Microsoft Windowsi pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist aitab eemaldada teatud levinumat tüüpi pahatahtlikku tarkvara arvutitest, kus töötab Windowsi toetatud versioonid

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 890830 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

Kokkuvõte

Microsoft Windowsi pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist aitab eemaldada ründetarkvara arvutite, kus töötab Windows 8, Windows Server 2012, Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2003, Windows Server 2008 või Windows XP.

Microsoft väljastab uue versiooni Microsoft pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista iga kuu. Pärast tööriista alla tööriist käivitatakse kord vaadata arvutis teatud levinud pahatahtliku tarkvara (sh Blaster, Sasser ja Mydoom) ja aitab seda eemaldada leiab.

See artikkel sisaldab teavet kuidas see tööriist erineb viirusetõrjetoode, kuidas saate alla laadida ja käitada, ja mis juhtub, kui tööriist leiab pahavara arvutisse. Edasijõudnud kasutajate sektsioon sisaldab teavet IT-administraator ja hallata ja käivitada pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista kohta lisateabe.

Ahenda see piltLaienda see pilt
2683283
Märkus Vastavalt Microsofti tootetoe elutsükli poliitika on Windowsi pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist (pahatahtliku tarkvara eemaldamise TÖÖRIIST) enam on pakutavate või toetatud Windows 2000 põhiste süsteemide pärast 13 juuli 2010. See kuupäev kattub laiendatud toetust faasis Windows 2000. Tootetoe elutsükli poliitika kohta lisateabe saamiseks külastage selle Microsofti tootetoe elutsükli veebilehel.

Lisateave

Kuidas Microsoft pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist erineb viirusetõrjetoode

Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding start collapsed
Microsofti pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist ei asenda viirusetõrje toode. Rangelt on nakatunud failide eemaldamiseks tööriista. Seetõttu soovitame tungivalt installida ja kasutada mõnda ajakohast viirusetõrjetoodet.

Microsofti pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist erineb anantivirus toote võti kolmel viisil:
 • Tööriist eemaldab pahatahtliku tarkvara analready nakatunud arvuti. Viirusetõrjetooted blokeerida pahatahtliku tarkvara fromrunning arvutisse. On oluliselt enam soovitav blokeerida malicioussoftware käivitumist arvutis kui see eemaldage afterinfection.
 • Tööriist eemaldab ainult teatud levinud malicioussoftware. Teatud levinud pahatahtlik tarkvara moodustab üksnes väikese osa kogu themalicious tarkvara, mis on olemas täna.
 • Tööriist keskendub avastamise ja eemaldamise activemalicious tarkvara. Aktiivne õelvara on pahatahtlik tarkvara, mis iscurrently selles arvutis. Tööriist ei saa eemaldada pahatahtlikku softwarethat ei tööta. Viirusetõrje toode võib täita thistask.
Arvuti kaitsmise kohta lisateabe saamiseks minge selle Microsoft Safety & Turvakeskus veebilehel.


Ahenda see piltLaienda see pilt
2683283
Märkus Microsofti pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist keskendub avastamise ja eemaldamise ründetarkvara nagu viirused, ussid ja Trooja hobused ainult. See ei eemalda nuhkvara. Siiski saate kasutada Microsoft Security Essentials tuvastada ja eemaldada nuhkvara.
Vajuta siia, et laadida Microsoft Security Essentials
Teil on blokeerida või eemaldada viirusetõrjeprogrammi Microsoft pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista installimisel. Aga kui levinud pahatahtlik tarkvara on teie arvuti nakatanud, viirusetõrjeprogramm seda õelvara tuvastada ja võivad takistada eemaldamise tööriist eemaldamist eemaldamise tööriista käitamisel. Sel juhul saate pahatahtliku tarkvara eemaldamiseks viirusetõrjeprogrammi abil.

Kuna Microsoft pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist ei sisalda viiruse või ussi, ei peaks eemaldamisriist teie viirusetõrjeprogrammis kahtlusi. Aga kui õelvara nakatunud arvuti enne ajakohase viirusetõrjeprogrammi installinud, teie viirusetõrjeprogramm võib mitte seda õelvara tuvastada enne, kui tööriist proovib seda eemaldada.
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding end collapsed

Kuidas alla laadida ja käivitada Microsoft pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist

Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding start collapsed
Laadige alla ja käivitage Microsoft pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist, kui teie arvutis töötab Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2003 või Windows XP.

Ahenda see piltLaienda see pilt
2683283
Märkus Ei saa laadida ja käivitada tööriista käivitamisel MicrosoftWindows 98, Windows Millennium Edition või Microsoft Windows NT4.0.

Lihtsaim viis selle tööriista allalaadimise ja käitamise on omakorda onAutomatic uuendused. Automaatvärskenduste sisselülitamine tagab, et te saate thetool automaatselt iga kuu. Kui teil on automaatvärskendusfunktsioon sisse lülitatud, sulgesite juba saanud selle tööriista uusi versioone igakuiselt. Tööriista käitamist inquiet re?iimi, kui ta teeb kindlaks nakkuse. Kui teile on teatatud aninfection, leiti pahatahtlikku tarkvara, mis vajab teie tähelepanu.

Ahenda see piltLaienda see pilt
2683283
Märkus Kui arvutisse on installitud Windows XP Service Pack 2 (SP2), on automaatvärskendusfunktsioon sisse lülitatud vaikimisi.

Ei tea, kas automaatvärskendusfunktsioon on sisse lülitatud? Toimige järgmiselt, et kindlaks teha, kas automaatvärskendusfunktsioon on sisse lülitatud: Lülitage sisse Windowsi automaatne värskendamine. On meil teile automaatvärskenduste sisselülitamine, minge selle "Lahendage minu eest"jagu. Kui sa oleks pigem automaatvärskenduste sisselülitamine ise, et "Las ma lahendan ise"jagu.

Lahendage minu eest

Probleemi lahendamiseks automaatselt linki probleemi lahendamiseks . Seejärel klõpsake dialoogiboksis Faili allalaadiminekestab ja järgige selle viisardi juhiseid.
Ahenda see tabelLaienda see tabel
Automaatvärskenduste sisselülitamineAutomaatvärskenduste väljalülitamine
Probleemi lahendamiseks
Microsoft Fix it 50362
Probleemi lahendamiseks
Microsoft Fix it 50363


Ahenda see piltLaienda see pilt
2683283
Märkus See viisard võib olla üksnes ingliskeelne. Siiski toimib automaatne lahendus ka Windowsi versioone.

