Windows XP Interneti-ühenduse probleemide põhjuste tõrkeotsing

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 314095 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Selle artikli Microsoft Windows 2000 ja Microsoft Windows NT 4.0 versiooni, vaadake 163391.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Kokkuvõte

Käesolevas artiklis kirjeldatakse, kuidas diagnoosida ja lahendada mis võib põhjustada probleeme, kui te proovite kasutada ühte järgmistest suhelda serverid Internetis:
 • Interneti-brauser
 • Failiedastusprotokoll (FTP)
 • Telneti
Artikkel eeldab, et te saate edukalt ühendada ja Logige oma Interneti-teenuse pakkuja (ISP).

Lisateave

Üks järgmistest probleemidest võib põhjustada probleeme, kui te proovi suhelda Interneti serveri:
 • Server ei tööta korralikult või on olnud ajutiselt eemaldatud Internetist.
 • Teie Interneti-brauser pole konfigureeritud õigesti.
 • TCP/IP konfiguratsioon oma dial-up ühendus teie ISP on vale.
 • Teie ISP domeeninime teenus (DNS) server ei tööta õigesti.
 • Hosts failid on System_drive: \Windows,System_drive: \Windows\System32\Drivers, jaSystem_drive: \Program Files\Network Ice\Black jää kataloogid võivad kahjustatud või rikutud.

  MärkusSystem_drive on Kohatäite draiv, kuhu Windows on installitud,
Teha kindlaks põhjus ja probleemi lahendamisele et sa on tekkinud, järgima menetluse iga järgmist. selleks, et nad on esitatud. Pärast selle toimingu lõpuleviimist uuesti et näha, kas te saate edukalt suhelda serverid Internetis.

Proovige tuntud hea server

Kui te ei saa suhelda konkreetse server internetis, proovige ühendust Microsofti veebisaidi abil oma täielik domeeninimi nimi (FQDN):
http://www.microsoft.com
Mis FQDN koosneb hosti nimi (antud juhul, "microsoft") ja domeeni nimi (".com"). Kui loote Microsoft Web site abil selle FQDN arvuti TCP/IP konfiguratsioon on õige.

Kui Saate luua ühenduse Microsofti veebisaiti, kuid ei saa ühendust mõne teise teatud Interneti-saidi pärast mitme üritab sait ei pruugi olla toimib õigesti või võib ajutiselt ametist Internetis. Püüa ühendada mõned erinevaid veebilehti. Kui te saate ühendada mõned veebisaidid, kuid mitte, et teised veebisaidid, pöörduge oma ISP poole, kui vajate abi.

Kui te ei saa luua ühendust veebisaitidega, võib olla probleeme oma Interneti brauseri konfiguratsioonis või TCP/IP konfiguratsioon oma dial-up ühendust oma ISP-ga.

Veenduge, et teie brauseri konfiguratsioonis on õige

Veenduge, et teie Interneti-brauser (nt Microsoft Internet Exploreri) on õigesti seadistatud Interneti kaudu ühenduse loomiseks dial-up ühendus oma ISP-ga, ja veenduge, et teie Interneti-brauser on pole konfigureeritud ühendust luua puhverserveri kaudu. (Puhverserver on arvuti või programm, mis toimib "Go-vahel" barjääri vahel kohtvõrku (LAN) ja Internet. Puhverserver on tulemüüri komponent, mis esitleb üks ühtse võrgu aadress välissaitide.)

Kontrollimaks, kas need seaded, käivitage Internet Explorer ja klõpsake menüü Tööriistad käsku Interneti-suvandid . Klõpsake vahekaarti ühendused ja seejärel vaadata seaded, mis on seotud teie ISP.

Et näha, kas teie brauser ei kasuta puhverserverit, klõpsake nuppu Kohtvõrgu sätted.

