Daa súbory z disku CD-RW v systéme Windows XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 306641 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Ak váš počítač je vybavený rekordér diskov CD, ktorý podporuje prepisovateľné disky (CD-RW) disk CD, môžete vymazať a potom znova použiť prepisovateľný disk. Tento článok vysvetľuje, ako na vymazanie súborov z čítanie a zápis CD v systéme Windows XP.

Daa súbory z disku CD-RW

Na vymazanie súborov z prepisovateľný disk CD:
  1. Dvakrát kliknite na Môj počítač ikonu na pracovnej ploche.
  2. V Môj počítač, kliknite pravým tlačidlom na jednotku nahrávača diskov CD a potom kliknite na tlačidlo Otvorené. Systém Windows zobrazí dočasný úložný priestor, kde sa ukladajú súbory pred kopírovaním na disk CD. Súbory alebo priečinky, ktoré sú umiestnené v dočasnej ukladacej oblasti sú uvedené v Súbory pripravené na zápis na disk CD rámček.
  3. V CD písanie úloh table, kliknite na tlačidlo Vymazať tento disk CD-RW. The Vitajte na Sprievodcu zápisom na disk CD zobrazí sa dialógové okno. Po kliknutí na tlačidlo Budúci, Vymazáva sa disk CD zobrazí dialógové okno a pokrok bar zobrazí priebeh procesu.
  4. Po dokončení procesu dostanete správu v oblasti oznámení a môžete použiť disk CD-RW.Poznámka: Nie všetky disky CD sa dajú vymazať. Ak disk CD, ktorý používate sa nedá vymazať, napríklad, potom táto funkcia nie je k dispozícii.

Riešenie problémov

Môžete vymazať a znovu použiť disky CD-RW; Avšak disky môžu prehrať v iných zariadení (napríklad prehrávače zvukových diskov CD).

Ak chcete vyriešiť tento problém, použite Napaľovaciu jednotku na zálohovanie údajov na disky CD-R. Tieto disky môžu byť napísané len raz, ale môžete prehrávať CD-R diskov vo väčšine prehrávačov diskov CD a jednotky CD-ROM.

Vlastnosti

ID článku: 306641 - Posledná kontrola: 31. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbhowtomaster kbsound kbmt KB306641 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:306641

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com