Jak wymazać pliki z dysku CD-RW w systemie Windows XP

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 306641 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

Jeśli komputer jest wyposażony w nagrywarkę dysków CD, obsługujący dysków wielokrotnego zapisu (CD-RW) CD, można wymazywać i ponowne użycie dysku wielokrotnego zapisu. W tym artykule wyjaśniono, jak wymazywanie plików z odczytu i zapisu dysków CD w systemie Windows XP.

Jak wymazać pliki z dysku CD-RW

Wymazywanie plików z dysku CD wielokrotnego zapisu:
  1. Kliknij dwukrotnie ikonę Mój komputer ikony na pulpicie.
  2. W Mój komputer, kliknij prawym przyciskiem myszy nagrywającą stację dysków CD, a następnie kliknij przycisk Otwórz. System Windows wyświetla obszar magazynu tymczasowego, w którym są przechowywane pliki, zanim zostan? skopiowane na dysk CD. Pliki lub foldery, które znajdują się w obszarze tymczasowego przechowywania są wymienione w Pliki gotowe do zapisania na dysku CD pole.
  3. W Zadania zapisywania na dysku CD okienko, kliknij przycisk Wymaż ten dysk CD-RW. W Zapraszamy do Kreatora zapisywania na dysku CD zostanie wyświetlone okno dialogowe. Po kliknięciu przycisku Dalej, Wymazywanie dysku CD zostanie wyświetlone okno dialogowe i pasek postępu Wyświetla postęp procesu.
  4. Po zakończeniu procesu komunikat w obszar powiadomień i użyć dysku CD-RW.Uwaga: Nie wszystkie dyski CD mogą być wymazywane. Jeśli używasz dysku CD nie jest wymazywalne, na przykład, następnie ta funkcja nie jest dostępna.

Rozwiązywanie problemów

Można wymazywać i ponowne użycie dysków CD-RW; Jednakże dysków może nie być odtwarzany w innych urządzeń (takich jak odtwarzacze CD audio).

Aby rozwiązać ten problem, wykonywać kopie zapasowe informacji na dyski CD-R za pomocą nagrywarki dysków CD. Te dyski mogą być zapisywane tylko raz, ale można odtwarzać dyski CD-R w większości odtwarzaczy CD i stacji dysków CD-ROM.

Właściwości

Numer ID artykułu: 306641 - Ostatnia weryfikacja: 27 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
kbhowto kbhowtomaster kbsound kbmt KB306641 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:306641

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com