Номер статті: 315341 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ВСТУП

У цій статті описується оперативне оновлення, або переустановка, Microsoft Windows XP. Ця операція також зветься оновленням на місці, або відновленням установки. В її результаті Windows XP переустановлюється в ту саму папку. Оперативне оновлення може знадобитися, якщо потрібно відновити установку Windows XP. Відновлення установки може бути необхідне в таких ситуаціях.
 • Не вдається запустити Windows XP в безпечному режимі.

  Щоб отримати додаткові відомості про запуск комп'ютера під керуванням Windows XP в безпечному режимі, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  315222 Опис варіантів завантаження в безпечному режимі у Windows XP
 • Виникла неполадка, спричинена нещодавнім оновленням програмного забезпечення Microsoft, і усунути її в будь-який інший спосіб не вдається.
 • Існує помилка в реєстрі, яку неможливо виправити іншими засобами, такими як "Відновлення системи".
 • Необхідно застосувати до установки Windows XP дозволи за замовчуванням (для файлів і реєстру).
 • Необхідно зареєструвати компоненти COM і WFP- файли.
 • Необхідно за допомогою програми установки Windows наново перенумерувати пристрої Plug and Play, включаючи рівень апаратної абстракції (HAL).
Для переустановки Windows XP виберіть підхожий метод у розділі "Додаткові відомості".

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Примітка. Під час установки доцільно від'єднатися від Інтернету. Від'єднання від Інтернету покращує захист від зловмисників під час установки. Також може бути необхідно ввімкнути брандмауер для Internet Explorer. За додатковими відомостями зверніться до розділу "Увімкнення та вимкнення брандмауера підключення до Інтернету" у довідці Windows XP.

Перед виконанням оперативного оновлення

 • Якщо ви придбали комп'ютер уже з установленою системою Windows XP, перш ніж виконувати наведені далі в цій статті вказівки, клацніть нижчезазначений номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base і перегляньте її.

  312369Після переустановки, відновлення або оновлення Windows XP можлива втрата даних і параметрів програм. (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
 • Оперативне оновлення Windows XP призводить до видалення всіх існуючих контрольних точок відновлення та створення нової контрольної точки одразу після оновлення. Якщо передбачається повернення системи до попереднього стану, не виконуйте оперативне оновлення.

  Щоб отримати додаткові відомості, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  301224 Відсутність або видалення контрольних точок відновлення системи (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
 • Після оперативного оновлення також замінюються резервні копії файлів реєстру (в папці %systemroot%\Repair). Ці файли було створено або після першого запуску Windows XP, або за останнього архівування стану системи за допомогою службової програми Backup. Тому, якщо ці резервні копії реєстру ще знадобляться в майбутньому, перед оперативним оновленням скопіюйте їх до іншого місця.
 • Не виконуйте оперативне оновлення для відновлення компонента або програми, які ще не установлено. Якщо можливо, використовуйте для цієї потреби засіб "Установка й видалення програм" на панелі керування або переустановіть компонент чи програму, а не Windows.
 • Якщо на комп'ютері використовується пристрій зберігання іншого виробника, перед виконанням оперативного оновлення скопіюйте файли з нього на дискету.
 • Не використовуйте оперативне оновлення для розв'язання проблем з обліковим записом, паролем або локальним профілем користувача. Щоб визначити, чи не пов'язана проблема з ними, створіть інший обліковий запис (якщо можливо), ввійдіть із ним до системи та подивіться, чи зникає проблема.
 • Не використовуйте оперативне оновлення для розв'язання проблем із програмами, файлами або записами в реєстрі, створеними іншими виробниками.
 • Не використовуйте оперативне оновлення, якщо мають місце проблеми з диском.
 • Не використовуйте оперативне оновлення, якщо має місце проблема із пристроєм стороннього виробника, причому вже установлено найновішу версію драйвера цього пристрою.

Спосіб 1. Переустановка Windows XP з використанням Windows XP

Для переустановки Windows XP з використанням Windows XP виконайте такі дії.
 1. Запустіть комп'ютер.
 2. Вставте компакт-диск Windows XP у пристрій для читання компакт-дисків або дисків DVD.

