Настроювання файли довантаження для оптимізації і відновлення у Windows XP

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 314482 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Щоб продовжити отримання оновлень безпеки для Windows, переконайтеся, що комп’ютер-зразок працює під керуванням Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3). Для отримання додаткової інформації зверніться до цієї веб-сторінка Майкрософт: Закінчення підтримки для деяких версій Windows

Розгорнути все | Згорнути все

Підсумки

файл довантаження (Pagefile. sys)-це прихований файл на ваш жорсткий дублювання диска комп'ютера, що Windows XP використовує як якби він був випадкові доступу до пам'яті (ОЗП). файл довантаження та фізична пам'ять складають віртуальну пам'ять. За промовчанням Windows зберігає файл підкачки на завантажувальний розділ диска (розділ що містить операційну систему та файли підтримки). за промовчанням розмір файлу довантаження дорівнює 1,5 рази всього оперативної пам'яті. Однак, цю конфігурацію за промовчанням не може бути оптимальну у всіх випадках. У цій статті розглядається процедура налаштування для системи, файл довантаження оптимізація і відновлення.

Для підвищення продуктивності, це хороша практика, щоб поставити файл довантаження на інший розділ і на різних фізичного жорсткого дублювання диска. Таким чином, Windows може працювати декілька запитів вводу-виводу швидше. Якщо файл довантаження на розділ завантаження, Windows має виконувати диска читання й запис А запитів на системну каталог вхідних повідомлень і файл довантаження. Коли файл довантаження буде переміщено до іншого розділу, є менш конкуренція між читання та письма запити.

Однак, якщо видалити файл довантаження з завантажувального розділу Windows неможливо створення файлу дампа (Memory.dmp), щоб записати налагоджувальну інформацію у в подія, яке протокол IMAP припинити помилка режим ядра відбувається. Це може призвести до розширеного Вільний час простою, якщо ви повинні налагодження для виправлення помилки Stop протокол IMAP.

Оптимальне рішення є для створення одного файлу довантаження, що зберігається на розділ завантаження а потім створити один файл підкачки на інший розділ, який є менш доступ на іншому фізичному жорсткому диску чи іншого фізичного жорсткого диска доступна. Крім того, це оптимальний створити другий файл довантаження, так що вона існує на власному розділі, без даних або операційна система (ОС) певні файли. За Дизайн, Windows використовує файл довантаження менш часто доступні у розділі файл довантаження, по мірі доступні завантажувального розділу. Внутрішні алгоритм використовується, щоб визначити, який файл підкачки для віртуальної пам'яті управління.

Коли ви помістити файл довантаження на власному розділі, в файл довантаження не стати фрагментованими, і це вважається як інший певний перевага. Якщо файл довантаження міститься на розділ, який містить інші дані, він можуть виникнути фрагментації, чітко окреслює задовольнити додаткових віртуальної пам'яті Це не потрібно. Unfragmented файл довантаження призводить до швидше віртуальної пам'яті доступ і до більше шансів на захоплення файлу дампа це безкоштовно значних помилок.

Якщо ви будете дотримуватися цих рекомендацій, ви задовольнити наступні цілі довантаження файлу конфігурації для оптимізації і відновлення:
  • Система є правильно налаштований для захоплення на Memory.dmp Якщо комп’ютер-зразок досвідом ядра зупинити Помилка файлу.
  • файл довантаження менш часто доступні у розділі Це найбільш часто використовується тому, що це на розділ, що найменш зайнятий.

Додаткові відомості

Щоб отримати додаткові відомості про переміщення файлу підкачки у Windows XP, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
307886Переміщення файлу довантаження в ОС Windows XP
Для отримання додаткових відомостей про те, як встановити параметри продуктивності у Windows XP, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
308417Як встановити параметри продуктивності у Windows XP
Для отримання додаткових відомостей про настроювання методи відновлення в Windows XP, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
307973Як налаштувати параметри протокол IMAP про помилки та Відновлення системи у Windows

Властивості

Номер статті: 314482 - Востаннє переглянуто: 9 квітня 2013 р. - Редакція: 4.0
Застосовується до:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Ключові слова: 
kbenv kbhowto kbinfo kbmt KB314482 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 314482

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com