Номер статті: 308569 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

За допомогою служби запланованих завдань можна запланувати запуск будь-якого сценарію, програми або документа в найзручніший для вас час. Служба запланованих завдань запускається під час кожного запуску Windows XP та працює у фоновому режимі, запускаючи кожне заплановане завдання згідно з часом, зазначеним під час створення цього завдання.


Використання служби запланованих завдань

Щоб відкрити службу запланованих завдань, натисніть кнопку "Пуск" і послідовно виберіть пункти Усі програми, Стандартні, Службові та Заплановані завдання.

Щоб запланувати нове завдання:
 1. Двічі клацніть Додати завдання, щоб запустити майстер планування завдань, після чого натисніть кнопку Далі в першому діалоговому вікні.
 2. У наступному діалоговому вікні відображено список програм, які інстальовано на комп'ютері як частину операційної системи Windows XP або внаслідок інсталяції програмного забезпечення.

  Використайте одну з таких процедур:
  • Якщо програма, яку потрібно запустити, зазначена у списку, клацніть цю програму, після чого натисніть кнопку Далі.
  • Якщо сценарій, програму або документ, які потрібно запустити, не зазначено у списку, клацніть Огляд, відповідні папку або файл, після чого натисніть кнопку Відкрити.
 3. Введіть ім'я завдання та виберіть один із таких параметрів:
  • Щоденно
  • Щотижня
  • Щомісяця
  • Лише один раз
  • Під час запуску комп'ютера (перед входом користувача до системи)
  • Під час входу до системи (лише після входу до системи поточного користувача)

 4. Клацніть Далі, зазначте день і час запуску завдання, після чого натисніть кнопку Далі.

  Зауважте, що день і час запуску завдання відрізняються залежно від вашого вибору в попередньому діалоговому вікні. Наприклад, якщо вибрано Щотижня, потрібно зазначити день тижня та час і визначити, чи завдання потрібно запускати кожного тижня, кожні 2 тижні, кожні 3 тижні тощо.
 5. Введіть ім'я та пароль користувача, пов'язаного із цим завданням. Переконайтеся, що вибрано користувача з потрібним дозволом на запуск цієї програми. Майстер за промовчанням вибирає ім'я користувача, сеанс якого зараз триває.
 6. Натисніть кнопку Далі та, перевіривши правильність вибору, натисніть кнопку Готово.

Використання додаткових параметрів у службі запланованих завдань

Якщо потрібно змінити конфігурацію завдання, клацніть Відкрити в додаткових властивостях завдання перед натисканням кнопки Готово. Після натискання кнопки Готово відкриється діалогове вікно Властивості для цього завдання.

На вкладці Розклад можна змінити будь-які параметри розкладу, вибрані в майстрі, а також конфігурацію завдання, щоб воно не виконувалося занадто довго, не запускалося на комп'ютері, який працює від акумуляторів (портативний комп'ютер), і зазначити, чи має комп'ютер запускати завдання лише у стані очікування.

ПРИМІТКА. Щоб у будь-який час відкрити діалогове вікно Властивості для завдання, відкрийте службу запланованих завдань, клацніть правою кнопкою миші завдання, після чого виберіть команду Властивості.

Неможливо запланувати завдання таким чином, щоб воно виконувалося з інтервалом менше одного дня; однак це можна зробити в діалоговому вікні Властивості:
 1. Відкрийте вкладку Розклад і натисніть кнопку Додатково.
 2. Установіть прапорець Повторювати завдання, після чого вкажіть кількість хвилин або годин між повторенням виконання завдань.

Властивості

Номер статті: 308569 - Востаннє переглянуто: 20 червня 2007 р. - Редакція: 1.1
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Ключові слова: 
kbhowto kbhowtomaster KB308569

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com