Můžete změnit tapetu plochy nastavení poté, co správce vybere možnost "Zabránit změně tapety" v Zásady skupiny

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 327998 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud uživatelé klepněte pravým tlačítkem myši na obrázek a potom klepněte na tlačítko Nastavit jako pozadí plochy, přestože (správce) povolíte mohou změnit jejich tapety plochyZabránit změnám tapety Vlastnost Zásady skupiny.

Příčina

Na Zabránit změnám tapetyZásady skupiny zabrání uživatelům změnit tapetu plochy pomocí zobrazení-vlastnosti. Existují však způsoby Změna nastavení tapety, například prostřednictvím náhled obrázku, který nezahrnuje zobrazení-vlastnosti. Pomocí těchto metod uživatelé zaznamenat není omezení, které se vztahují k zobrazení-vlastnosti. V Zásady skupiny zabránit uživatelům ve změně tapety plochy bez použití vlastnosti zobrazení, je nutné zadat Tapeta systému Active Desktop.

Řešení

Chcete-li nám můžete opravit tento problém, přejděte "Oprava"oddíl. Pokud dáváte přednost tyto potíže vyřešit sami, přejděte "Opravit sám"oddíl.

OpravaChcete-li tento problém vyřešit automaticky, klepněte Opravatlačítko nebo odkaz. Klepněte na tlačítko Spustitv Stažení souboru Dialogové okno pole a postupujte podle pokynů v opravě průvodci.

Tento problém odstranit
Microsoft Fix it 50547


Poznámky
  • Tento průvodce může být pouze v angličtině. Automatická oprava však také pracuje pro ostatní jazykové verze systému Windows.
  • Pokud nepoužíváte počítač, který má problém, opravu uložit na jeho řešení na jednotku USB flash nebo disk CD a spusťte jej v počítači, který má potíže.

Přejděte "To byl vyřešen?"oddíl.Opravit sám

Chcete-li tento problém vyřešit, zadejte nastavení tapety Active Desktop v Zásady skupiny. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Spustit, klepněte na tlačítko Spustita potom zadejte gpedit.msc.
  2. Ve skupinovém rámečku Zásady místního počítače, rozbalte položku Konfigurace uživatele, rozbalte položku Šablony pro správu, rozbalte položku Plochaa klepněte na tlačítko Systém Active Desktop.
  3. Poklepejte na položku Tapeta systému Active Desktop.
  4. V Nastavení karta, klepněte na tlačítko Povoleno, zadejte cestu k tapetu plochy, kterou chcete použít a klepněte na tlačítko OK.

Prohlášení

Toto chování je záměrné.


To byl vyřešen?

  • Zkontrolujte, zda je problém vyřešen. Pokud je problém vyřešen, jste hotovi s tímto oddílem. Pokud problém nebyl vyřešen, můžete Obraťte se na podporu.
  • Uvítáme vaše názory. Sdělit svůj názor nebo nahlásit potíže s tímto řešením, uveďte poznámky v "Oprava"blogu nebo nám odešletee-mailu.

Vlastnosti

ID článku: 327998 - Poslední aktualizace: 19. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
Klíčová slova: 
kbbug kbnofix kbfixme kbmsifixme kbmt KB327998 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:327998

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com