Номер статті: 307895 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ВВЕДЕННЯ

У цій статті описано, як використовувати інструмент "Установка й видалення програм", щоб змінити або видалити програми, інстальованої на комп'ютері під керуванням Windows XP.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Як змінити інстальовані програми

Примітка Цей засіб неможливо використовувати, щоб змінити всі програми.

Цю функцію можна змінити установки інсталятор Windows програми, наприклад Microsoft Office XP. Інсталятор програм Windows включають параметр режимі обслуговування. За допомогою цього параметра можна додати або видалити компоненти, змінити стан інсталяції програми або окремих компонентів, або відновити і відновити інсталяцію.

Щоб змінити програму, виконайте такі дії:
  1. Натисніть кнопку Почати, натисніть кнопку Панель керуванняа потім двічі клацніть запит на додавання або видалення програм.
  2. У регіоніУстановлені програми поле, клацніть програму, яку потрібно видалити і натисніть кнопку Зміна або Змінити або видалити.
  3. Виконайте вказівки, які з'являтимуться на екрані, щоб зробити зміни, які ви хочете.

Як видалити інстальовані програми

Щоб видалити програми, інстальованої на комп'ютері, виконайте такі дії:
  1. Натисніть кнопку Почати, натисніть кнопку Панель керуванняа потім двічі клацніть запит на додавання або видалення програм.
  2. У регіоніУстановлені програми поле, клацніть програму, яку потрібно видалити і натисніть кнопку Видалити.
  3. Якщо буде запропоновано підтвердити видалення програми, натисніть кнопку Так.

Виправлення неполадок

  • Переконайтеся, що програма, що ви клацніть на інструмент "Установка й видалення програм" є програми, які потрібно видалити з комп'ютера. Деякі програми можуть не пропонувати для підтвердження видалення, перш ніж програма буде видалено з комп'ютера.
  • Програма з інструмент "Установка й видалення програм" можна видалити, лише якщо програма, написана для Windows. Якщо ви не бачите програму, яку потрібно видалити, у на Установлені програми поле, переглянути документацію для отримання інструкцій про те, як видалити його.

ПОСИЛАННЯ

Щоб отримати додаткові відомості про запит на додавання програми за допомогою запит на додавання або видалення програм клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
305548Як додати компоненти і програми на комп'ютері під керуванням Windows XP
запит на додавання або видалення програм огляд

Властивості

Номер статті: 307895 - Востаннє переглянуто: 3 липня 2012 р. - Редакція: 2.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Ключові слова: 
kbusage kbenv kbhowtomaster kbcip kbmt KB307895 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 307895

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com