Web sayfaları yazdırılamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 298847 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

ınternet Explorer ile göz atma işlemi sırasında bir Web sayfasını yazdırmaya çalıştığınızda, Web sayfasını yazdırılmayabilir.

Neden

ınternet Explorer'da dil kodlamasını seçilen varsayılan olarak <a2>Unicode</a2> seçeneği varsa, bu sorun oluşabilir. Görünüm menüsünde bu seçeneği görmek için kodlama ' nın üzerine gelin.

Çözüm

Bu sorunu çözmek için:
  1. Internet Explorer'ı başlatın
  2. Kodlama için Görünüm menüsünden.
  3. Unicode dil kodlamasını seçmek için tıklatın.

    Not: varsayılan bir madde işareti noktasını (büyük nokta) seçimi gözleme tarafından dil kodlamasını belirlemek için.

Daha fazla bilgi

Kodlama dili hakkında daha fazla bilgi için Yardım menüsünde içindekiler ve dizin'i tıklatın, ınternet Explorer 5.5 Yardımı'nda <a2>dizin</a2> sekmesini tıklatın, aşağıdaki metni yazın.
kodlama, dil
ve "herhangi bir dil için kodlanmış bir Web sayfalarını doğru şekilde görüntülemek için <a0></a0>" konusuna gidin seçili metni çift tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 298847 - Last Review: 30 Eylül 2002 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer 5.5
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb kbprint KB298847 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:298847
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com