Номер статті: 316529 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Щоб продовжити отримання оновлень безпеки для Windows, переконайтеся, що комп’ютер-зразок працює під керуванням Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3). Додаткові відомості, зверніться до цієї веб-сторінка Майкрософт: Закінчення підтримки для деяких версій Windows

Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Під Вільний час спроби записати дані на дублювання диска CD-R або CD-RW, ви не маєте можливість відправити дані з пристрій читання компакт-дисків.

Під Вільний час перегляду властивостей дисковод пристрій читання компакт-дисків або CD-RW-дисків, ви помітили, що на Записування Вкладка не відображається в в пристрій читання компакт-дисків (буква _ диска:) Властивості діалогове вікно, де буква _ диска -це буква пристрій читання компакт-дисків або CD-RW-дисків.

Примітка Щоб переглянути в пристрій читання компакт-дисків (буква _ диска:) Властивості діалогове вікно, натисніть кнопку Почати, натисніть кнопку Мій комп’ютер-зразок, клацніть правою кнопкою дисковод пристрій читання компакт-дисків, які ви хочете і натисніть кнопку Властивості.

Крім того, може з'явитися таке протокол IMAP про помилку:
Існує немає диска в дисководі. Вставте записуваний компакт дублювання диска у пристрій.

причина

Це може статися, коли ваш комп’ютер-зразок неправильно визначає дублювання диска як-Записувальний пристрій.

Необхідні дії

Редагування реєстру Windows

Щоб вирішити цю проблему, спробуйте для редагування реєстру Windows так, щоб дублювання диска позначається як Записувальний пристрій.Важливо Цей розділ, спосіб або завдання містять кроки, де описано, як змінити реєстр. Проте неправильне внесення змін до реєстру може викликати серйозні проблеми. Тому переконайтеся, що ви виконаєте наступні інтерактивні елементи ретельно. Для додаткового захисту архівувати реєстру перед внесенням змін. Потім ви може відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про архівацію та відновлення реєстру клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
322756 архівувати та відновлення реєстру Windows
Для редагування реєстру Windows, спочатку резервної копії реєстру так що ви можете відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Після того, як створити архівувати реєстру, редагування реєстру, так, що дублювання диска є визнаним Windows як Записувальний пристрій. Нарешті, переконайтеся, що Windows розпізнає пристрій як записуваний.

Примітка Якщо дублювання диска не зазначено у списку сумісного устаткування Windows (HCL), дублювання диска може працювати з комп ' ютера вбудований CD копіювання функціональність, незалежно від параметра реєстру. На HCL є список обладнання комп'ютера, сумісного з конкретної операційної системи. Щоб дізнатися, чи ваш дублювання диска включено Windows HCL, відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.Microsoft.com/whdc/HCL/default.mspx

Крок 1: Створення резервної копії реєстру

Щоб створити архівувати реєстру, так що його можна відновити, якщо у вас є проблеми пізніше, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Початиа потім натисніть кнопку Запустити.
 2. У в Відкрити Поле, тип Regeditа потім натисніть кнопку Гаразд.
 3. Клацніть, щоб відкрити таку папку:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\CD Burning\Drives
 4. На в Файл меню, натисніть Експорт.
 5. У в Ім'я файлу Поле, тип архівувати ключа дисків, розташування, де зберігається файл і натисніть кнопку Зберегти.

  Примітка Якщо у вас проблеми пізніше, можна відновити цей підрозділ реєстру, двічі клацнувши на архівувати дисків key.reg збережений файл.

Крок 2: Редагувати значення типу диска, папки, Том

Щоб змінити тип приводу, тому що Windows розпізнає пристрій як записуваний, виконайте такі дії:
 1. В області навігації вікна редактора реєстру клацніть на {ОбсягGUID} в папці Диски, де GUID – Це ідентифікатор 32 символи.

  Примітка Якщо ваш комп’ютер-зразок має більш ніж один пристрій читання компакт-дисків, додатково {ОбсягGUID} папки списку для кожного диска.
 2. У правій частині вікна редактора реєстру двічі клацніть Тип приводу.
 3. У в Значення даних Поле, тип 1 Якщо дублювання диска дисковод пристрій читання компакт-дисків або 2 Якщо це CD-RW-дисків.
 4. Натисніть кнопку Гаразда потім закрийте редактор реєстру.

