Artikli ID: 307875 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.

Et saada ka edaspidi Windowsi turbevärskendusi, veenduge, et käitate operatsioonisüsteemi Windows XP koos hoolduspaketiga SP3. Lisateabe saamiseks külastage järgmist Microsofti veebisaitiMõne Windowsi versiooni tugi hakkab lõppema

Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

KOKKUVÕTE

Windows XP menüü Start kaustas Minu viimatised dokumendid kuvatakse viimati kasutatud failide ja dokumentide loend. Käesolevas artiklis kirjeldatakse, kuidas kausta Minu viimatised dokumendid kuvada, kasutada ja tühjendada.

Kausta Minu viimatised dokumendid kuvamine

Kausta Minu viimatised dokumendid kuvamiseks menüüs Start toimige järgmiselt.
 1. Paremklõpsake nuppu Start ja klõpsake siis käsku Atribuudid (Properties). Kui menüü Start on juba kuvatud, paremklõpsake menüü Start tühja ala ja klõpsake siis käsku Atribuudid (Properties).
 2. Klõpsake nuppu Kohanda (Customize).
 3. Klõpsake vahekaarti Täpsemalt (Advanced).
 4. Märkige jaotises Viimased dokumendid (Recent documents) ruut Loetle viimati avatud dokumendid (List my most recently opened documents), klõpsake nuppu OK ja seejärel uuesti nuppu OK. Kui klõpsate järgmine kord nuppu Start, kuvatakse menüüs Start käsk Minu viimatised dokumendid (My Recent Documents).

Viimati kasutatud dokumendi avamine

Mõne viimati kasutatud dokumendi avamiseks klõpsake nuppu Start, valige käsk Minu viimatised dokumendid (My Recent Documents) ja seejärel klõpsake üksust, mida soovite avada.

Kausta Minu viimatised dokumendid sisu tühjendamineKui soovite, et tühjendaksime teie eest kausta Minu viimatised dokumendid minge jaotisse ?Lahendage see minu eest?. Kui eelistate probleemi ise lahendada, minge jaotisse ?Las ma lahendan ise?.

Lahendage minu eestSelle probleemi automaatseks lahendamiseks klõpsake nupul või lingil Fix it. Klõpsake dialoogiboksis File Download (Faili allalaadimine) nupul Run (Käivita) ja järgige lahendusviisardi juhiseid.

Lahenda see probleem
Microsoft Fix it 50534


Märkused
 • See viisard võib olla üksnes ingliskeelne. Automaatne lahendus toimib siiski ka Windowsi muukeelsete versioonide puhul.
 • Kui te ei ole arvuti juures, kus probleem esineb, salvestage lahendus USB-mäluseadmele või CD-le ja seejärel käivitage see probleemses arvutis.

Järgmisena minge jaotisse ?Kas see lahendas probleemi??.Las ma lahendan ise

Kausta Minu viimatised dokumendid (My Recent Documents) tühjendamiseks toimige järgmiselt.
 1. Paremklõpsake nuppu Start ja klõpsake siis käsku Atribuudid (Properties). Kui menüü Start on juba kuvatud, paremklõpsake menüü Start tühja ala ja klõpsake siis käsku Atribuudid (Properties).
 2. Klõpsake nuppu Kohanda (Customize).
 3. Klõpsake vahekaarti Täpsemalt (Advanced).
 4. Klõpsake jaotises Viimased dokumendid (Recent documents) nuppu Tühjenda loend (Clear List), klõpsake nuppu OK ja seejärel uuesti nuppu OK. Viimati kasutatud dokumendid eemaldatakse kaustast Minu viimatised dokumendid. See toiming ei kustuta dokumente arvuti kõvakettalt.

Tõrkeotsing

Mõni programm ei saa kausta Minu viimatised dokumendid üksusi lisada. Sellisel juhul viimati kasutatud dokumenti loendisse ei lisata. Kui soovita avada mõnda dokumenti, mida loendis Minu viimatised dokumendid (My Recent Documents) pole, klõpsake üksuse leidmiseks menüü Start käsku Otsing (Search).

VIITED

Windows XP menüü Start kohta lisateabe saamiseks klõpsake Microsofti teabebaasi (Knowledge Base) artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
279767 Windows XP menüü Start kirjeldus (selle artikli sisu võib olla ingliskeelne)

Kas see lahendas probleemi?

 • Kontrollige, kas probleem on lahenenud. Kui probleem on lahenenud, siis olete selle jaotisega lõpetanud. Kui probleem ei ole lahenenud, võite võtta ühendust tugiteenusega.
 • Hindame teie tagasisidet. Kui soovite anda tagasisidet või teatada mõnest probleemist selle lahendusega, jätke palun kommentaar ?Lahendage minu eest? ajaveebi või saatke meile meil.Atribuudid

Artikli ID: 307875 - Viimati läbi vaadatud: 29. juuli 2011 - Redaktsioon: 3.0
KEHTIB JÄRGMISE LÕIGU KOHTA:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Märksõnad: 
kbhowto kbhowtomaster kbmsifixme kbfixme KB307875

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com