POSTUPY: Použití RUN AS příkazu ke Spuštění programu jako správce v systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 305780 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento podrobný článek popisuje, jak spustit program jako správce pomocí příkazu run as .

Jak použít příkaz RUN AS ke Spuštění Programu jako Správce

Jako správce můžete použít příkaz Spustit jako pro spuštění programu. Postupujte takto:
  1. Vyhledejte program, který chcete spustit v programu Průzkumník Windows, konzola Microsoft Management Console (MMC) nebo Ovládací Panel.
  2. Stiskněte a podržte klávesu SHIFT a klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu programu a potom klepněte na příkaz Spustit jako.
  3. Klepněte na tlačítko Spustit program jako následující uživatel a potom zadejte uživatelské jméno, heslo a doménu účtu správce, který chcete použít.

    Poznámka: Pokud chcete použít účet správce na vašem počítači, zadejte do pole Doména název počítače. Pokud chcete použít účet správce domény, zadejte do pole doména název domény. Pokud je program spuštěn, můžete použít Správce úloh k zjištění vlastníka procesu na kartě Procesy Správce úloh. Chcete-li spustit Správce úloh, klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte taskmgr a stiskněte klávesu ENTER.Poradce při potížích

Upozornění: Při pokusu o spuštění programu, konzoly MMC nebo položky Ovládacích panelů ze síťového umístění pomocí příkazu Spustit jako postup nebude fungovat, protože pověření použitá pro připojení ke sdílené položce se liší od pověření použitých ke spuštění programu. Pokud používáte, že pověření použitá ke spuštění programu, nebudete moci získat přístup ke sdíleným síťovým položkám.Vlastnosti

ID článku: 305780 - Poslední aktualizace: 25. května 2013 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbhowto kbhowtomaster kbmt KB305780 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 305780

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Kontaktieren Sie uns, um weitere Hilfe zu erhalten

Kontaktieren Sie uns, um weitere Hilfe zu erhalten
Wenden Sie sich an den Answer Desk, um professionelle Hilfe zu erhalten.