Не можна додати принтер і з'являється протокол IMAP про помилку спулера принтера у Windows XP

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 324757 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Можуть виникнути такі проблеми на комп'ютері під керуванням Windows XP:
 • Після запуску комп'ютера, може з'явитися таке протокол IMAP про помилку:
  У застосунку підсистеми спулера виявлено неполадку і необхідно закрити.
 • При спробі запустити службу "Спулер друку" може з'явитися таке протокол IMAP про помилку:
  У застосунку підсистеми спулера виявлено неполадку і необхідно закрити.
 • При спробі зупинити службу "Спулер друку" може з'явитися таке протокол IMAP про помилку:
  У застосунку підсистеми спулера виявлено неполадку і необхідно закрити.
 • Коли ви натисніть кнопку Пускі виберіть пункт Принтери й факси, може з'явитися таке протокол IMAP про помилку:
  У застосунку підсистеми спулера виявлено неполадку і необхідно закрити.
 • Натисніть кнопку Пускі виберіть пункт Принтери й факси в спробі переглянути вашому принтерах, принтери не відображуються. Ця проблема може виникнути, навіть якщо у вас встановлено принтер.
 • Після натискання кнопка Додати принтер, або під Вільний час спроби надрукувати, може з'явитися таке протокол IMAP про помилку і не можу додати принтер:
  Не вдалося завершити операцію.

причина

Ця проблема може виникнути драйвера принтера третьої сторони або сторонні послуг, який інстальовано забороняє запит на додавання принтери чи драйвер принтера третьої сторони або сторонній сервіс впливає на функціональність шляхом автоматична інсталяція принтера.

Наприклад, ця проблема може виникнути, якщо Lexmark послуг друку (LexBCE компанії сервер служби) інстальовано та запущено на комп'ютері, перш ніж намагатися іншого принтера.

Щоб нам вирішити цю проблему для вас, перейдіть до на "Виправити це для мене"розділу. Якщо ви скоріше б виправити цю проблему самостійно, перейдіть до на "Дозвольте мені це виправити себе"розділу.

Виправити це для мене

Щоб автоматично виправити цю проблему, клацніть посилання вирішити цю проблему . Потім Клацнітьпо Тепер запустітьзасіб усунення неполадокдруку проблеми і помилки друкуі дотримуйтеся вказівок майстра.

Вирішити цю проблему
Microsoft Automated Troubleshooting Services: Printing problems and printing errors


Примітка
цей майстер може бути англійською мовою, тільки; Однак, автоматичне виправлення також працює для інших мовних версіях Windows.

Примітка якщо ви не на комп'ютері, який має проблеми, зберегти виправити це рішення на флеш-пам'яті або компакт-Диска і запустіть його на комп'ютері, який має проблеми.

Тепер перейдіть до на "Чи вирішено проблему? "розділу.

Дозвольте мені це виправити себе

Важливо. Цей розділ, спосіб або завдання містять кроки, в яких описано, як змінити реєстр. Проте неправильне внесення змін до реєстру може призвести до серйозних неполадок. Тому переконайтеся, що ви виконуєте зазначені інтерактивні елементи ретельно. Для додаткового захисту створіть архівувати реєстру перед внесенням змін. Тоді ви зможете відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Щоб отримати додаткові відомості про архівацію та відновлення реєстру, клацніть номер статті в базі знань Майкрософт:
322756 архівувати та відновлення реєстру Windows
Встановлено принтер Lexmark, почніть з розділу "Вимкнути Lexmark послуг друку" та наявності, в разі необхідності, Дотримуйтесь подальшіх вказівок порядок подання елементів для вирішення цієї проблеми. Якщо у вас не встановлено принтер Lexmark, перейдіть до розділу "Пуск комп'ютера в безпечному режимі" а потім Дотримуйтесь подальшіх вказівок в тому порядку, в якому їх подано для вирішення цієї проблеми. Вам буде простіше виконувати інтерактивні елементи, якщо спочатку роздрукувати цю статтю.

