 оновлення 2, модульного приймальні випробування C++ Silverlight 8,1 apps не підтримується. Коли ви retarget існуючого C++ Silverlight 8.0 одиниці тест проекту до 8,1 Silverlight, побудувати операцію не вдалося, і з'являється таке протокол IMAP про помилку:
  Помилка: Помилка верифікації AppManifest. Неприпустимий AppPlatformVersion в WMAppmanifest.xml
 • Коли ви розробляєте C++ застосунків для Windows Phone 8.1, можуть не відображатися налагодження цільової розкривний список, параметр пристрою .
  деталізувати із пристроєм, спочатку необхідно змінити конфігурація збірки для "РУКУ" за допомогою рішення платформи розкривному списку в панелі інструментів Visual Studio.
 • Перейменування JavaScript спільного проекту Microsoft Visual Studio 2013 оновлення 2, посилання на вузол проектів, які імпортувати спільний проект може не оновитися до імені проекту.
 • Якщо ви не встановите Windows Phone 8.0 інструментарій розробника (SDK) на вашому комп'ютері, суміш Visual Studio 2013 не відображає операцій для Windows Phone Silverlight 8.1 проектів.
 • Припустимо, що ви використовуєте Visual Studio китайський мовного пакета. Коли ви будуєте магазину Windows або Windows Phone додатків за допомогою HTML і JavaScript, англійський текст відображається в IntelliSense пропозиції, які передбачені для WinJS API для.
 • Припустимо, що у вас Visual Studio 2013 оновлення 2 і Windows Phone 8.0 інструменти, встановлена на Windows 8. Windows Phone 8.1 емулятори доступні. У цій ситуації ви не можете запустити застосунок Windows Phone 8.0, натиснувши кнопку F5. Крім того, з’являється таке протокол IMAP про помилку:
  Windows Phone емулятор не може перевірити, що працює на віртуальну машину:

  Не вдалося завантажити DLL 'LocBootPresets': не вдалося знайти вказаний модуля. (Виняток із HRESULT: 0x8007007E)
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Додаткові відомості

Як завантажити файли підтримки Майкрософт

Оновлення для інших продуктів в Visual Studio сім'ї можуть бути знайдені на в Сайту завантажити Microsoft Visual Studio.

Вимоги

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed


Необхідність перезавантаження

Можливо, доведеться перезавантажити комп’ютер-зразок, після того, як ви встановити цей пакунок.

Підтримувані мови

Visual Studio 2013 оновлення 2 містить оновлення для наступних версій:
 • китайська (спрощене письмо)
 • китайська (традиційне письмо)
 • чеська
 • англійська
 • французька
 • німецька
 • італійська
 • японська
 • корейська
 • російська
 • польська
 • португальська (Бразилія)
 • іспанська
 • турецька

Підтримувані операційні системи

Щоб отримати додаткові відомості про підтримувані операційні системи перейдіть на веб-сайті Microsoft:
Платформа сумісності та системи вимоги Visual Studio 2013

Підтримуваних архітектур

 • 32-розрядний (x86)
 • 64-розрядний (x64) (WOW)

Апаратні вимоги

 • 1,6 ГГц або швидший процесор
 • 1 гігабайт (ГБ) оперативної пам'яті (1,5 ГБ, якщо ви працюєте на віртуальній машині)
 • 1 ГБ місця на жорсткому диску
 • 5,400-RPM жорстких дисків
 • DirectX 9-здатної відеоадаптер, який працює з роздільною здатністю 1024 ? 768 або вище

Вимоги до програмного забезпечення

Щоб застосувати це оновлення, ви повинні мати один із підтримуваних Visual Studio 2013 програм, перелічених у розділі "Застосовується до", встановлені.

Підтримка Visual Studio 2013 оновлення 2

Неформальне об'єднання підтримки Visual Studio 2013 оновлення 2 доступна через в глобальна мережа Microsoft для розробників (MSDN) форумів.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Властивості

Номер статті: 2927432 - Востаннє переглянуто: 3 липня 2014 р. - Редакція: 8.0
Застосовується до:
 • Microsoft Visual Studio Ultimate 2013
 • Microsoft Visual Studio Professional 2013
 • Microsoft Visual Studio Premium 2013
 • Microsoft Visual Studio Express 2013 for Web
 • Microsoft Visual Studio Express 2013 for Windows
 • Microsoft Visual Studio Express 2013 for Windows Desktop
Ключові слова: 
kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced atdownload kbmt KB2927432 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2927432

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com