"Підключення обмежене або відсутнє підключення" протокол IMAP на комп'ютері, який підключено до Інтернету через DSL-модем або кабельний модем після інсталяції пакета оновлень 2 для Windows XP

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 892896 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Щоб продовжити отримання оновлень безпеки для Windows, переконайтеся, що комп’ютер-зразок працює під керуванням Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3). Для отримання додаткової інформації зверніться до цієї веб-сторінка Майкрософт: Закінчення підтримки для деяких версій Windows

Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Після інсталяції пакета оновлень 2 для Windows XP на комп'ютері, який підключено до Інтернету, DSL-модем або кабельний модем, з'являється наnПомилка протокол IMAP приблизно такого вигляду:
Обмежене або відсутнє: підключення обмежене або відсутнє. Ви можете бути в змозі отримати доступ до Інтернету або деяких мережних ресурсів.

причина

Це протокол IMAP про помилку може бути викликано кількома речами. У цій статті розглядаються найбільш вірогідні причини і припускає, що ви можете спробувати вирішити проблему. Однак, це протокол IMAP про помилку можна також відобразити коли, насправді, ви вже підключені до Інтернету. Якщо це так, можна безпечно ігнорувати протокол IMAP про помилку.

Обхідний шлях

По-перше, спробувати визначити, чи можна підключитися до Інтернету

Спочатку спробуйте визначити, чи можна підключитися до Інтернету. Якщо ви можете підключитися, протокол IMAP про помилку неправильний очевидно. Якщо це так, ви можете відключити протокол IMAP про помилку. Вимкнення протокол IMAP про помилку, виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Натисніть кнопку Початиа потім натисніть кнопку Запустити.
 2. У в Відкрити Поле, тип ncpa.CPL, а потім натисніть клавішу ENTER. На Мережні підключення Відкриється діалогове вікно.
 3. Двічі клацніть Підключення локальної мережіа потім натисніть кнопку Властивості.
 4. На в Загальні Вкладка, зніміть із Сповіщати мене, коли підключення обмежене або відсутнє підключення прапорець.
 5. Натисніть кнопку Гаразда потім натисніть кнопку Закрити.

Перевірити наявність інших причин і рішень

Якщо не вдалося підключитися до Інтернету, ви повинні знайти причину. Розумію, що причина не може бути з вашого комп'ютера, але може бути проблема з постачальником послуг Інтернету (ISP) або з питань по мережі на вашу роботу. Таким чином, для деяких з цих рішень, потрібна допомога з вашого Інтернет-Провайдера або, якщо ваш комп’ютер-зразок є частиною корпоративної мережі, можливо, доведеться звернутися за допомогою до адміністратора мережі.

Зверніться до вашого провайдера

Якщо ви користуєтеся Провайдером для підключення до Інтернету, перш ніж піти далі, спочатку зверніться до постачальника щоб побачити, чи вона переживає будь-яких проблем. Якщо Провайдер має проблеми, дочекайтеся проблеми вирішуються перед продовженням виправлення.

Перевірте устаткування

Якщо ви все ще не вдається підключитися до Інтернету після того, як у вас підтвердження, що ваш Інтернет-Провайдер не відчувають будь-які проблеми, вручну перевірити апаратних пристроїв у мережі малого офісу або домашня мережа для проблем. Наприклад, якщо концентратор, маршрутизатор, модем або точку доступу встановлений в мережі, перевірте, він підключений правильно, і що його увімкнено і функціонує належним чином. Рішення може бути простим, як Увімкнення або перезавантаження пристрою а потім перезавантажити комп’ютер-зразок. Для більш конкретні відомості про пристрої, які ви використовуєте зверніться до документації устаткування для пристроїв.

Запустити засіб мережі Diagnotics

Якщо перевірка та перезапуск пристроєм, не вирішує проблему, комп’ютер-зразок може мати помилка мережі. Наприклад, комп’ютер-зразок може не мати IP-адреси, або пошкоджено параметри TCP/IP.