Ahenda see piltLaienda see pilt
2683283
Märkus Kui teil ei ole arvutis, kus probleem, saate salvestada automaatne lahendus mäluseadmele või CD-le ja siis käivitada ta arvutis, kus probleem.

Las ma lahendan ise

Lülitada Automatic Updates ise, järgige järgmises tabelis teie arvutis on operatsioonisüsteem:
Ahenda see tabelLaienda see tabel
Kui teie arvutis onJärgige neid samme:
Windows 7
 1. Klõpsake nuppu Start
  Ahenda see piltLaienda see pilt
  StartButton
  , valige käsk Kõik programmidja seejärel suvandilWindows Update.
 2. Klõpsake vasakul paanil Changesettings.
 3. Klõpsake Install updatesautomatically (soovitatav).
 4. Soovitatavad värskendusedall clickto märkige ruut Anna mulle soovitatavad värskendused samamoodi nagu võetakse vastu olulised värskendused ja klõpsake nuppuOK. Kui teilt küsitakse administraatori parooli või forconfirmation, siis tippige parool või andke kinnitus. Step3 minek
Windows Vista
 1. Klõpsake nuppu Start
  Ahenda see piltLaienda see pilt
  StartButton
  , valige käsk Kõik programmidja seejärel suvandilWindows Update.
 2. Klõpsake vasakul paanil Changesettings.
 3. Klõpsake Install updatesautomatically (soovitatav).
 4. Soovitatavad värskendusedall clickto märkige hõlma soovitatavaid värskendusi allalaadides, installides, või teavita mind värskendustest märkeruut ja seejärel klõpsake nuppuOK. Kui teilt küsitakse administraatori parooli või forconfirmation, siis tippige parool või andke kinnitus. Step3 minek
Windows XP või Windows Server 2003
 1. Klõpsa Start, käskuJuhtpaneelja klõpsake tulemuslikkuse andMaintenance.
 2. Klõpsake süsteemi. SystemProperties kast ilmub.
 3. Vahekaardil AutomaatvärskendusteenuseAutomaatne (soovitatav) märkeruut isselected valimiseks klõpsake ja klõpsake nuppu OK.

Video: Kuidas lülitada automaatseid värskendusi Windows 7


Ahenda see piltLaienda see pilt
assets video1
UUID =beba3f86-dff1-4b23-baaa-d94f400b2d1f
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets video2


Download pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist. Te mustaccept Microsofti tarkvara litsentsitingimused. Litsentsitingimused on onlydisplayed esimest korda automaatvärskendusfunktsiooni kaudu juurde pääseda.

Ahenda see piltLaienda see pilt
2683283
Märkus Pärast ühekordsete litsentsitingimustega nõustuda saate pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista tulevastes versioonides ilma seda arvutisse administraatorina sisse logitud.
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding end collapsed

Kuna pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist tuvastab pahatahtliku tarkvara

Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding start collapsed
Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist käivitatakse vaikses re?iimis. Tuvastab arvutis ründetarkvara, järgmine kord, kui sa oma arvutist arvutisse administraatorina sisse logida õhupall kuvatakse olekualal teadvustada teil avastada.

Täielik OST tervikluskontrolli

Kui tööriist leiab pahavara, palutakse teil täieliku kontrolli. Soovitame teha kontrollimine. Täieliku kontrolli käigus sooritatakse esmalt kiirkontroll ja seejärel täielik skaneerimine arvutisse sõltumata sellest, kas kiirkontrolli käigus leiti pahatahtlikku tarkvara. Kontrollimine võib võtta mitu tundi, kuna selle käigus kõik fikseeritud ja teisaldatavad kõvakettad. Vastendatud võrgudraive ei skaneerida.

Pahatahtlike failide eemaldamine

Kui pahatahtlik tarkvara on muutnud (nakatunud) faile yourcomputer, tööriist teilt pahatahtliku tarkvara eemaldamiseks thosefiles. Kui pahatahtlik tarkvara muutnud teie brauserisätteid, oma homepagemay avaleheks automaatselt seada lehe, mis juhendab teid brauserisätete kuidas torestore need seaded.

Saab puhastada teatud failid või kõik theinfected failid, mida tööriist leiab. Olema teadlik, et osa andmeid kaotsi minna possibleduring selle protsessi. Samuti olema teadlikud, et tööriist ei saa taastada somefiles nakatumiseelne riik.

Removal tool mayrequest somemalicious tarkvara või eemaldamise lõpuleviimiseks arvuti taaskäivitamist võib teilt pahatahtliku tarkvara eemaldamise completethe käsitsi samme. Eemaldamise lõpuleviimiseks peate usean ajakohast viirusetõrjetoodet.

Nakkuse andmete edastamiseks Microsoft

Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista saadavad alusandmed Microsoft kui tööriist pahatahtliku tarkvara leidmisel või tõrke. Seda teavet kasutatakse viiruste leviku jälgimiseks. Mingit isikuttuvastavat teavet on teiega seotud või arvutisse saadetakse koos käesoleva aruandega.
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding end collapsed

Kuidas eemaldada pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist

Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding start collapsed
Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist ei kasuta. Tavaliselt pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista käitamisel loob juhunimega ajutise kausta arvuti root-kettal. See kaust sisaldab mitut faili ja see sisaldab faili Mrtstub.exe. Enamiku ajast, see kaust kustutatakse automaatselt pärast seda, kui tööriist lõppemise töötab või pärast saab järgmisel korral käivitate arvuti. Kuid selles kaustas võib ei alati automaatselt kustutada. Sellisel juhul saate käsitsi kustutada selle kausta ja see ei avalda kahjulikku mõju arvuti.
Ahenda see piltLaienda see pilt
assets folding end collapsed

Kuidas saada toetust

Aitab kaitsta teie arvutit, kus töötab Windows viiruste ja pahavara: Virus lahendus- ja ohutuskeskus
IT-spetsialistidele mõeldud turvalahendused: TechNet turvalisuse tõrkeotsingu ja tugi
Spikri värskendused installida: Toetus Microsoft Update
Kohaliku toetuse vastavalt oma riigis: Rahvusvaheline tugi.