Вимкнути Lexmark послуг друку

Якщо на комп'ютері інстальовано Lexmark послуг друку, вимкнути службу LexBCE компанії сервер. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Натисніть кнопку почати, клацніть правою кнопкою миші Мій комп’ютер-зразокі виберіть команду керування.
 2. Розширення послуг і застосунківі натисніть кнопку послуг.
 3. В області відомостей клацніть правою кнопкою миші LexBCE компанії сервері виберіть пункт Властивості.
 4. На вкладці загальні у списку Тип запуску натисніть кнопку вимкнуті.
 5. У розділі стан службинатисніть кнопку припинитиі натисніть кнопку ОК.
 6. Клацніть правою кнопкою службу "Спулер друку" а потім натисніть кнопку почати (якщо вона зупинилася).
 7. Вихід керування комп'ютером.
Перевірити, чи усунуто проблему. Якщо проблему вирішено, вам не доведеться Дотримуйтесь подальшіх вказівок. Якщо проблему не вирішено, перейдіть до розділу "Пуск комп'ютера в безпечному режимі" а потім Дотримуйтесь подальшіх вказівок.

Запустіть комп’ютер-зразок у безпечному режимі

Запустіть комп’ютер-зразок у безпечному режимі, так що ви можете видалити файли котушку. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Перезавантажити комп’ютер-зразок і почати, натиснувши клавішу F8 на клавіатурі. На комп'ютері, який настроєно для запуску декількох операційних системний інтегратор можна натиснути клавішу F8 при завантаженні з'являється меню.
 2. Виберіть безпечний режим , коли з'явиться меню Windows додаткові параметри а потім натисніть клавішу ENTER.
 3. Якщо у завантажувальному меню з'явиться знову, вам буде запропоновано вибрати операційну систему на комп'ютері за допомогою клавіш зі стрілками виберіть операційну систему та натисніть клавішу ENTER.

  Примітка. Щоб отримати додаткові відомості про те, як запустити комп’ютер-зразок у безпечному режимі, натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт Довідка та підтримкавведіть безпечний режим у полі пошуку натисніть клавішу ENTER і виберіть пункт Запустити Windows у безпечному режимі тему.

Тепер видалити котушку принтер і драйвер файли

В безпечному режимі видаліть принтер і драйвер файли котушку. Для цього запуску Microsoft Windows Explorer а потім видаліть усі файли та папки в таких двох папках (де c:-диск, де у вас Windows XP встановлена):
 • C:\Windows\System32\Spool\Printers
 • C:\Windows\System32\Spool\Drivers\w32x86

Далі, відредагуйте Реєстр

Попередження. Якщо неправильно змінити реєстр за допомогою редактора реєстру або іншим способом, це може спричинити серйозні ускладнення. Ці проблеми можуть викликати необхідність переінсталяції операційної системи. корпорація Майкрософт не може гарантувати, що ці проблеми можуть бути усунені. Змінюйте реєстр на власний ризик.

По-перше, видалити Windows NT підрозділи

Видалити проблематичний реєстру для Windows NT x 86 служби підрозділи. Ці Підтримка програмного забезпечення було встановлено за типографії налаштування програм і перешкоджають служби друку котушку. Щоб зберегти драйвери, друк Шпулі та запис А бізнес-партнера реєстру, які входять до пакета Windows на комп'ютері та видаляти всі інші, які можуть викликати проблеми, виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Запустіть редактор реєстру. Щоб зробити це, натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип Regedit у відкриті вікна а потім клацніть OK.
 2. Знайдіть і розгорніть такий розділ реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Print\Environments\Windows NT x86
  Переглянути список підрозділів (вкладені папки). Повинно бути лише такі підрозділи:
  • Drivers
  • Print Processors
 3. Якщо будь-які підрозділи, ніж інші підрозділи, які перелічено в кроці 2, виконайте такі дії:
  1. У меню файл виберіть пункт експортувати.
  2. У полі Ім'я файлу введіть ім'я, яке потрібно використовувати для цього ключа, таких як WindowsNTx86regkeyа потім натисніть кнопку зберегти.

   Примітка.Ви можете використовувати цю архівувати до
   HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Print\Environments\Windows NT x86
   розділ реєстру для відновлення ключ, якщо у вас виникли будь-які проблеми, після виконання цієї процедури.
  3. Видаляє всі підрозділи, ніж інші підрозділи, які перелічено в кроці 2. Для цього клацніть правою кнопкою миші кожен підрозділ, якого немає у списку і натисніть кнопку Видалити. Натисніть так , коли вам буде запропоновано підтвердити видалення.