Kinnitage oma Interneti-protokolli (IP) aadress

Kui teie ISP pakub teile staatilist (püsivat) IP-aadressi, veenduge Veenduge, et teie ISP ühenduse jaoks TCP/IP konfiguratsioon sisaldab õige teave. Järgige neid samme:
 1. Ühendust oma ISP.
 2. Käivitage käsuviip, tippige järgmine käsk ja seejärel vajutage ENTER:
  ipconfig/all
  Selle ipconfig/all käsk kuvab Windows TCP/IP sätteid kõigi oma võrguadapterid ja modem ühendusi. Selle ühendus modemi aadress kuvatakse kujul "NDISWANx adapter", kus x on mitmeid. Selle Vaikimisi lüüsiks on NDISWAN x adapter on selle sama IP-aadress. See on ette nähtud. Rohkem kui ühe NDISWANx adapteri võib kuvada. Mis tahes NDISWANx adapterid, mis ei ole praegu kasutusel uurimisperioodi nullide kuvamiseks aadress.
 3. Kui IP aadress, mis kuvatakse teie dial-up ühendust oma ISP-ga sobitada IP-aadress, mis teie ISP andis teile, Muuda IP-aadress, mis kuvatakse nii, et see ühtiks aadress mis teie ISP andis teile. Järgige neid samme:
  1. Klõpsake nuppu Start, käsku sätted, käsku Juhtpaneelja seejärel topeltklõpsake Network Connections.
  2. Paremklõpsake oma Interneti-ühendus, klõpsake nuppu Atribuudidja seejärel vahekaarti Võrgundus .
  3. Klõpsake Internet Protocol adapter ja seejärel klõpsake nuppu Atribuudid.
  4. Kui sätted pole õiged, muuta selle TCP/IP seaded sobitada oma ISP poolt antud seaded nuppu OKja seejärel veelkord nuppu OK .

Võimalus kasutada vaikimisi lüüsi kaugvõrgule sisse lülitada

Kui teil ühendada kohaliku võrgu võrguadapteri abil, ja samal ajal ühendust oma ISP-ga modemi abil, saate konfigureerida oma dial-up ühendus nii, et kõik marsruudi konfliktid on lahendatud kasuks oma dial-up ühendust oma ISP-ga. Järgige neid samme:
 1. Topeltklõpsake juhtpaneelil Võrguühendused.
 2. Paremklõpsake oma Interneti-ühendus, klõpsake nuppu Atribuudidja seejärel vahekaarti Võrgundus .
 3. Klõpsake nuppu Interneti-protokoll, adapter, klõpsake käsku Atribuudidja seejärel nuppu Täpsemalt.
 4. Märkige selle Kasuta vaikimisi lüüsi kaugjuhtimispuldi võrgu ruut ja klõpsake siis nuppu OK.
 5. Klõpsake nuppu OK.

Kontrollige üle ja saada tuled

Kui teil ühendada kohaliku võrgu võrguadapteri abil, ja samal ajal oma ISP abil ühenduse luua modemi, vastuolu oma võrguadapter ja modemi saate takistada oma modemi teabe saatmine serverid Internetis. Kontrollimaks, kas TCP/IP pakette marsruuditakse oma ISP-ga modemi abil toimige järgmiselt.
 1. Looge ühendus ja oma ISP-ga sisse logida.
 2. Käsu ping kasutamine põhjustada teie modem katset teavet saata. Kell on Käsuviip, tippige järgmine käsk ja vajutage seejärel sisestusklahvi ENTER:
  ping IP-aadress
  Kui IP-aadress on IP-aadress tuntud hea server internetis. Kui te ei tea IP-aadress on server internetis, IP-aadressi kasutamiseks ftp.microsoft.com, 207.46.133.140.
Dial-Up Networking Monitor kasutab tuled modem olek.
 • Kui üleandmine (Tx) valguse Dial-Up Networking Monitor vilgub kui sa ping server internetis, TCP/IP saamiseks on viidud läbi teie modem oma ISP-ga.
 • Kui üleandmine (Tx) valguse Dial-Up Networking Monitor flash, kui sa ping server internetis, paketid ei ole viidud läbi teie modemit. Veenduge, et oma IP-aadressi mis teie ISP määratud et teid oma dial-up ühendus on erinev IP aadress oma võrguadapteri või loopback juht (kui on installitud). Lisaks IP-aadress võrgu adapter või "Loopback" juht ei tohi olla samas võrgus IP aadress, oma ISP määratud teie dial-up ühendus.
 • Kui valgus Dial-Up Networking Monitor vastuvõtu (Rx) flash, kui sa ping server internetis, paketid ei ole teie ISP käest saadud. Kui vajate abi, pöörduge oma ISP poole.
 • Kui valgus Dial-Up Networking Monitor vastuvõtu (Rx) vilgub kui sa ping server internetis, kuid sa ikka ei saa ühendust luua server selle FQDN abil võib olla nimi resolutsioon küsimus.