Lisateavet kogenud kasutajatele

Kuva/peida lahenduse siit
Microsofti DownloadCenter
Juurutamisel on enterpriseenvironment theMalicious eemaldamise tööriist
Eeldused käivitatud pahatahtliku tarkvara RemovalTool
Toetada forcommand-line lülitid
Usageand release info
Aruandluskomponendi
Skaneerimise tulemuse
Korduma kippuvad küsimused Ründetarkvara SoftwareRemoval tööriist

See osa on mõeldud edasijõudnud arvutikasutajatele. Kui te ei tunne ennast edasijõudnute Veaotsingus kindlalt, võite kedagi appi paluda või ühendust tugiteenusega. Lisateabe saamiseks pöörduge Microsofti tugiteenuse poole minna on Microsofti tugi veebilehel.

Microsofti allalaadimiskeskus

Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista saate alla laadida käsitsi Microsoft Download Center.Järgmised failid on allalaadimiseks Microsoft Download Center saadaval:

32-bitine x 86-põhistele süsteemidele:


Ahenda see piltLaienda see pilt
Lae
Downloadthe x 86 pahatahtliku tarkvara eemaldamise TÖÖRIIST pakett nüüd.


64-bitiste x 64-põhised süsteemid:


Ahenda see piltLaienda see pilt
Lae
Laadige x 64 pahatahtliku tarkvara eemaldamise TÖÖRIIST pakett kohe alla.

Väljalaske kuupäev: 8. aprill 2014

Lisateavet värskenduste allalaadimine Microsofti tugifaile, klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
119591 Microsofti tugifailide hankimine võrguteenuste
Microsoft skannis seda faili viiruste leidmiseks. Microsoft kasutas uusimat-antiviiruse tarkvara, mis oli faili postitamise päeval saadaval. Faili talletatakse täiustatud turvalisusega serverites, kus keegi ei faili volitamata muuta.

Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista ettevõttekeskkonnas juurutamine

Kui olete IT-administraator, kes tahab rohkem teavet abouthow kasutada tööriista ettevõttekeskkonnas, klõpsake Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks followingarticle numbril:
891716 Kui Microsoft Windowsi pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista ettevõttekeskkonnas kasutuselevõtu
See artikkel sisaldab teavet aboutMicrosoft Systems Management serveri (SMS), Microsoft Software Update Services(SUS) ja Microsoft Baseline Security Analyzer (MBSA).

Eeldused käivitatud pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist

Kui pole märgitud teisiti selle jaotise teave kehtib tagamine võimalust alla laadida ja käivitada pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist:
 • Microsoft Update
 • Windows Update
 • Automaatsed uuendused
 • Microsofti allalaadimiskeskus
 • Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista veebisaidi Microsoft.com
Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista käitamiseks peavad selle followingconditions:
 • Arvuti peab töötama Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2003 või Windows XP.
 • Te peate sisse logima arvutisse kontot et isa administraatorite grupi liige. Kui sisselogimiseks kasutatud kontol pole therequired õigusi, siis tööriist suletakse. Kui tööriista käitatakse ole quietmode, kuvatakse tõrget kirjeldav dialoogiboks.
 • Kui tööriist on enam kui 60 päeva võrra aegunud, tooldisplays dialoogi kast selle soovitab tööriist uusim versioon alla laadida.

Toetus käsurea lülitid

Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist toetab nelja käsu-lineswitches:
Ahenda see tabelLaienda see tabel
LülitiEesmärk
/Qvõi/quietKasutab vaikses re?iimis. See suvand takistab tööriista userinterface.
/?Kuvatakse dialoogiboks, kus on kirjas käsk lineswitches.
/NTöötab ainult avastada re?iimis. Selles re?iimis malicioussoftware teatada kasutaja, kuid seda ei saa eemaldada.
/ FSunnib arvuti laiendatud kontrolli.
NAKATUMISTEVägede pikendatud skaneerida arvuti-ja automaticallycleans leidub infektsioonid.

Kasutus-ja pressiteade

Kui laadite tööriista Microsoft Update'i või AutomaticUpdates ja arvutis, tool willrun vaikses re?iimis järgmine kord ei leita pahatahtlikku tarkvara. Pahatahtliku tarkvara tuvastamise arvutisse, järgmine kord, kui administraator logib sisse arvutisse, õhupalli willappear olekualal teavitaks teid avastamine. Moreinformation kohta, klõpsake jutumulli.

Kui thetool laadida Microsoft Download Center kuvab tööriist töötab kasutaja interfacewhen. Aga kui teil on pakkuda /Q käsurea lüliti, see töötab vaikses re?iimis.

Informatsioon Release

Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist antakse välja iga kuu secondTuesday. Iga tööriist aitab tuvastada ja removecurrent, levinud ründetarkvara vabastamist. Selle õelvara includesviruses, ussid ja Trooja hobused. Microsoft kasutab mitut mõõdikut determinethe levimus õelvara pere ja kahju, mis võivad beassociated seda.

Järgnev tabel loetleb mille tööriist eemaldab pahatahtliku softwarethat. Tööriist kustutada ka kell thetime release teadaolevaid teisendeid. Tabelis on loetletud ka tööriista versiooni selle firstincluded avastamine ja eemaldamine õelvara pere.

Eachrelease tööriista on kumulatiivne. S.t. iga aitab eemaldada uusi detectand, samuti aitab tuvastada ja eemaldada tagamine varasemate versioonidega hõlmatud pahatahtlikku tarkvara. Malicioussoftware, mis on tuvastatud ja eemaldatud varasematel plaatidel uusi variante on ka kaetud ineach igakuine vabastamist.

