OL2002: Під час надсилання та отримання повідомлень електронної пошти з використанням облікового запису POP3 з'являються повідомлення про помилки 0x8004210A, 0x800CCC0B і 0x8004210B

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 827349 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ОЗНАКИ

У спробі надіслати або отримати повідомлення електронної пошти з використанням облікового запису за протоколом POP3 в Microsoft Outlook 2002 з'являється одне з таких повідомлень про помилку:
Завдання ''ім'я_сервера_smtp - надсилання й отримання'' повідомило про помилку (0x8004210A): ''Скінчився час, відведений на очікування відповіді сервера вхідної пошти (POP). Якщо ви продовжуєте отримувати це повідомлення, зверніться до адміністратора сервера або постачальника послуг Інтернету.''
або
Завдання ''комп'ютер.домен.xom - надсилання й отримання'' повідомило про помилку (0x800CCC0B): ''Невідома помилка 0x800CCC0B''
або
Завдання ''ім'я_сервера_smtp - надсилання й отримання'' повідомило про помилку (0x8004210A): ''Скінчився час, відведений на очікування відповіді сервера вихідної пошти (SMTP). Якщо ви продовжуєте отримувати це повідомлення, зверніться до адміністратора сервера або постачальника послуг Інтернету.''
або
Завдання ''надсилання'' повідомило про помилку (0x8004210B): Скінчився час, відведений на очікування відповіді сервера вихідної пошти (SMTP). Якщо ви продовжуєте отримувати це повідомлення, зверніться до адміністратора сервера або постачальника послуг Інтернету.
або
Завдання ''надсилання й отримання'' повідомило про помилку (0x800CCC0B): ''Невідома помилка 0x800CCC0B''
або
Завдання ''надсилання'' повідомило про помилку (0x8004210B): Скінчився час, відведений на очікування відповіді сервера вихідної пошти (SMTP). Якщо ви продовжуєте отримувати це повідомлення, зверніться до адміністратора сервера або постачальника послуг Інтернету.
Примітка. Перед появою цих повідомлень про помилку може відобразитися діалогове вікно Попередження системи безпеки Інтернету.

ПРИЧИНА

Ця проблема виникає, коли поштовий сервер вимагає використання як безпеки SSL, так і безпечної перевірки пароля (SPA).

РОЗВ'ЯЗАНН

Відомості про пакет поновлення

Цю проблему усунуто в пакеті поновлення 3 (SP3) для Office XP.Для усунення цієї проблеми необхідно інсталювати найновіший пакет поновлення для Microsoft Office XP. Щоб отримати додаткові відомості, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
307841 Як отримати найновіший пакет поновлення для Office XP. Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.

Відомості про виправлення

Як отримати виправлення

Цю проблему усунуто в пакеті виправлення після пакета поновлення 2 (SP2) для Outlook 2002 від 5 вересня 2003. Щоб отримати додаткові відомості, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
827149 Наявність пакета виправлення після пакета поновлення 2 (SP2) для Outlook 2002: 5 вересня 2003. Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.
Після інсталяції цього виправлення виконайте дії, наведені в розділі цієї статті "Додаткові відомості", щоб налаштувати параметр реєстру UseInetcommCS і активувати виправлення.

СТАН

Корпорація Майкрософт підтвердила існування цієї неполадки в Microsoft Outlook 2002. Цю проблему було усунуто починаючи з Office XP з пакетом поновлення 3 (SP3).

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

УВАГА! Неправильне використання редактора реєстру може призвести до серйозних проблем, які можуть викликати необхідність повторно інсталювати операційну систему. Корпорація Майкрософт не може гарантувати усунення проблем, які виникли внаслідок неправильного використання редактора реєстру. Ви працюєте з редактором реєстру на свій власний ризик.
Щоб активувати виправлення, виконайте такі дії.
 1. Закрийте Microsoft Outlook.
 2. Натисніть кнопку Пуск і виберіть у меню команду Виконати.
 3. У полі Відкрити введіть regedit і натисніть кнопку OK.
 4. Знайдіть і виділіть такий розділ реєстру:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\Outlook
 5. Виберіть у меню Правка пункт Створити, а потім пункт Параметр DWORD.
 6. Введіть UseInetcommCS і натисніть клавішу ENTER.
 7. Клацніть параметр UseInetcommCS правою кнопкою миші та виберіть команду Змінити.
 8. У полі Значення введіть 1 і натисніть кнопку ОК.
 9. У меню Файл виберіть команду Вихід, щоб закрити редактор реєстру.

Властивості

Номер статті: 827349 - Востаннє переглянуто: 10 серпня 2006 р. - Редакція: 3.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Outlook 2002 - стандартний випуск
Ключові слова: 
kbqfe kbhotfixserver kbofficexppresp3fix kbfix kbbug KB827349

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com