Номер статті: 872976 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

Microsoft Office Outlook фільтр небажаної пошти оновлення та оновлення для Microsoft Office забезпечити більш оновленого визначення повідомлень електронна пошта, які вважаються небажаної пошти. У рамках поточних зобов'язань по скороченню небажаної пошти на вашій системі періодичні оновлення надаються користувачам Outlook.

Додаткові відомості

Outlook 2003 та Outlook 2007

Outlook 2003 та Outlook 2007 оновлення фільтрів небажаної пошти розташовані у центрі завантаження Microsoft. Клацніть посилання, щоб почати завантаження центр пошуку за допомогою рядка «Фільтра небажаної пошти Outlook»:

Пошук у центрі завантаження Microsoft для оновлення фільтра небажаної пошти для Outlook

Outlook 2010 та Outlook 2013


Outlook 2010 та Outlook 2013 оновлення фільтра небажаної пошти помічені як визначення оновлень для Microsoft Office. Вони розташовані на веб-сайт центру завантажень Microsoft. Клацніть посилання, щоб почати пошук у центрі завантаження за допомогою критеріїв "Визначення оновлень для Microsoft Office":
Центр передавання даних Office Microsoft пошуку для визначення оновлень для Microsoft Office

Властивості

Номер статті: 872976 - Востаннє переглянуто: 20 березня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Outlook 2010
  • Microsoft Outlook 2013
Ключові слова: 
kbupdate kbpubtypekc kbfix kbbug kbexpertisebeginner kbemail kbhowto kbmt KB872976 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 872976

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com