Microsofti teadmusbaasi artiklit näidatakse beupdated teavet igakuiste jõustumiseni artiklis arv jääb samaks. Faili nime on muudetud toreflect tööriista versioon. Näiteks jaanuaris 2005version failinimi on Windowsi-KB890830-ENU.exe ja veebruaris 2005version failinimi on Windowsi KB890830 V1.1 ENU.exe.
Ahenda see tabelLaienda see tabel
Pahatahtliku tarkvaragaToolversionPraegune raskusaste
Win32/BerbewJanuary2005 (V 1.0)Madala
Win32/DoomjuiceJaanuar 2005 (V 1.0)Madala
Win32/GaobotJaanuar 2005 (V 1.0)Mõõdukas
Win32/MSBlastJaanuar 2005 (V 1.0)Madala
Win32/MydoomJanuary2005 (V 1.0)Madala
Win32/NachiJaanuar 2005 (V 1.0)Madala
Win32/SasserJanuary2005 (V 1.0)Madala
Win32/ZindosJanuary2005 (V 1.0)Madala
Win32/KorgoFebruary2005 (V 1.1)Madala
Win32/NetskyVeebruar 2005 (V 1.1)Mõõdukas
Win32/RandexiFebruary2005 (V 1.1)Madala
Win32/ZafiFebruary2005 (V 1.1)Madala
Win32/BagleMarch2005 (V 1.2)Mõõdukas
Win32/BropiaMarch2005 (V 1.2)Madala
Win32/GowehMarch2005 (V 1.2)Madala
Win32/kaineMarch2005 (V 1.2)Mõõdukas
Win32/SobigMarch2005 (V 1.2)Madala
Win32 / Hackdef **April2005 (V 1.3)Mõõdukas
Win32/MimailApril2005 (V 1.3)Madala
Win32/RbotApril2005 (V 1.3)Mõõdukas
Win32/SdbotMay2005 (V 1.4) Mõõdukas
WinNT/IsproMay2005 (V 1.4)Madala
WinNT/FURootkitMay2005 (V 1.4)Mõõdukas
Win32/KelvirJune2005 (1,5 V)Madala
Win32/desinfitseerimiselJune2005 (1,5 V)Madala
Win32/MytobJune2005 (1,5 V)Madala
Win32/SpybotJune2005 (1,5 V)Mõõdukas
Win32/HactyJuly2005 (V 1.6)Madala
Win32/OptixJuly2005 (V 1.6)Madala
Win32/OptixproJuly2005 (V 1.6)Madala
Win32/PurstiuJuulil 2005 (V 1.6)Madala
Win32/Wootbot Juulil 2005 (V 1.6)Madala
Win32/BagzAugust 2005 (V 1.7)Madala
Win32/DumaruAugust 2005 (V 1.7)Madala
Win32/SpyboterAugust 2005 (V 1.7)Madala
Win32/Zotob.AAugust 2005 A (V 1.7.1)Madala
Win32/Zotob.BAugust 2005 A (V 1.7.1)Madala
Win32/Zotob.CAugust 2005 A (V 1.7.1)Madala
Win32/Zotob.DAugust 2005 A (V 1.7.1)Madala
Win32/Zotob.EAugust 2005 A (V 1.7.1)Madala
Win32/Bobax.OAugust2005 (v. 1.7.1)Mõõdukas
Win32/Esbot.AAugust 2005 A (V 1.7.1)Madala
Win32/Rbot.maAugust 2005 A (V 1.7.1)Madala
Win32/Rbot.MBAugust 2005 A (V 1.7.1)Madala
Win32/Rbot.MCAugust 2005 A (V 1.7.1)Madala
Win32/BobaxSeptember 2005 (V 1.8) Mõõdukas
Win32/EsbotSeptember 2005 (V 1.8) Madala
Win32/GaelSeptember 2005 (V 1.8) Mõõdukas
Win32/YahaSeptember 2005 (V 1.8) Madala
Win32/ZotobSeptember 2005 (V 1.8) Madala
Win32/AntinnyOktoobril 2005 (V 1.9) Mõõdukas
Win32/mõnitusOktoobril 2005 (V 1.9) Madala
Win32/MywifeOktoobril 2005 (V 1.9) Madala
Win32/WukillOktoobril 2005 (V 1.9) Mõõdukas
Win32/BugbearNovembril 2005 (V 1.10) Madala
Win32/CodbotNovembril 2005 (V 1.10) Madala
Win32/MabutuNovembril 2005 (V 1.10) Madala
Win32/OpaservNovembril 2005 (V 1.10) Madala
Win32/SwenNovembril 2005 (V 1.10) Madala
Win32/IRCBotDecember2005 (versus 1,11)Mõõdukas
Win32/RyknosDecember2005 (versus 1,11)Madala
WinNT/F4IRootkitDecember2005 (versus 1,11)Mõõdukas
Win32/BofraJanuary2006 (vs 1,12)Madala
Win32/MaslanJanuary2006 (vs 1,12)Madala
Win32/PariteJanuary2006 (vs 1,12)Mõõdukas
Win32/AlcanFebruary2006 (V 1.13)Mõõdukas
Win32/BadtransFebruary2006 (V 1.13)Madala
Win32/EyevegFebruary2006 (V 1.13)Madala
Win32/MagistrFebruary2006 (V 1.13)Madala
Win32/AtakMarch2006 (v. 1.14)Madala
Win32/TorvilMarch2006 (v. 1.14)Madala
Win32/ZlobMarch2006 (v. 1.14)Mõõdukas
Win32/LockskyApril2006 (v. 1.15)Mõõdukas
Win32/ReatleApril2006 (v. 1.15)Madala
Win32/VallaApril2006 (v. 1.15)Madala
Win32/EvamanMay2006 (v. 1.16)Madala
Win32/GandaMay2006 (v. 1.16)Madala
Win32/põimikMay2006 (v. 1.16)Madala