По-друге, видалити запис А бізнес-партнера реєстру для драйвера принтера

Видалити проблематичний принтера драйвера підрозділи, які перешкоджають потрібного принтера. Вони можуть були встановлені за типографії інсталяції програми. Скориставшись нижченаведеними вказівками тримати принтера драйвера і реєстру записів, які входять до пакета Windows на комп'ютері і видалити всі інші, які можуть викликати проблеми.
 1. Запустіть редактор реєстру, якщо він не відкривається. Щоб зробити це, натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип Regedit у відкриті вікна а потім клацніть OK.
 2. Знайдіть і розгорніть такий розділ реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Print\Environments\Windows NT x86\Drivers
  запис А бізнес-партнера реєстру для драйвери принтера, інстальовані на комп'ютері зберігаються у версії-xпідрозділ або підрозділи, де x Це число (зазвичай 2 або 3).
 3. Експорт до версії-xпідрозділ або підрозділи. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. У меню файл виберіть пункт експортувати.
  2. У полі Ім'я файлу введіть ім'я, яке потрібно використовувати для цього ключа, таких як драйвер друкуа потім натисніть кнопку зберегти.
 4. деталізувати до версії-xпідрозділ реєстру або subkeys а потім видаліть запис А бізнес-партнера драйвер принтера. Для цього клацніть правою кнопкою миші кожен підрозділ драйвер принтера і натисніть кнопку Видалити. Натисніть так , коли вам буде запропоновано підтвердити видалення.

По-третє, видалити запис А бізнес-партнера реєстру для друку за промовчанням монітори

Видалити проблематичний друку монітор підрозділи, які перешкоджають потрібного принтера. Вони можуть були встановлені за типографії інсталяції програми. Щоб зберегти друку моніторів і реєстру, які входять до пакета Windows і видалити всі інші, які можуть викликати проблеми, виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Запустіть редактор реєстру, якщо він не відкривається. Щоб зробити це, натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип Regedit у відкриті вікна а потім клацніть OK.
 2. Знайдіть і розгорніть такий розділ реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Print\Monitors
  Перегляньте список підрозділів. Там слід знімати лише такі підрозділи за промовчанням друку моніторів:
  • BJ Language Monitor
  • Local Port
  • PJL Language Monitor
  • Standard TCP/IP Port
  • USB Monitor
 3. Якщо будь-які підрозділи, ніж інші підрозділи, які перераховані на кроці 1, виконайте такі дії:
  1. У меню файл виберіть пункт експортувати.
  2. У полі Ім'я файлу введіть ім'я, яке потрібно використовувати для цього ключа, таких як MonitorsRegkeyа потім натисніть кнопку зберегти.

   Примітка.Ви можете використовувати цю архівувати до
   HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Print\Monitors
   розділ реєстру для відновлення ключ, якщо у вас виникли будь-які проблеми, після виконання цієї процедури.
  3. Видаляє всі підрозділи, ніж інші підрозділи, які перелічено в кроці 2. Для цього клацніть правою кнопкою миші кожен підрозділ, якого немає у списку і натисніть кнопку Видалити. Натисніть так , коли вам буде запропоновано підтвердити видалення.
 4. Закрийте редактор реєстру.
 5. Якщо до комп'ютера підключено принтер, від'єднайте кабель принтера з комп'ютером а потім перезавантажте комп’ютер-зразок.