Nime resolvimise katse

DNS-i server pakub vastuvõtva nimeteisendust. Kui te ei saa ühendust Interneti abil selle FQDN serveri, võib esineda probleem on Dial-up ühendus Interneti-teenuse pakkuja või ISP DNS DNS-konfiguratsiooni server.

Kas on probleeme DNS konfiguratsiooni oma dial-up ühendus oma ISP-ga, toimige järgmiselt.
 1. Käsureale, tüüp ipconfig / Kõik, ja seejärel vajutage ENTER, et kuvada oma DNS-i IP-aadress server. Kui teie DNS-serveri IP-aadress ei kuvata, võtke ühendust oma ISP saada oma DNS-i serveri IP-aadress.
 2. Veendumaks, et teie arvuti saab suhelda oma DNS-i server, ping DNS-i serveri IP-aadress. Vastust näeb välja umbes nii:
    Pinging ###.###.###.### with 32 bytes of data:
  
    Reply from ###.###.###.###: bytes=32 time=77ms TTL=28
    Reply from ###.###.###.###: bytes=32 time=80ms TTL=28
    Reply from ###.###.###.###: bytes=32 time=78ms TTL=28
    Reply from ###.###.###.###: bytes=32 time=79ms TTL=28 
  Seeria numbrimärkide (##. ##. ##. ##) esindab IP DNS-serveri aadress.
Kui sa ei saa edukalt ping DNS IP-aadress server, võtke ühendust oma ISP-lt veenduge, et kasutate õiget IP-aadressi ja et DNS-server töötab korralikult.

Kui sa ping IP aadress teie DNS-i serverit, kuid ei saa ühendust serveriga Internetis selle FQDN abil oma DNS-i server võib ei tuleb lahendada hostinimed õigesti. Kui rohkem kui üks DNS-i server on saadaval teie ISP, konfigureerida arvuti kasutada erinevaid DNS server. Kui teise DNS-i serveri abil selle probleemi lahendab pöörduge oma ISP poole probleemi lahendamiseks algse DNS-i server.

Uurida vastuvõtva faile

Internet Exploreri avamine. Interneti-ühendust luua. Tippige aadressiribale, www.microsoft.com ja muud FQDN aadressid ja Klõpsake nuppu Minna. MSN Search aruanded, et leht on leitud. Aga kui kirjutad IP aadress veebisaite, mõni veebisait kuvatakse.

Selle probleemi lahendamiseks toimige järgmiselt.
 1. Otsida kohalike kõvaketaste hosts faile.
 2. Kui failinime laiendid on nähtavad, leida mingeid hosts faili .sam-laiendita, avate selle Notepad veendumaks, et see sisaldab viited saidid, mis pole saadaval.
 3. Kustuta kõik hosts faile, mis on esitatud .sam laiendamine.

Kui olete kontrollinud õiget IP-aadressi jaoks oma DNS-i server, update on TCP/IP sätteid oma dial-up ühendus oma ISP-ga. Muutmiseks või lisamiseks kehtivat IP aadressi oma DNS-i serveri Dial-Up Telefoniraamatu kirje Networking, toimige järgmiselt.
 1. Topeltklõpsake juhtpaneelil Võrguühendused.
 2. Paremklõpsake oma Interneti-ühendus, klõpsake nuppu Atribuudidja seejärel vahekaarti Võrgundus .
 3. Klõpsake Internet Protocol adapter ja seejärel klõpsake nuppu Atribuudid.
 4. Klõpsake nuppu Kasuta järgmisi DNS-serveri aadressid, ja seejärel tippige õige IP-aadress on Eelistatud DNS-Server .
 5. Klõpsake nuppu OKja seejärel veelkord nuppu OK .

Atribuudid

Artikli ID: 314095 - Viimati läbi vaadatud: 20. juuni 2013 - Redaktsioon: 1.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Märksõnad: 
kbhowto kbdialup kbinfo kbnetwork kbmt KB314095 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 314095

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com