Win32/CissiJune2006 (v. 1.17)Madala
Win32/FizzerJune2006 (v. 1.17)Madala
Win32/AlemodJuly2006 (V 1.18)Mõõdukas
Win32/ChirJuly2006 (V 1.18)Mõõdukas
Win32/HupigonJuly2006 (V 1.18)Mõõdukas
Win32/NsagJuly2006 (V 1.18)Madala
Win32/pankurAugust2006 (v. 1,19)Mõõdukas
Win32/JeefoAugust2006 (v. 1,19)Mõõdukas
Win32/BancosSeptembril 2006 (V 1.20)Mõõdukas
Win32/SinowalSeptembril 2006 (V 1.20) Mõõdukas
Win32/HarnigOctober2006 (v. 1.21) Madala
Win32/PassalertOctober2006 (v. 1.21) Madala
Win32/TibsOctober2006 (v. 1.21) Mõõdukas
Win32/BrontokNovember2006 (v. 1.22) Mõõdukas
Win32/BeenutDetsember 2006 (V 1.23) Madala
Win32/HaxdoorJanuary2007 (v. 1.24) Mõõdukas
WinNT/HaxdoorJanuary2007 (v. 1.24) Mõõdukas
Win32/StrationFebruary2007 (V 1,25)Mõõdukas
Win32/MitgliederFebruary2007 (V 1,25)Madala
Win32/AlureonMarch2007 (V 1,27)Mõõdukas
Win32/FunnerApril2007 (V 1.28)Madala
Win32/RenosMai 2007 (V 1.29)Mõõdukas
Win32/AllapleJuunil 2007 (V 1.30)Mõõdukas
Win32/BuskyJuly2007 (v. 1,31)Mõõdukas
Win32/Virut.AAugust2007 (v. 1.32)Mõõdukas
Win32/Virut.BAugust2007 (v. 1.32)Mõõdukas
Win32/ZonebacAugust2007 (v. 1.32)Mõõdukas
Win32/NuwarSeptember2007 (V 1,33)Mõõdukas
Win32/RJumpOctober2007 (v. 1,34)Mõõdukas
Win32/ConHookNovember2007 (v. 1.35) Mõõdukas
Win32/FotomotoDecember2007 (v. 1,36)Mõõdukas
Win32/CutwailJanuary2008 (v. 1.37)Mõõdukas
Win32/LdpinchFebruary2008 (v. 1.38)Mõõdukas
Win32/VirtumondeMarch2008 (v. 1,39) Mõõdukas
Win32/VundoMarch2008 (v. 1,39) Mõõdukas
Win32/NewaccMarch2008 (v. 1,39) Mõõdukas
Win32/OderoorMai 2008 (V 1.41)Mõõdukas
Win32/CaptiyaMay2008 (v. 1.41)Mõõdukas
Win32/CorripioJune2008 (v. 1.42)Mõõdukas
Win32/FrethogJune2008 (v. 1.42) Mõõdukas
Win32/TaterfJune2008 (v. 1.42) Mõõdukas
Win32/StorarkJune2008 (v. 1.42) Mõõdukas
Win32/TilcunJune2008 (v. 1.42) Mõõdukas
Win32/ZutenJune2008 (v. 1.42) Mõõdukas
Win32/CeekatJune2008 (v. 1.42) Mõõdukas
Win32/LolydaJune2008 (v. 1.42) Mõõdukas
Win32/HorstJuuli 2008 (V 2.0)Mõõdukas
Win32/MatcashAugust2008 (v. 2.1) Mõõdukas
Win32/SlenfbotSeptember2008 (V 2.2)Mõõdukas
Win32/RustockOctober2008 (v. 2.3)Mõõdukas
Win32/FakeSecSenNovember2008 (v. 2.4)Mõõdukas
Win32/GimmivNovember2008 (v. 2.4)Mõõdukas
Win32/FakeXPADecember2008 (V 2.5)Mõõdukas
Win32/YektelDecember2008 (V 2.5)Mõõdukas
Win32/BanloadJanuary2009 (v. 2.6)Mõõdukas
Win32/ConfickerJanuary2009 (v. 2.6)Kõrge
Win32/SrizbiVeebruar 2009 (V 2.7)Mõõdukas
Win32/KoobfaceMarch2009 (V 2.8)Mõõdukas
Win32/WaledacAprill 2009 (V 2.9)Mõõdukas
Win32/WinwebsecMai 2009 (V 2.10) Mõõdukas
Win32/InternetAntivirusJune2009 (vs 2,11)Mõõdukas
Win32/FakeSpyproJuly2009 (v. 2.12)Mõõdukas
Win32/FakeReanAugust 2009 (V 2.13)Mõõdukas
Win32/BredolabSeptember 2009 (V 2,14)Mõõdukas
Win32/DaursoSeptember 2009 (V 2,14)Mõõdukas
Win32/FakeScantiOktoober 2009 (V 3.0)Mõõdukas
Win32/FakeVimesNovember 2009 (V 3.1)Mõõdukas
Win32/PrivacyCenterNovember 2009 (V 3.1) Mõõdukas
Win32/HamweqDetsember 2009 (V 3,2) Mõõdukas
Win32/RimecudJaanuar 2010 (3,3 V) Mõõdukas
Win32/PushbotVeebruar 2010 (V 3.4) Mõõdukas
Win32/HelpudMärts 2010 (V 3.5) Mõõdukas
Win32/MaganiaAprill 2010 (V 3.6) Mõõdukas
Win32/OficlaMai 2010 (v. 3.7)Mõõdukas
Win32/FakeInitJuuni 2010 (V 3.8)Mõõdukas
Win32/BubnixJuuli 2010 (V 3.9) Mõõdukas
Win32/StuxnetAugust 2010 (V 3.10)Mõõdukas
Win32/CplLnkAugust 2010 (V 3.10)Mõõdukas
Worm:Win32/Vobfus.Gen!AAugust 2010 (V 3.10)Mõõdukas
Worm:Win32/Vobfus.Gen!BAugust 2010 (V 3.10)Mõõdukas
Worm:Win32/Vobfus.Gen!CAugust 2010 (V 3.10)Mõõdukas
USS: Win32 / Vobfus! dllAugust 2010 (V 3.10)Mõõdukas