  Примітка. Якщо версія пакета оновлень операційної системи, який передбачається інсталювати, пізніша від версії пакета оновлень на наявному компакт-диску операційної системи, інтегруйте пакет оновлень до інсталяційної папки Windows XP. Щоб отримати додаткові відомості про інтеграцію файлів пакета оновлень 2 (SP2) для Windows XP до інсталяційної папки Windows XP, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  900871 Як інтегрувати файли пакета оновлень 2 (SP2) для Windows XP до інсталяційної папки Windows XP. (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
 3. На сторінці "Вас вітає Microsoft Windows XP" виберіть варіант Установка Windows XP.
 4. На сторінці "Установка Windows" виберіть у групі Тип установки перемикач Оновлення (рекомендовано) (якщо його ще не вибрано) та натисніть кнопку Далі.
 5. На сторінці "Ліцензійна угода" виберіть перемикач Приймаю та натисніть кнопку Далі.
 6. На сторінці "Ключ продукту" введіть 25-значний ключ у поля Ключ продукту та натисніть кнопку Далі.
 7. На сторінці "Динамічне оновлення" виберіть бажаний режим і натисніть кнопку Далі.
 8. Виконайте вказівки з переустановки Windows XP, які з'являтимуться на екрані.

Спосіб 2. Переустановка Windows XP шляхом завантаження комп'ютера з компакт-диска Windows XP

Для переустановки Windows XP шляхом завантаження комп'ютера з компакт-диска Windows XP виконайте такі дії.
 1. Вставте компакт-диск Windows XP у пристрій для читання компакт-дисків або дисків DVD і перезапустіть комп'ютер.
 2. Коли на екрані з'явиться повідомлення "Press any key to boot from CD" (Натисніть будь-яку клавішу для завантаження з компакт-диска), натисніть будь-яку клавішу, щоб комп'ютер було завантажено з компакт-диска Windows XP.

  Примітка. На комп'ютері має бути ввімкнено можливість завантаження із пристрою для читання компакт-дисків або дисків DVD. Про настройку комп'ютера на можливість завантаження із пристрою для читання компакт-дисків або DVD-дисків можна довідатися в документації до комп'ютера або звернутися до виробника комп'ютера.
 3. З'явиться вікно програми установки з таким повідомленням:
  Цей модуль програми установки підготовлює Microsoft Windows XP до роботи на цьому комп'ютері.

  Щоб почати установку Windows XP, натисніть ENTER.

  Щоб відновити Windows XP за допомогою консолі відновлення, натисніть R.

  Щоб вийти з програми, не установлюючи Windows XP, натисніть F3.
  Натисніть клавішу ENTER, щоб приступити до установки Windows XP.
 4. На сторінці ліцензійної угоди Windows XP натисніть клавішу F8, щоб прийняти умови угоди.
 5. Перевірте, чи вибрано у списку поточну установку Windows XP, і натисніть клавішу R, щоб відновити її.
 6. Виконайте вказівки з переустановки Windows XP, які з'являтимуться на екрані. Після відновлення копії Windows XP може знадобитися її повторна активація.

  Щоб отримати додаткові відомості, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  310064 Усунення проблем установки Windows XP у разі оновлення з Windows 98 або Windows Millennium Edition (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)

Після виконання оперативного оновлення

Після виконання оперативного оновлення або відновлення установки слід знову установити всі оновлення Windows, які було установлено раніше. Для цього відвідайте веб-вузол Microsoft Windows Update:
http://update.microsoft.com/windowsupdate/v6/default.aspx?ln=uk
Щоб отримати додаткові відомості про усунення специфічних неполадок установки Windows XP, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
312369 Після переустановки, відновлення або оновлення Windows XP можлива втрата даних і параметрів програм (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
312368Втрачаються дані після переінсталяції, відновлення або оновлення Windows XP. (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
Щоб отримати додаткові відомості про програму установки Windows XP, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
286463 Додаткові відомості про програму установки Windows XP у файлі Pro.txt (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
306824 Додаткові відомості про програму установки Windows XP у файлі Home.txt (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)
286647 Вміст файлу Read1st.txt для Windows XP (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)

Властивості

Номер статті: 315341 - Востаннє переглянуто: 18 жовтня 2006 р. - Редакція: 4.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Ключові слова: 
kbfirewall kbhowto kbenv kbinfo ocsso KB315341

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com