Тепер переконайтеся, що службу "Спулер друку" запущено

Переконайтеся, що службу "Спулер друку" запущено. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Натисніть кнопку почати, клацніть правою кнопкою миші Мій комп’ютер-зразокі виберіть команду керування.
 2. Розширення послуг і застосунківі натисніть кнопку послуг.
 3. В області відомостей клацніть правою кнопкою службу "Спулер друку" та виберіть пункт запустити (якщо вона зупинилася).
 4. Вихід керування комп'ютером.
Якщо не вдається запустити спулер друку, виконайте наступні статті бази знань Майкрософт, щоб запустити спулер друку:
919750 Ви відчуваєте проблем друку перегляду піктограми принтера та запит на додавання принтери, спулер друку функціонувати неправильно і отримувати протокол IMAP про помилки друку на комп'ютері під керуванням Windows XP

Нарешті, додати принтер і надрукувати тестову сторінку

Якщо підключено принтер, повторне підключення принтера кабелем до комп'ютера, встановити принтер, додавши його до комп'ютера через майстра установки принтерів та знову спробуйте надрукувати тестову сторінку. Щоб інсталювати потрібний принтер, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Пускі виберіть пункт Принтери й факси.
 2. Клацніть Додати принтер. Запускається Майстер запит на додавання принтера.
 3. Дотримуйтесь інструкцій у майстрі автоматична інсталяція принтерів інсталювати потрібний принтер.
 4. Надрукувати тестову сторінку, щоб переконатися, що ви можете роздрукувати.
Якщо й надалі не можна друкувати або якщо ви все ще отримуєте друку котушку помилки, перейдіть до на "Чи вирішено проблему? "розділу.

Додаткові виправлення неполадок

Попередження Якщо неправильно змінити реєстр за допомогою редактора реєстру або іншим способом, це може спричинити серйозні ускладнення. Ці проблеми можуть викликати необхідність переінсталяції операційної системи. корпорація Майкрософт не може гарантувати, що ці проблеми можуть бути усунені. Змінюйте реєстр на власний ризик.

Наступні кроки була перевірена, щоб усунути проблему, де спулер друку не запускається, а ви отримаєте помилки RPC, коли на комп'ютері інстальовано драйвери принтера Lexmark.

Там можуть бути випадки, в яких спулер друку не запускається після того, як відключити службу LexBCE компанії сервер і видалити принтер драйверів Lexmark. Ця проблема може виникнути, якщо спулер друку залежить від служби сервера LexBCE компанії. Щоб видалити залежність і зробити спулер друку, служба залежать тільки віддалених процедур (RPC) виклик клацанням, виконайте такі дії:
 1. Запустіть редактор реєстру. Щоб зробити це, натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип Regedit у відкриті вікна а потім клацніть OK.
 2. Видалити служби сервера LexBCE компанії. Для цього видалити thefollowing розділ реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\LexBces
 3. Впевніться що спулер друку лише dependenton RPC-сервіс. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Знайдіть і клацніть такий розділ реєстру:
   HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Spooler
  2. В області відомостей якщо значення DependOnService показує значення RPCSS та LexBCE компанії, клацніть правою кнопкою миші DependOnServiceі виберіть пункт змінити.
  3. У полі значення видаліть LexBCE компаніїта натисніть кнопку ОК.
 4. Закрийте редактор реєстру.
 5. Перезапустити спулер друку. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  • Натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип net stop спулер друку у відкриті вікна а потім клацніть OK.
  • Натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип net start спулер друку у відкриті вікна а потім клацніть OK.
Перевірити, чи усунуто проблему. Якщо проблему не вирішено, перейдіть до"Чи вирішено проблему? "розділу.

Чи вирішено проблему?

Перевірте, чи проблема вирішена. Якщо проблему усунуто, ви закінчите з цією статтею. Якщо ці методи не працює для вас, щоб знайти інші рішення вашої проблеми можна Microsoft клієнтів застосунок-служба підтримки веб-сайту. застосунок-служба, які надають корпорації Майкрософт клієнт підтримки послуг веб-сайти включають наступне:

Додаткові відомості

Докладніше про усунення проблем друку у Windows XP клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
314085 Розширене виправлення неполадок, коли не вдається виконати друк у Windows XP
Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Для усунення кроки та автоматичне виправлення для типові неполадки із принтером у Windows, див таких веб-сторінку Майкрософт:


Усунення неполадок: неполадки принтера у Windows

Властивості

Номер статті: 324757 - Востаннє переглянуто: 29 жовтня 2013 р. - Редакція: 5.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Ключові слова: 
kbfixme kbtshoot kbresolve kbregistry kb3rdparty kbenv kbprint kbdriver kberrmsg kbprb kbmatsfixme kbmt KB324757 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 324757

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com