сценарій виконання програми архівації для резервного копіювання файлів і папок у Windows XP Home Edition

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 308422 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Щоб продовжити отримання оновлень безпеки для Windows, переконайтеся, що комп’ютер-зразок працює під керуванням Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3). Додаткові відомості, зверніться до цієї веб-сторінка Майкрософт: Закінчення підтримки для деяких версій Windows

Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті описується сценарій виконання програми архівації для резервного копіювання файлів і папок на комп'ютері з Windows XP Home Edition. Хоча архівації входить до складу за промовчанням установку Windows XP, це не автоматично включено до установки за промовчанням Windows XP Home Edition. Таким чином, щоб за допомогою програми архівації, інсталюйте його.

Ви можете дивитися відео разом з цією статтею, для демонстрації створення резервної копії файлів і папок на комп'ютері. Дивитися відео, у розділі "Додаткові відомості".

Ця стаття призначена для початку для користувачів.

Вам буде простіше слідувати інтерактивні елементи, доцільно спочатку роздрукувати цю статтю.

Як встановлювати програми архівації

Перед тим, як можна створити архівувати важливих відомостей на комп ' ютері, потрібно інсталювати програми архівації. Включено програми архівації Windows XP Home Edition CD.

Примітка. Якщо Windows XP Home Edition було попередньо інстальовано на комп'ютері, і ви не маєте оригінальний дублювання диска Windows XP, зверніться до виробника комп'ютера або відвідайте веб-сайт виробника для отримання додаткової інформації. Можна також використовувати резервного копіювання, який можна придбати окремо.

Щоб інсталювати програму архівації компакт-диска Windows XP:
 1. Вставте Компакт-диск Windows XP у дисковод пристрій читання компакт-дисків або DVD-дисковод комп'ютера.
 2. Натисніть кнопку Вихід.
 3. Знайдіть на CDDrive: \ValueAdd\Msft\Ntbackup папки на компакт-диск.
 4. Двічі клацніть Ntbackup.msi Щоб інсталювати програму архівації.
 5. Після архівації або майстра відновлення запит, натисніть кнопку Закінчити.
 6. Видалити Windows XP CD.
Тепер, коли ви встановили програму архівації, ви готові створити архівувати важливих даних.

Як створити архівувати файлів і папок

архівувати файлів і папок, виконайте такі дії:

Примітка. Для того, щоб створити архівувати файлів і папок, вам потрібно увійти до комп'ютера як адміністратор або користувача, який входить до групи адміністраторів. Щоб переконатися, що ви ввійшли до Windows з обліковим записом адміністратора комп'ютера, відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://support.Microsoft.com/GP/Admin
Примітка. Наступні кроки описують сценарій виконання програми архівації для резервного копіювання файлів і папок вручну. Також можна на майстра архівації й відновлення для резервного копіювання файлів і папок. Проте кроки буде дещо відрізняється від тих, які наведені в розділі нижче.

Крок 1: Запуск програми архівації

 1. Натисніть кнопку Початиа потім натисніть кнопку Запустити.
 2. Тип ntbackup.exe у в Відкрити Поле а потім натисніть кнопку Гаразд.

  Примітка. Якщо з'являється таке протокол IMAP про помилку, переконайтеся, що ви виконували кроки в "Установка програми архівації" розділі правильно:
  Не вдалося знайти 'ntbackup.exe'

Крок 2: Оберіть елементи для резервного копіювання та виберіть розташування для файлу резервної копії

 1. Натисніть кнопку Розширений режим.

  Примітка. Якщо до майстра архівації й відновлення починається, утиліта працює в режимі майстра. Можна клацнути очистити в Завжди запускати в режимі майстра прапорець і потім перезавантажити архівації. Якщо ви, як і раніше використовувати до майстра архівації й відновлення, кроки буде дещо відрізняється від тих, які наведені в розділі нижче.
 2. Натисніть на архівувати вкладки.
 3. На в Робота меню, натисніть Нові.
 4. Установіть прапорці поряд із дисками, які потрібно архівувати. Якщо вибрати певні файли або папки, розгорніть дублювання диска, де ці файли або папки розташовані. Установіть прапорці для файли або папки, які потрібно архівувати.
 5. Виберіть на система стеження за станом прапорець, який знаходиться під Мій комп’ютер-зразок в області переходів.

  Примітка. Якщо ви хочете створити архівувати системних параметрів і файлів даних, архівувати всіх даних на вашому комп'ютері і даних стану системи. До даних стану системи належать реєстр, база даних реєстрація події класів COM+, файли, захищені системою захисту файлів Windows, завантажувальних файлів та інші системні файли.
 6. Якщо на Місце збереження резервної копії список доступних, виберіть місце збереження резервної копії, які потрібно використовувати.

