Використання підключення до віддаленого робочого стола у Windows XP Professional

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 315328 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті описано настроювання функції віддаленого робочого стола у Windows XP. Ця функція дає змогу керувати комп'ютером під керуванням Windows XP Professional з інших комп'ютерів під керуванням Windows XP Professional і раніших версій Windows.

Додаткові відомості

Щоб можна було використовувати віддалений робочий стіл, має бути виконано такі умови.
 • Віддалений комп'ютер має працювати під керуванням Microsoft Windows XP Professional і має бути підключеним до Інтернету або локальної мережі.
 • Локальний комп'ютер може працювати під керуванням Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Millennium Edition (Me), Microsoft Windows 98, Microsoft Windows 98 Second Edition, Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows NT 4.0 або Microsoft Windows 95 і має бути підключеним до Інтернету або локальної мережі.
 • Для отримання віддаленого доступу на віддаленому комп'ютері під керуванням Windows XP Professional потрібно створити облікові записи, які володіють відповідними правами.

Настроювання віддаленого робочого стола

Щоб локальний комп'ютер, який працює під керуванням однієї з наведених вище версій Windows, міг підключитися до віддаленого робочого стола комп'ютера під керуванням Windows XP Professional, виконайте такі дії.

Крок 1. Настроювання віддаленого комп'ютера

На віддаленому комп'ютері під керуванням Windows XP Professional, виконайте такі дії.
 1. Натисніть кнопку Пуск, а потім клацніть правою кнопкою миші пункт Мій комп'ютер.
 2. У контекстному меню, яке з'явиться, виберіть пункт Властивості.
 3. Перейдіть на вкладку Віддалене використання та встановіть прапорець Дозволити віддалений доступ до цього комп'ютера.
 4. Коли буде запропоновано підтвердити цю зміну, натисніть кнопку ОК.
 5. Натисніть кнопку Вибрати віддалених користувачів, а потім натисніть кнопку Додати та вкажіть додаткові облікові записи, яким потрібно надати право на віддалений доступ.

  ПРИМІТКА. Адміністратори автоматично отримують право на віддалений доступ.
 6. Після завершення додавання облікових записів користувачів натисніть кнопку ОК. Переконайтеся, що облікові записи, які додаються, існують на віддаленому комп'ютері. Якщо потрібний обліковий запис відсутній на віддаленому комп'ютері, створіть його.
 7. Двічі натисніть кнопку ОК.

Крок 2. Настройка локального комп'ютера

На локальному комп'ютері під керуванням Windows настройте засіб доступу до віддаленого робочого стола. Для цього виконайте такі дії.
 1. Вставте компакт-диск Windows XP у пристрій читання компакт-дисків або DVD-дисків на локальному комп'ютері.
 2. Після появи повідомлення "Вас вітає Microsoft Windows XP" виберіть пункт Виконання інших завдань.
 3. Виберіть пункт Установка віддаленого керування робочим столом.
 4. Щоб настроїти підключення до віддаленого робочого стола, дотримуйтеся вказівок майстра підключення до віддаленого робочого стола InstallShield.

  ПРИМІТКА. Якщо підключення до віддаленого робочого стола вже інстальовано, може з'явитися таке повідомлення про помилку:
  Підключення до віддаленого робочого стола неможливо встановити, оскільки його вбудовано в систему. Воно доступне в папці "Програми\Стандартні\Зв'язок\Підключення до віддаленого робочого стола" в меню "Пуск".

Крок 3. Підключення до віддаленого комп'ютера

Щоб підключитися до віддаленого комп'ютера під керуванням Windows XP Professional, виконайте такі дії.
 1. Ввійдіть до системи на локальному комп'ютері під керуванням Windows.
 2. Переконайтеся, що цей комп'ютер підключено до Інтернету або до локальної мережі. Якщо потрібно, підключіться до сервера віртуальної приватної мережі або до сервера віддаленого доступу.
 3. Натисніть кнопку Пуск, послідовно виберіть пункти Усі програми, Стандартні, СЗв'язок, а потім виберіть команду Підключення до віддаленого робочого стола.
 4. Натисніть кнопку Параметри.
 5. У списку Комп'ютер введіть ім'я вузла або IP-адресу комп'ютера, до якого потрібно підключитися.
 6. У відповідних полях введіть ім'я користувача, пароль і домен (якщо потрібно) облікового запису, якому потрібно надати право віддаленого доступу, а потім натисніть кнопку Підключити.
 7. У діалоговому вікні Вхід до Windows, яке з'явиться, введіть у полі Пароль пароль облікового запису, який володіє правом віддаленого доступу.
 8. У списку Вхід до, якщо він доступний, виберіть потрібний домен або віддалений комп'ютер, а потім натисніть кнопку ОК.

  З'явиться нове вікно із вмістом віддаленого робочого стола. На час сеансу керування віддаленим робочим столом віддалений комп'ютер під керуванням Windows XP Professional блокується.
 9. Щоб завершити сеанс роботи з віддаленим робочим столом, натисніть кнопку Закрити у вікні сеансу. Коли з'явиться запрошення підтвердити завершення сеансу Windows, натисніть кнопку ОК.

  ПРИМІТКА. Якщо віддалений робочий стіл відображається в повноекранному режимі, то кнопка Закрити може бути відсутньою. У такому випадку потрібно відновити розмір вікна натисканням посилання, яке відображається у верхній частині вікна сеансу (натисніть кнопку Відновити).

Щоб отримати додаткові відомості про віддалений робочий стіл, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
280828 Як підключення до віддаленого робочого стола впливає на Windows XP Professional (Це посилання може вказувати на вміст, повністю або частково викладений англійською мовою.) (може бути англійською мовою)
300698 Функції віддаленого робочого стола у Windows XP (Це посилання може вказувати на вміст, повністю або частково викладений англійською мовою.) (може бути англійською мовою)
306759 Як змінити порт прослуховування для віддаленого робочого стола
281262 Увімкнення автоматичного входу під час підключення до віддаленого робочого стола в ОС Windows XP (може бути англійською мовою)
Примітка. Це екстрена стаття, яку написала служба підтримки Microsoft. Інформація в цій статті призначена для вирішення нових проблем і надається "як є". З огляду на швидкість її підготовки та публікації, ця стаття може містити орфографічні помилки і її може бути змінено будь-коли без попереднього повідомлення. Додаткову інформацію див. в повідомленні про авторське право.

Властивості

Номер статті: 315328 - Востаннє переглянуто: 30 квітня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Ключові слова: 
kbhowto kbinfo ocsso KB315328

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com