Worm:Win32/Sality.auAugust 2010 (V 3.10)Mõõdukas
Virus:Win32/Sality.auAugust 2010 (V 3.10)Mõõdukas
Trooja: WinNT / SalityAugust 2010 (V 3.10)Mõõdukas
Win32/FakeCogSeptember 2010 (V 3.11)Mõõdukas
Win32/VobfusSeptember 2010 (V 3.11) Mõõdukas
Win32/ZbotOktoober 2010 (V 3.12) Mõõdukas
Win32/FakePAVNovember 2010 (V 3.13)Mõõdukas
Worm:Win32/Sality.atNovember 2010 (V 3.13)Mõõdukas
Virus:Win32/Sality.atNovember 2010 (V 3.13)Mõõdukas
Win32/QakbotDetsember 2010 (V 3.14)Mõõdukas
Win32/LethicJaanuar 2011 (V 3.15)Mõõdukas
Win32/CycbotVeebruar 2011 (V 3.16)Mõõdukas
Win32/RenocideMärts 2011 (V 3.17)Mõõdukas
Win32/AfcoreAprill 2011 (V 3.18) Mõõdukas
Win32/RamnitMai 2011 (V 3.19) Mõõdukas
Win32/RorpianJuuni 2011 (V 3,20) Mõõdukas
Win32/YimfocaJuuni 2011 (V 3,20) Mõõdukas
Win32/NuqelJuuni 2011 (V 3,20) Mõõdukas
Win32/TracurJuuli 2011 (V 3.21) Mõõdukas
Win32/DursgJuuli 2011 (V 3.21) Mõõdukas
Win32/FakeSysdefAugust 2011 (V 3.22) Mõõdukas
Win32/HilotiAugust 2011 (V 3.22) Mõõdukas
Win32/BamitalSeptember 2011 (V 4.0)Mõõdukas
Win32/KelihosSeptember 2011 (V 4.0) Mõõdukas
Win32/EyeStyeOktoober 2011 (V 4.1) Mõõdukas
Win32/mürkOktoober 2011 (V 4.1) Mõõdukas
Win32/DofoilJuuni 2011 (V 4.2) Mõõdukas
Win32/CarberpJuuni 2011 (V 4.2) Mõõdukas
Win32/CridexJuuni 2011 (V 4.2) Mõõdukas
Win32/HelompyDetsember 2011 (V 4,3) Mõõdukas
Win32/SefnitJaanuar 2012 (V 4.4) Mõõdukas
Win32/PramroVeebruar 2012 (4,5 V) Mõõdukas
Win32/FareitVeebruar 2012 (4,5 V) Mõõdukas
Win32/tagasihoidliku panuse osalusdemokraatia arengusseMärts 2012 (V 4.6) Mõõdukas
Win32/HiolesMärts 2012 (V 4.6) Mõõdukas
Win32/YeltminkyMärts 2012 (V 4.6) Mõõdukas
Win32/Pluzoks.AMärts 2012 (V 4.6) Mõõdukas
Win32/ClaretoreAprill 2012 (maht 4,7) Mõõdukas
Win32/BocinexAprill 2012 (maht 4,7) Mõõdukas
Win32/GamarueAprill 2012 (maht 4,7) Mõõdukas
Win32/UnruyMai 2012 (V 4.8) Mõõdukas
Win32/DishigyMai 2012 (V 4.8) Mõõdukas
Win32/CleamanJuuni 2012 (V 4.9) Mõõdukas
Win32/KuluozJuuni 2012 (V 4.9) Mõõdukas
Win32/BafruzAugust 2012 (V 4.11)Raske
Win32/MatsnuAugust 2012 (V 4.11)Raske
Win32/MedfosSeptember 2012 (V 4.12) Raske
Win32/NitolOktoober 2012 (V 4.13)Raske
Win32/OneScanOktoober 2012 (V 4.13)Raske
Win32/FolstartNovember 2012 (V 4.14) Raske
Win32/WeelsofNovember 2012 (V 4.14) Raske
Win32/PhorpiexNovember 2012 (V 4.14) Raske
Win32/PhdetDetsembril 2012 (V 4.15) Raske
Win32/GanelpJaanuarist 2013 (V 4.16) Raske
Win32/LefgrooJaanuarist 2013 (V 4.16) Raske
Win32/SirefefVeebruaril 2013 (V 4.17)Raske
Win32/WecyklerMärts 2013 (V 4.18) Raske
Win32/BabonockAprill 2013 (V 4.19) Raske
Win32/RedymsAprill 2013 (V 4.19) Raske
Win32/VesenlosowAprill 2013 (V 4.19) Raske
Win32/fakedefMai 2013 (V 4,20) Raske
Win32/VicenorMai 2013 (V 4,20) Raske
Win32/KexqoudMai 2013 (V 4,20) Raske
Win32/TupymJuunil 2013 (V 4.21) Raske
Win32/SimdaSeptembris 2013 (V 5,4) Raske
Win32/ShiotobOktoober 2013 (V 5.5)Raske
Win32/FoidanOktoober 2013 (V 5.5)Raske
Win32/DeminnixNovembril 2013 (V 5.6)Raske
Win32/NapolarNovembril 2013 (V 5.6)Raske
Win32/RotbrowDetsember 2013 (V 5.7)Raske
MSIL/BladabindiJaanuarist 2014 (V 5.8)Raske
VBS/JenxcusVeebruaris 2014 (V 5.9)Raske
Win32/WysototMärts 2014 (V 5.10)Raske
MSIL/SpacekitoMärts 2014 (V 5.10)Raske
Win32/RamdoAprillini 2014 (V 5.11)Raske
Win32/KilimAprillini 2014 (V 5.11)Raske
* Raskusaste tähistab viiruse raskus hinnangud, mis ilmuvad järgmisel Microsofti veebisaidil:
http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/rating.mspx
Pea meeles, et ohtude raskusastet reitingud võib updatedoccasionally arvestab muutuste ja otherfactors.