Крок 3: Переконайтеся, що Windows розпізнає пристрій як Записувальний пристрій

Щоб дізнатися, чи розпізнає Windows пристрій як Записувальний пристрій зараз, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Початиа потім натисніть кнопку Мій комп’ютер-зразок.
 2. У розділі Пристрої зі знімними носіями, клацніть правою кнопкою миші пристрій читання пристрій читання компакт-дисків або CD-RW-дисків а потім натисніть кнопку Властивості.
 3. Якщо на Записування відображається вкладка, Windows розпізнає пристрій як Записувальний пристрій.
 4. Натисніть кнопку Скасувати.
Якщо Windows розпізнає пристрій як Записувальний пристрій, можна записати дані на компакт-диску зараз. Якщо ви все ще є проблеми, виконайте інтерактивні елементи, описані в розділі "Виправлення неполадок".

Усунення несправностей

Якщо ваш комп’ютер-зразок має більш ніж один компакт-диск або DVD-дисковод і на Записування Вкладка не відображається в в Властивості Запускач діалогових вікон поле (див. крок 3 в "Редагування реєстру Windows" розділ), дублювання диска може настроєно неправильно як "записуваний" у реєстрі Windows. Щоб вирішити цю проблему, спробуйте змінити дублювання диска типу диска, який ви раніше визначив як 1 або 2 типу 3. Змініть тип приводу інших диска до 1 або 2. Спробуйте це, виконайте такі дії:
 1. Виконайте крок 2 в "Редагування реєстру Windows" розділ, щоб змінити на Тип приводу вартість на {ОбсягGUID} Папка якого значення, які ви раніше змінено.
 2. У в Значення даних Поле, тип 3а потім натисніть кнопку Гаразд.

  Значення типу диска 3 вказує, що дублювання диска стандартного компакт-диска і не записуваний дублювання диска.
 3. В області навігації вікна редактора реєстру клацніть наступний {ОбсягGUID} папки.
 4. Виконайте крок 2 в "Редагування реєстру Windows" розділ, щоб змінити на Значення даних запис А для 1 або 2, залежно від типу диска.
 5. Виконайте крок 3 в "Редагування реєстру Windows" розділ, щоб підтвердити, що на Записування Вкладка відображається у в Властивості діалогове вікно з пристрій читання компакт-дисків.
Якщо на Записування в даний Вільний час відображається вкладка в Властивості діалогове вікно, можна записати дані на компакт-диск. Якщо у вас виникли проблеми, перегляньте розділ "Наступні кроки".

НАСТУПНІ КРОКИ

Якщо ці методи не працюють для вас, щоб знайти інші рішення вашої проблеми можна Microsoft клієнта підтримки послуг веб-сайту. Деякі служби, які надають Microsoft клієнта підтримки послуг веб-сайти включають наступне:
 • Для пошуку бази знань: Пошук допоміжних технічних відомостей і засобів самостійного сценарій виконання для продуктів Майкрософт.
 • Центр рішень: Переглянути продукт-часті запитання та рекомендацій із технічної підтримки.
 • Інші варіанти підтримки: Використовувати Інтернет, щоб поставити запитання, зверніться до представник служби підтримки клієнтів корпорації Майкрософт або надіслати відгук.
Якщо ви як і раніше, є проблеми, ви можете звернутися до служби підтримки:
http://support.Microsoft.com/contactus

Додаткові відомості

Ця процедура може не працювати у всіх випадках. Це лише тимчасове рішення в ситуації, де пристрій читання компакт-дисків або CD-RW-дисків здатний функціонувати в Windows XP і чомусь визначений. Дисковод не відображається у списку сумісного устаткування (HCL), дублювання диска може не роботу з вбудованим компакт-диск, копіювання функціональність, незалежно від цього параметра реєстру.

Довідка з компакт-Диска або DVD-диска проблеми у Windows Vista відвідайте такі веб-сторінку Майкрософт:

Властивості

Номер статті: 316529 - Востаннє переглянуто: 15 листопада 2012 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Ключові слова: 
kbexpertisebeginner kbexpertiseinter kbacwsurvey kbhardware kbprb ocsso kbmt KB316529 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 316529

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com