  Примітка. Якщо ви вибрали Файл на цьому етапі введіть на повний шлях та ім'я файлу для якого ви хочете створити архівувати даних у в Ім'я носія або файлу резервної копії Поле.

  Якості місця призначення резервного файлу можна вказати спільну мережну каталог вхідних повідомлень. Звичайно резервні файли мають розширення імені файлу .bkf. Однак, ви можете використовувати будь-яке розширення, яке ви хочете.

Крок 3: Запустіть архівувати

 1. Натисніть кнопку Почати архівувати відкрити в відомості про завдання архівації діалогове вікно.
 2. У розділі Якщо пул носіїв уже містить архіви, виконайте одну з таких дій:
  • Якщо потрібно додати цей резервний файл до попередніх резервних файлів, натисніть кнопку Дописати цю архівувати до даних носія. Додається нове архівувати до наявного файлу резервної копії так що ви можете зберегти всі попередні резервні копії в один файл. Цей параметр є корисним, якщо ви коли-небудь хочете відновлення з резервної копії за певний день. Майте на увазі, що розмір резервного файлу буде рости з кожної нової резервної копії. Ви можете контролювати розмір файлу, щоб переконатися, що він не заповнити ваш жорсткий дублювання диска з часом. Якщо файл стає завеликим, ви могли б розглянути, збережіть його на зовнішній жорсткий дублювання диска. Або, якщо ви стурбовані тим, про файл за допомогою занадто багато місця на жорсткому диску, виберіть Замінити дані на носії цим архівом Замість цього.
  • Якщо потрібно перезаписати попередні резервні файли з резервної копії, натисніть кнопку Замінити дані на носії цим архівом. Цей параметр є корисним, якщо ви тільки хочете зберегти поточний резервного копіювання і не піклуються про збереження попередніх резервних копій. Або використовуйте цей параметр, якщо ви стурбовані тим, про файл за допомогою занадто багато місця на жорсткому диску комп'ютера.
 3. Натисніть кнопку Розширений.
 4. Виберіть на Перевіряти дані після створення резервної копії прапорець.
 5. У в Тип резервної копії Поле, натисніть кнопку тип резервної копії, який потрібно створити. Опис кожного типу архіву, натисніть тип архівації та опис відображається в розділі «Опис». Можна вибрати один із типів резервного копіювання:
  • Звичайний
  • копія
  • Інкрементна
  • Диференціал
  • Щодня
 6. Натисніть кнопку Гаразда потім натисніть кнопку Почати архівувати. A Перебіг архівації відображається діалогове вікно, і резервного копіювання.

Крок 4: Закрийте програми архівації

 1. Після завершення резервного копіювання натисніть кнопку Закрити.
 2. На в Робота меню, натисніть Вихід.

НАСТУПНІ КРОКИ

Якщо ці кроки не працюють, або у вас проблеми під Вільний час резервного копіювання, можна використовувати Microsoft клієнта підтримки послуг веб-сайт знайти рішення вашої проблеми. Ви також можете відвідати цей веб-сайт, щоб дізнатися більше про те, як створити архівувати важливих даних на комп'ютері. Деякі застосунок-служба, які надає Microsoft клієнта підтримки послуг веб-сайті, належать:
 • Для пошуку бази знань: Пошук допоміжних технічних відомостей і засобів самостійного сценарій виконання для продуктів Майкрософт.
 • Центр рішень: Переглянути продукт-часті запитання та рекомендацій із технічної підтримки.
 • Інші варіанти підтримки: Використовувати Інтернет, щоб поставити запитання, зверніться до представник служби підтримки клієнтів корпорації Майкрософт або надіслати відгук.
Якщо ви не можете знайти за допомогою, ви шукаєте через Microsoft клієнта підтримки послуг веб-сайту, ви можете звернутися до служби підтримки:
http://support.Microsoft.com/contactus

Додаткові відомості

Перегляньте відео про сценарій виконання програми архівації

Наступні відео показує процес резервного копіювання. Дивитися це відео, натисніть кнопку Відтворити на пристрої ".

Примітка. Щоб переглянути відео, потрібно мати Microsoft Windows Media Player 7.0 або пізнішої версії інстальовано на комп'ютері. Щоб отримати останню версію програвача Windows Media, відвідайте такі веб-сторінку Майкрософт:
http://www.Microsoft.com/Windows/WindowsMedia/Download/AllDownloads.aspx

Властивості

Номер статті: 308422 - Востаннє переглянуто: 10 грудня 2012 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Ключові слова: 
kbexpertisebeginner kbceip kbarttypeshowme kbhowtomaster kbmt KB308422 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 308422

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com