** W32/Hackdef varjab enamasti muud potentsiaalselt unwantedsoftware arvuti. Kui puhastusriist teatab et W32/Hackdef wasdetected arvutisse, soovitame tungivalt käivitada skaneerimise withup ajakohane viiruse- ja nuhkvaratõrje programmid (vthttp://www.microsoft.com/Security/PC-Security/Spyware-Prevent.aspx).Kui soovite tarkvara W32/Hackdef varjas, avage esmalt thelog faili puhastusriist (% Windir%\Debug\Mrt.log). Seejärel jaotises "Possiblescanning tulemused" leida rida või read, selle teadmiseks kausta whichWin32/Hackdef leiti. Samas kaustas, tuleks leida Win32/Hackdefconfiguration faili, mis on ini faili nimelaiend. Vaata selle faili todetermine tarkvara Win32/HackDef teie arvutis.

Ründetarkvara, mis on kirjas selles tabelis ei avastata ja tööriista ei eemaldata. Otsida ja muu pahatahtliku tarkvara eemaldamiseks kasutage mõnda ajakohast viirusetõrjetoodet. Lisateabe saamiseks minge Microsofti kaitsta teie Arvutit veebilehelt:
http://www.microsoft.com/Security/Scanner/en-us/default.aspx

Aruandluskomponendi

Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist saadab info-Microsoftif see tuvastab pahatahtliku tarkvara leidmisel või tõrke. Konkreetse informationthat saadetakse Microsoft koosneb järgmistest osadest:
 • Pahatahtliku tarkvara nimi selle isdetected
 • Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tulemus
 • Operatsioonisüsteemi versioon
 • Operatsioonisüsteemi lokaat
 • Protsessori arhitektuur
 • Tööriista versiooninumber
 • Indikaator, mis näitab, kas tööriista käitati Microsoft Update'i, Windows Update'i, automaatvärskendusfunktsiooni, allalaadimiskeskuse või veebisaidi
 • Anonüümne GUID
 • Krüptograafiline ühesuunaline räsi (MD5) tee ja faili nimi iga ründetarkvara failitüüpi, eemaldatakse thecomputer
Kui ilmselt leitakse pahatahtlikku tarkvara, arvuti, pakub thetool saatke Microsofti kaugemale sellest, mis on loetletud siin.Teilt küsitakse sel juhul ja see on saadetud onlywith oma nõusoleku. Täiendav teave hõlmab järgmist:
 • Failid, mida tuleb pahatahtlikku tarkvara. Thetool tuvastab need failid teie jaoks.
 • Krüptograafiline ühesuunaline räsi (MD5) ning kõik kahtlased filesthat on avastatud.
Saate keelata tõrketeavituse funktsioon. Aruandluskomponendi blokeerida ja takistada selle tööriista Microsoftile teabe saatmisel teabe saamiseks vaadake Microsoft teadmiste baasi artikli
891716 Kui Microsoft Windowsi pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista ettevõttekeskkonnas kasutuselevõtu

Skaneerimise tulemuse

Pärast tööriista käitamist, on selle removaltool väravasse kasutajale neljast järgmisest tulemusest:
 • Nakkus tehti leidnud.
 • Leiti vähemalt ühe infektsiooni ja wasremoved.
 • Infektsiooni leitud, kuid see oli eemaldatud. Sellel resultwill kuvatakse selle arvutist leiti kahtlaseid faile. Et neid faile helpremove kasutage mõnda ajakohast viirusetõrjetoodet.
 • Infektsiooni tehti leidnud ja osaliselt eemaldatud. Tocomplete eemaldamise tuleks kasutada ajakohast viirusetõrjetoote.

Korduma kippuvate küsimuste pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist

 • Q1: On selle tööriista digitaalselt allkirjastanud Microsoft?
  A1: Jah.
 • 2. küsimus: Millist teavet kas logifail sisaldab?
  A2: Logifailist Lisateavet vt Microsoft teadmiste baasi artikli
  891716 MicrosoftWindows pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista ettevõttekeskkonnas kasutuselevõtu
 • 3. küsimus: Kas seda tööriista võib levitada?
  A3: Jah. See tööriist litsentsitingimused tingimustes saab tööriista beredistributed. Aga veenduge, et te levitaksite tööriista latestversion.
 • Q4: Kuidas ma tean, et ma kasutan tööriist uusim versioon?
  A4: Kui olete Windows 7, Windows Vista, Windows XP või Windows Server 2003 kasutaja, kasutada Microsoft Update'i või Microsoft Update'i automaatvärskendusfunktsiooni katsetada, kas kasutate tööriista uusima versiooni. Kui te pole Microsoft Update'i kasutusele võtnud ja oled Windows 7, Windows Vista, Windows XP või Windows Server 2003 hoolduspaketiga Service Pack 1 (SP1), kasutage Windows Update'i. Või Windows Update'i automaatvärskendusfunktsiooni abil kontrollida, kas kasutate tööriista uusima versiooni. Lisaks võite külastada Microsoft Download Center. Samuti, kui tööriist on enam kui 60 päeva võrra aegunud, tööriista meenutab otsima uut versiooni tööriista.
 • Küsimus 5: Muutub iga uue versiooni tööriista Microsoft teabebaasi artiklinumber?
  A5: Ei. Microsofti teabebaasi artiklinumber jaoks tööriist willremain nagu 890830 tööriista tulevasi versioone. See on alla laaditud Microsoft Download Center toolwhen failinime muutub eachrelease kajastada selle kuu ja aasta, kui seda versiooni tööriista wasreleased.
 • Q6: Kas on kuidagi võimalik taotleda uue õelvara suunata tööriista?
  A6: Praegu mitte. Pahatahtliku tarkvara, mis on suunatud vahend isbased mõõdikud, et jälgida levimuse ja malicioussoftware kahju.
 • Q7: Saab kindlaks teha, kas tööriista käivitada arvutis?
  A7: Jah. Teatud registrivõtme kontrollimise saate määratleda, kas arvutis on käivitatud thetool ja milline oli viimane versioon thatwas kasutada. Lisateabe saamiseks klõpsake viewthe artiklit Microsofti teabebaasi artikli kuvamiseks järgmist artiklinumbrit:
  891716MicrosoftWindows pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista ettevõttekeskkonnas kasutuselevõtu
 • Q8: Miks ei ole näha tööriista Microsoft Update'i, Windows Update'i või automaatvärskendusfunktsiooni kaudu?
  A8: Mitmeid stsenaariume võib takistada teid nähes vahend onMicrosoft Update, Windows Update'i või automaatvärskendusfunktsiooni kaudu:
  • Tööriista Windows Update'i või AutomaticUpdates pakutakse ainult Windows 7, Windows Vista, Windows XP ja Windows Server 2003SP1 kasutajatele.
  • Kui sul on juba tekib toolfrom Windows Update'i, Microsoft Update'i, automaatvärskendusfunktsiooni, või kas theother praegune versioon kaks release mehhanisme, on see mitte avaldamismehhanismi Windows Update'i orAutomatic kaudu.
  • Automaatvärskendusfunktsiooni esimene kord, kui käivitate thetool, te peate olema logitud acceptthe litsentsitingimused ülematerühma liikmena.
 • Q9: Kuidas Microsoft Update, Windows Update või automaatvärskendusfunktsioon kindlaks, kes tööriista pakkuda?
  A9: Tööriista pakutakse kõigile Windows 7, Windows Vista, Windows XP ja Windows Server 2003 kasutajatele, kui järgmised tingimused on täidetud:
  • Kasutajatele töötavad MicrosoftUpdate või Microsoft Update'i automaatvärskendusfunktsiooni värskeim versioon.
  • Kasutajad ei ole juba joosta praeguse versiooni tööriista.
  Kõik Windows 7, Windows Vista, Windows XP ja Windows Server 2003 SP1users pakutakse tööriista, kui täidetud on järgmised tingimused:
  • Kasutajad ei tööta Microsoft Update.
  • Kasutajatele töötavad WindowsUpdate või Windows Update'i automaatvärskendusfunktsiooni värskeim versioon.
  • Kasutajad ei ole juba joosta praeguse versiooni tööriista.
 • Q10: Kui ma vaatan logifail, ta ütleb mulle, et skannimise ajal leiti vigu. Kuidas neid lahendada?
  A10:Tõrgete kohta lisateabe saamiseks vt Microsoft teadmiste baasi artikli
  891717 Tõrkeotsing tõrge Microsoft Windowsi pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista käitamisel
 • 11: On teil rerelease tööriista kui esinevad teatud kuul pole uusi turvabülletääne?
  A11: Jah. Kui esinevad pole uusi turvabülletääne on particularmonth, on pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista värskeima levinud pahatahtliku tarkvara toel detectionand eemaldamise anti uuesti välja.
 • Q12: Kuidas vältida seda tööriista, kasutate Microsoft Update'i, Windows Update'i või automaatvärskendusfunktsiooni kaudu pakutakse mulle?
  A12: Kui teil on pakutud pahatahtliku tarkvara eemaldamise Toolfrom Microsoft Update'i, Windows Update'i või automaatvärskendusfunktsiooni kaudu, saate declinedownloading ja käivitades tööriista allalaadimisest litsentsitingimused. Selle declinecan kohaldatakse ainult praeguse versiooni tööriista või tööriista currentversion ja kõiki tulevasi versioone sõltuvalt Valikud selle youchoose. Kui juba aktsepteerinud litsentsitingimusi eelistaks toinstall tööriista Windows Update'i kaudu, klõpsake tühjendage ruut thatcorresponds tööriista Windows Update'i Kasutajaliideses.
 • Q13: Pärast seda, kui ma käivitada tööriista Microsoft Update'i, Windows Update'i või automaatvärskendusfunktsiooni kaudu, kus tööriista faile hoitakse? Kas tööriista saab uuesti käitada?
  A13:Kui see on alla laaditud Microsoft Update'i või Windows Update'i, tööriist töötab ainult üks kord kuus. Käsitsi käivitada tööriist mitu korda kuus, download tööriista allalaadimiskeskusest või külastades ning Microsoft Safety & Turvakeskus veebilehel.

