AKO: Použitie ako spustiť príkaz na spustenie programov ako správca vo Windows XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 305780 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Súhrn

Tento podrobný článok popisuje použitie príkazu Spustiť ako spustiť program ako správca.

Ako používať ako spustiť príkaz Spustiť Program ako správca

Ako správca, môžete použiť Spustiť ako príkaz na spustenie programu. K tomu:
  1. Vyhľadajte program, ktorý chcete spustiť v Windows Explorer, Microsoft Management Console (MMC) alebo Ovládací Panel.
  2. Stlačte a podržte kláves SHIFT kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu programu a potom kliknite na tlačidlo Spustiť ako.
  3. Kliknite na položku spustiť program ako nasledujúci používateľ, a potom zadajte meno používateľa, heslo a doménu konto správcu, ktoré chcete použiť.

    Poznámka: Ak chcete použiť konto správcu na počítači, zadajte názov počítača v poli doména . Ak chcete použiť konto správcu domény, zadajte názov domény v doména box. Keď je program spustený, správcu úloh môžete použiť na kontrolu procesu vlastník v procesy kartu Správca úloh. Spustite Správcu úloh, kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na položku spustiť, zadajte taskmgra potom stlačte kláves ENTER.Riešenie problémov

Upozornenie: Ak sa pokúsite o spustenie programu, konzoly MMC alebo položky ovládacieho panela zo sieťového umiestnenia pomocou príkazu Spustiť ako , postup môže fungovať, pretože poverenia, ktoré sa používajú na pripojenie k zdieľanej sieti sú odlišné od poverení, ktoré sa používajú na spustenie programu. Ak používate poverenia, ktoré sa používajú na spustenie programu, nie je možné získať prístup k rovnakej sieti.Vlastnosti

ID článku: 305780 - Posledná kontrola: 7. júna 2013 - Revízia: 5.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbhowtomaster kbmt KB305780 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 305780

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com