Artikli ID: 314482 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.

Kasutamise jätkamiseks turvavärskendused Windows, veenduge, et kasutate operatsioonisüsteemi Windows XP Service Pack 3 (SP3). Lisateabe saamiseks vaadake seda Microsofti veebilehte: Mõnede Windowsi versioonide tugi on lõppemas

Laienda kõik | Ahenda kõik

Kokkuvõte

Saalefaili (Pagefile.sys) on peidetud fail kohta oma arvuti kõvakettal, mis kasutab Windows XP, nagu oleks ta juhuslikult pääse mälu (RAM). Saalefail ja füüsiline mälu moodustavad virtuaalmälu. Vaikimisi Windows salvestab käivituspartitsioonile saalefaili (partitsiooni mis sisaldab operatsioonisüsteem ja tema tugifailid). Saalefaili maht on võrdne 1,5 korda kokku RAM. Siiski ei tohi see vaikekonfiguratsiooni optimaalse kõikidel juhtudel. Selles artiklis kirjeldatakse saalefaili jaoks süsteemi konfigureerimiseks optimeerimine ja taastamine.

Jõudlust, on mõistlik panna saalefaili erinevas partitsiooni ja erinevaid füüsilise raske Disk drive. Nii, Windows saab hakkama mitme I/O taotlusi kiiremini. Kui Saalefail on käivituspartitsioonile, Windows tuleb sooritada ketas lugemine ja kirjutamine nõuab süsteemi kausta ja saalefaili. Kui saalefaili on teisaldatud mõnele muule partitsioonile, seal on vähem lugemine ja kirjutamine nõuab vahelist konkurentsi.

Aga kui kutsungi faili eemaldamine käivituspartitsiooni Windows ei saa loomine on tõmmisefaili (Memory.dmp) kus kirjutada silumine teabe selle sündmus, mis Kerneli re?iim stopp-tõrketeade ilmneb. See võiks viia laiendatud seisakuid, kui tuleb siluda Stopp-tõrketeate tõrkeotsingut sõnum.

Optimaalne lahendus on luua üks saalefaili, mis on talletatud käivituspartitsiooni ja seejärel luua üks saalefaili kohta teise partitsiooni, millele pääsetakse harvem erinevad füüsilisel kõvakettal kui raske erineva füüsilise ketta on saadaval. Lisaks sellele on optimaalne teise saalefaili loomiseks nii, et see on olemas oma sektsioonis, ilma andmeid või tegutsevad-süsteemi faile. Poolt disain, Windows kasutab saalefaili harvem juurde partitsiooni üle kõrgemalt juurde käivituspartitsioonile saalefaili. Sisemine mille kasutamiseks virtuaalmälu saalefaili määramiseks kasutatakse algoritm juhtimine.

Kui paned saalefaili oma sektsioonis, mille saalefaili mitte killustunud ja see loeb teise kindel nagu eelis. Kui saalefaili elab sektsiooni, mis sisaldab muid andmeid, see võib tekkida killustatus, kui need vastavad eest virtuaalmälu See on vajalik. Unfragmented saalefaili viib kiiremini virtuaalmälu juurdepääsu ja on suurem tõenäosus-tõmmisefaili püüdmise mis on tasuta olulisi vigu.

Kui te järgite neid soovitusi, mida saavutada järgmisi kutsungi faili konfiguratsiooni optimeerimine ja taastumine:
  • Süsteem on õigesti konfigureeritud lüüa on Memory.dmp faili kui arvuti kogemusi tuumare?iimi Stop viga.
  • Saalefaili harvem juurde partitsiooni kasutatakse kõige sagedamini, sest see on sektsioon, mis on vähem hõivatud.

Lisateave

Kuidas Windowsi Saalefaili teisaldamise kohta lisateabe XP-s klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
307886Kuidas liikuda paging faili Windows XP-s
Rohkem teavet Windows Jõudlusvalikute seadmiseks XP-s klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
308417Kuidas Windows XP Jõudlusvalikute seadmiseks
Lisateavet taaskasutamise tehnikaid ja konfigureerimine Windows XP-s klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
307973Kuidas konfigureerida süsteemi rike ja taaskasutamise võimalused Windows

Atribuudid

Artikli ID: 314482 - Viimati läbi vaadatud: 25. aprill 2013 - Redaktsioon: 2.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Märksõnad: 
kbenv kbhowto kbinfo kbmt KB314482 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 314482

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com