Номер статті: 307873 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

У цій статті поетапно описано настройку та використання кількох моніторів в ОС Windows XP.

ОС Windows XP дає змогу збільшити продуктивність користувача через використання кількох моніторів для збільшення розмірів робочого стола. Використовуючи до десяти окремих моніторів, які підключено до одного комп'ютера, можна створити робочий стіл, достатньо великий для розміщення значної кількості програм і вікон. Можна легко працювати водночас над кількома завданнями, переміщаючи елементи з одного монітора на інший або розтягуючи їх на велику кількість моніторів. Можна водночас редагувати зображення або текст на одному моніторі та спостерігати за роботою у Вебі з іншого. Також можна відкрити численні сторінки одного довгого документа, а потім перетягнути їх через кілька моніторів, щоб легко переглядати розташування тексту та графіки. Можна розтягнути електронну таблицю Microsoft Excel на два монітори, щоб переглядати численні стовпці без прокручування.

Розміщення кількох моніторів

Один монітор є основним і відображає діалогове вікно входу під час увімкнення комп'ютера. Окрім того, більшість програм відображатимуть вікна на основному моніторі, коли ви відкриваєте їх спочатку. Можна вибирати різні настройки роздільної здатності екрана та якості кольору для кожного монітора. Кілька моніторів можна приєднати до окремих відеоадаптерів або одного відеоадаптера з багатьма виходами. Щоб настроїти розташування кількох моніторів:
 1. Натисніть кнопку Пуск і виберіть пункт Панель керування.
 2. Виберіть Оформлення та теми, потім натисніть Дисплей.
 3. На вкладці Параметри натисніть Визначити, щоб на кожному моніторі відобразити велику цифру. Це покаже, який монітор відповідає кожній піктограмі.
 4. Клацніть піктограми монітора та перетягніть їх у ті положення, що показують, яким чином потрібно переміщувати елементи з одного монітора на інший, а потім натисніть кнопку ОК або Застосувати, щоб побачити зміни.
ПРИМІТКА. Позиція піктограми визначає спосіб переміщення елементів з одного монітора на інший. Наприклад, якщо використовуються два монітора, і потрібно перемістити елементи з одного монітора на інший перетягуванням уліво та вправо, розмістіть піктограми поруч. Щоб переміщувати елементи між моніторами перетягуванням вгору та вниз, розмістіть піктограми одну над одною. Розташування піктограм не мають відповідати фізичному розташуванню моніторів. Можна розмістити піктограми одну над одною, навіть якщо монітори розташовано поруч.

Змінення основного монітора

 1. На вкладці Параметри діалогового вікна "Параметри дисплея" натисніть піктограму монітора, який потрібно призначити основним.
 2. Натисніть, щоб вибрати прапорець Використовувати цей монітор як основний. Зауважте, що цей прапорець недоступний, коли вибирається піктограма монітора, який уже визначено як основний.

Перегляд одного й того самого робочого стола на кількох моніторах

 1. На вкладці Параметри діалогового вікна "Параметри дисплея" натисніть піктограму монітора, який потрібно використовувати разом з основним.
 2. Натисніть, щоб вибрати прапорець Розширити робочий стіл на цей монітор. Після ввімкнення цієї функції можна переміщувати елементи через екран на додаткові монітори. Також можна розтягувати вікно на кілька моніторів.

Переміщення елементів між моніторами

 1. На вкладці Параметри діалогового вікна "Параметри монітора" натисніть Визначити, щоб на кожному моніторі відобразити велику цифру. Це покаже, який монітор відповідає кожній піктограмі.
 2. Натисніть піктограми монітора та перетягніть їх у ті положення, що відображають, яким чином потрібно переміщувати елементи з одного монітора на інший, а потім натисніть кнопку ОК або Застосувати.
 3. Перетягуйте елемент робочого стола вздовж екрана, поки він не з'явиться на додатковому моніторі. Також можна розтягувати вікно на кілька моніторів.

Використання Dualview

На багатьох портативних комп'ютерах і кількох настільних комп'ютерах (тих, які мають два гнізда на одній відеокарті) можна розтягнути відображення на другий монітор за допомогою Dualview. Dualview є функцією, дуже схожою на функцію використання кількох моніторів, відмінність якої полягає в тому, що неможливо вибрати основний дисплей. У портативного комп'ютера екран LCD є завжди основним монітором. У настільного комп'ютера це монітор, який приєднано до першого виходу відеосгналу. Після підключення другого монітора й увімкнення комп'ютера використовуйте засіб "Дисплей" на панелі керування, щоб настроїти параметри, як і у випадку з кількома моніторами. Можна використовувати Dualview із пристикованими та непристикованими портативними комп'ютерами.

Властивості

Номер статті: 307873 - Востаннє переглянуто: 20 червня 2007 р. - Редакція: 2.3
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Ключові слова: 
kbenv kbhowtomaster KB307873

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com