OL2002: Pri odosielaní a prijímaní e-mailovej správy pomocou poštového konta POP3 sa zobrazia chybové hlásenia 0x8004210A, 0x800CCC0B a 0x8004210B

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 827349 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Ak používate e-mailové konto s protokolom POP3 (Post Office Protocol 3) na posielanie a prijímanie e-mailových správ v programe Microsoft Outlook 2002, môže sa zobraziť jedno z nasledujúcich chybových hlásení:
Úloha 'názov servera smtp - Odosielanie a prijímanie' ohlásila chybu (0x8004210A): 'Počas čakania na odpoveď od prijímajúceho servera (POP) uplynul časový limit operácie. Ak sa bude táto správa aj naďalej zobrazovať, obráťte sa na správcu servera alebo poskytovateľa internetových služieb (ISP).'
-alebo-
Úloha 'machine.domain.xom - Odosielanie a prijímanie' ohlásila chybu (0x800CCC0B) : 'Neznáma chyba 0x800CCC0B'
-alebo-
Úloha 'názov servera smtp - Odosielanie a prijímanie' ohlásila chybu (0x8004210A): 'Počas čakania na odpoveď od odosielajúceho servera (SMTP) uplynul časový limit operácie. Ak sa bude táto správa aj naďalej prijímať, obráťte sa na správcu servera alebo poskytovateľa internetových služieb (ISP).'
-alebo-
Úloha - Odosielanie ' ohlásila chybu (0x8004210B): Počas čakania na odpoveď od odosielajúceho servera (SMTP) uplynul časový limit operácie. Ak sa bude táto správa aj naďalej zobrazovať, obráťte sa na správcu servera alebo poskytovateľa internetových služieb (ISP).
-alebo-
Úloha Odosielanie a prijímanie' ohlásila chybu (0x800CCC0B): 'Neznáma chyba 0x800CCC0B'
-alebo-
Úloha - Odosielanie ' ohlásila chybu (0x8004210B): Počas čakania na odpoveď od odosielajúceho servera (SMTP) uplynul časový limit operácie. Ak sa bude táto správa aj naďalej zobrazovať, obráťte sa na správcu servera alebo poskytovateľa internetových služieb (ISP).
Poznámka Pred zobrazením týchto chybových hlásení sa môže zobraziť dialógové okno Internet - upozornenie zabezpečenia.

PRICINA

Tento problém sa vyskytne, keď poštový server vyžaduje zabezpečenie SSL (Secure Sockets Layer) a SPA (Secure Password Authentication).

RIESENIE

Informácie o aktualizácii Service Pack

Tento problém je opravený v aktualizácii Office XP Service Pack 3.Ak chcete vyriešiť tento problém, zaobstarajte si najnovšiu aktualizáciu service pack pre balík Microsoft Office XP. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
307841 Postup získania najnovšej aktualizácie Office XP Service Pack (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine)

Informácie o rýchlej oprave

Postup získania rýchlej opravy

Tento problém je opravený v balíku Outlook 2002 Post-Service Pack 2 s rýchlymi opravami zo dňa 5. septembra 2003. Ďalšie informácie nájdete v databáze Microsoft Knowledge Base kliknutím na nasledujúce číslo článku:
827149 Dostupnosť balíka Outlook 2002 Post-Service Pack 2 s rýchlymi opravami: 5. september 2003 (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine)
Po inštalácii tejto rýchlej opravy postupujte podľa krokov uvedených v sekcii „Ďalšie informácie“ v tomto článku, pomocou ktorých nastavte kľúč databázy Registry UseInetcommCS a aktivujte rýchlu opravu.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v programe Microsoft Outlook 2002. Tento problém bol prvýkrát opravený v aktualizácii Office XP Service Pack 3.

DALSIE INFORMACIE

UPOZORNENIE: Ak Editor databázy Registry použijete nesprávne, môžete spôsobiť vážne problémy, ktoré môžu vyžadovať preinštalovanie operačného systému. Spoločnosť Microsoft nemôže zaručiť, že problémy, ktoré vzniknú v dôsledku nesprávneho použitia Editora databázy Registry, bude možné vyriešiť. Editor databázy Registry používate na vlastné riziko.
Pri aktivovaní tejto opravy postupujte nasledovne:
 1. Ukončite program Outlook.
 2. Kliknite na tlačidlo Štart a potom na príkaz Spustiť.
 3. V poli Otvoriť zadajte príkaz regedit a kliknite na tlačidlo OK.
 4. Vyhľadajte a kliknutím vyberte nasledujúci kľúč databázy Registry:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\Outlook
 5. Po vybratí kľúča, ktorý je určený v kroku 4, ukážte v ponuke Úpravy na položku Nový a potom kliknite na hodnotu DWORD.
 6. Zadajte text UseInetcommCS a potom stlačte kláves ENTER.
 7. Kliknite pravým tlačidlom myši na položku UseInetcommCS a potom kliknite na príkaz Upraviť.
 8. Do poľa Údaj hodnoty zadajte číslo 1 a potom kliknite na tlačidlo OK.
 9. V ponuke Súbor kliknutím na položku Skončiť ukončite Editor databázy Registry.

Vlastnosti

ID článku: 827349 - Posledná kontrola: 10. augusta 2006 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbqfe kbhotfixserver kbofficexppresp3fix kbfix kbbug KB827349

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com