Nie všetky položky sú zobrazené v zozname automatického filtra/kontingenčnej tabuľky

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 295971 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Rozbaľovací zoznam automatického filtra na kontingenčnej tabuľky môže Zobraziť všetky jedinečné viditeľné položky v stĺpci.

Príčina

V programe Excel 2003,Automatický filterrozbaľovacieho zoznamu zobrazí prvých 1000 jedinečných položiek. Ak máte viac ako 1000 jedinečných položiek v zozname, sa zobrazia iba prvých 1000 položiek.

V programe Excel 2007 a vyššie verzie, budeAutomatický filterrozbaľovacieho zoznamu Zobraziť prvých 10 000 jedinečných položiek. Ak máte viac ako 10 000 jedinečných položiek v zozname, sa zobrazia iba prvých 10 000 položiek.

Poznámka: Rozbaľovací zoznam kontingenčnej tabuľky programu Excel 2007 zobrazí prvý 65,534 unikátne predmety. Excel 2010 a vyššia verzia kontingenčnej tabuľky rozbaľovací zoznam zobrazí prvých 10 000 jedinečných položiek.

Ako problém obísť

Obísť tento problém, použite príkaz Automatický filter na niekoľko menších častí údajov namiesto na všetky údaje v rovnakom čase. Všetky položky budú viditeľné, ak každú podskupinu nemá žiadne ďalšie jedinečné členy ako je limit pre konkrétnu verziu programu Excel.

V programe Excel 2010 a vyšším vyhľadávacie funkcie bol pridaný do Filter rozbaľovacej zoznam, ktorý umožňuje užívateľovi používať vyhľadávanie Ak chcete zobraziť záznamy, ktoré nie sú v prvých 10 000 jedinečných položiek.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Filter hľadania


Vlastnosti

ID článku: 295971 - Posledná kontrola: 10. septembra 2013 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Office Excel 2003
  • Microsoft Office Excel 2007
  • Microsoft Excel 2010
  • Microsoft Excel 2001 for Macintosh
  • Microsoft Excel 2004 for Mac
  • Microsoft Excel 2013
Kľúčové slová: 
kbpending kbprb kbmt KB295971 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 295971

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com