 • Online scan oma süsteemi Windows Live OneCare'i turbekontrolli abil, vaadake selle Microsoft Safety Scanner veebilehel.
  http://Safety.Live.com
 • Q14: Kas tööriista saab käitada Windows Embedded arvutis?
  A14: Pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist ei ole praegu supportedon Windows Embedded arvuti.
 • Q15: Kas tööriista käitamiseks on vaja mingeid turvavärskendusi arvutisse installitud?
  A15: Ei. Erinevalt enamiku eelmise cleaner tööriistad, mis olid toodetud byMicrosoft, pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriist nõuab turvalisuse updateprerequisites. Siiski soovitame enne selle tööriista abil vältimiseks uuestinakatumise malicioussoftware, mis kasutab ära turvalisuse reageerimiskeskus installida kõik criticalupdates.
 • Q16: Saab mul seda tööriista saab juurutada SUS või SMSI abil? Kas see ühildub MBSA-ga?
  A16: Vt teavet kasutada seda tööriista Microsoft teadmiste baasi artikli
  891716 MicrosoftWindows pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista ettevõttekeskkonnas kasutuselevõtu
 • Q17: Vaja paigaldada pahatahtliku tarkvara eemaldamise tööriista käitamiseks eelmise cleaner tööriistad?
  A17: Ei.
 • Küsimus 18: Kas selle tööriista üle arutamiseks uudiserühm?
  A18: Jah. Saate kasutada ka microsoft.public.security.virusnewsgroup.
 • Q19: Miks ei "Windowsi failikaitse" akna kuvata tööriista käitamisel?
  A19: Mõnel juhul, kui teatud kindlate viiruste leidmisel süsteemis, thecleaner vahend üritab nakatunud Windowsi süsteemifaile parandada. Kuigi thisaction eemaldab pahatahtliku tarkvara neid faile, see võib käivitada Windowsi meediasaitide failikaitse funktsioonis. Windowsi failikaitse akna kuvamisel soovitame tungivalt järgida juhiseid ja sisestage MicrosoftWindows CD. See taastab puhastatud failide esialgse, pre-nakkuse oleku.
 • Q20: Korraldatakse lokaliseeritud versioone selle tööriista?
  A20: Jah, see tööriist on saadaval 24 keeles. Enne February2006 lubamist iga lokaliseeritud versiooni tööriista oli saadaval ka separatedownload. Alates veebruar 2006 tööriista nüüd pakub ka multilingualdownload. Seetõttu on saadaval ainult üks versioon tööriista ja theappropriate ilmub vastavalt valitud keelele praeguse operatingsystem.
 • Q21: leidsin faili Mrtstub.exe juhunimega kataloogis minu arvutis. Kas fail Mrtstub.exe on tööriista legitiimne komponent?
  A21:Tööriist kasutab faili nimega Mrtstub.exe teatavate toimingute puhul. Kui kontrollite, et selle faili on allkirjastanud Microsoft, on fail tööriista legitiimne komponent.
 • Q22: Võite selle pahatahtliku tarkvara eemaldamise TÖÖRIIST käivitada turvare?iimis?
  A22:Jah. Kui olete käitanud pahatahtliku tarkvara eemaldamise TÖÖRIIST enne arvuti turvare?iimis käivitada, saate juurdepääsu pahatahtliku tarkvara eemaldamise TÖÖRIIST kell % windir%\system32\mrt.exe. Topeltklõpsake mrt.exe faili käivitada pahatahtliku tarkvara eemaldamise TÖÖRIIST ja seejärel toimige selle ekraanil kuvatavaid juhiseid.

Atribuudid

Artikli ID: 890830 - Viimati läbi vaadatud: 29. aprill 2014 - Redaktsioon: 55.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Ultimate
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Windows Server 2008 Standard
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Enterprise N
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Home Premium N
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Professional N
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Starter N
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows 7 Ultimate N
 • Windows 8
 • Windows 8 Enterprise
 • Windows 8 Pro
 • Windows Server 2012 Datacenter
 • Windows Server 2012 Essentials
 • Windows Server 2012 Foundation
 • Windows Server 2012 Standard
Märksõnad: 
kbmsnpartnerportal kbhowto kbacwsurvey kbsecurity kbinfo kbfixme kbmsifixme kbvideocontent kbmt KB890830 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 890830

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com