Є інструменти, доступні в Windows XP, які можна використовувати для діагностики та виправлення неполадок мережі. сценарій виконання засобу діагностики мережі для визначення джерела проблеми, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Початиа потім натисніть кнопку Довідка та підтримка.
 2. У розділі Вибрати завдання, виберіть посилання сценарій виконання засобів для перегляду відомостей про комп’ютер-зразок і діагностування неполадока потім натисніть кнопку Діагностика мережі у списку ліворуч.
 3. Натисніть кнопку Сканувати комп’ютер-зразок. Діагностика Windows мережі збирає відомості про конфігурацію і виконує автоматичного виправлення неполадок мережного підключення.
 4. Коли процес завершиться, шукати будь-які елементи, що позначені червоним кольором "Помилка".

  Примітка. Якщо ви не бачите будь-якої категорії, які не вдалося, будь ласка, дивіться на "Додаткові відомості про виправлення неполадок" розділ Додаткові відомості про усунення неполадок мережі.
 5. деталізувати категорію, щоб переглянути результати приймальні випробування. Наприклад, щоб перевірити результати для настройки TCP/IP, розширити на Мережні адаптери розділ. Потім перевірте, чи мережного адаптера не вдалося.
 6. Можуть використовувати цю інформацію, щоб спробувати вирішити цю проблему самостійно, або ви можете надати інформацію зверніться до адміністратора мережі по допомогу. Якщо ви не впевнені, як використовувати результати від засобу діагностики мережі для вирішення цієї проблеми, див на "Наступні кроки" розділ довідки.

Додаткова інформація для TCP/IP питань і усунення несправностей

Щоб отримати додаткові відомості про виправлення неполадок мережі TCP/IP та сценарій виконання засобу діагностики мережі клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
314067Виправлення неполадок підключень TCP/IP у Windows XP
Щоб отримати додаткові відомості про виправлення неполадок домашня мережа у Windows XP клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
308007Виправлення неполадок домашня мережа у Windows XP
Якщо Діагностика Windows мережі не допомагають усунути проблему, спробуйте наступний рішення "Перевірте пристрій" у цій статті довідки.

Перевірте мережний адаптер на комп'ютері

Якщо ви не знайшли роздільну здатність за допомогою засобу діагностики мережі, перевірте мережний адаптер на комп'ютері, щоб переконатися, що його ввімкнуто. Якщо його ввімкнуто, іноді можна виправити неполадки підключення, вимкнувши та ввімкнувши адаптер. Якщо ви не впевнені, як перевірити мережний адаптер, перевірте допомога, яка надається із мережним адаптером.

Перевірте ваш сервер протоколу динамічного конфігурування вузла (DHCP)

Якщо мережний адаптер працює правильно, наступна річ, щоб перевірити це, чи DHCP-сервер не працює або недоступна в мережі.

Виправлення неполадок із сервера DHCP, важливо знати, де знаходиться сервер DHCP. Якщо ви не впевнені, ймовірно розміщується свого інтернет-провайдера (якщо ви використовуєте інтернет-Провайдер), на інший комп’ютер-зразок (якщо ви на роботі мережу), або маршрутизатор (у мережі малого офісу або домашньої мережі). сценарій виконання таких пропозицій, залежно від налаштування мережі:
 • Якщо ви використовуєте інтернет-Провайдер

  Якщо ви не зробили цього, зверніться до ISP, щоб побачити, чи вони відчувають будь-яких проблем. Якщо вони є, дочекайтеся вирішення їх проблем. Якщо Провайдер не відчувати будь-яких проблем, це напевно не проблема, яка спричиняє проблему.
 • Якщо ви знаходитесь на роботі мережі

  У роботі мережі адміністратор мережі ймовірно підтримує сервер DHCP і повинні бути в змозі сказати вам, якщо сервер не працює чи має проблеми. Нехай вони знають, що у вас є проблеми з вашого інтернет-з'єднання і подивитися, чи вони можуть допомогти вам. Якщо у вас немає до адміністратора мережі або інші представник служби підтримки клієнтів звернутися по допомогу, можна використовувати Microsoft клієнта підтримки послуг сайту, знайти інші рішення вашої проблеми. Подивитися на "Наступні кроки" розділ для отримання додаткової інформації.
 • Якщо у вас є маршрутизатор на мережі малого офісу або домашня мережа

  Якщо у вас є маршрутизатор на мережі малого офісу або домашня мережа, сервер DHCP може вестимуть на маршрутизаторі. Якщо ви не зробили цього, перевірити, що маршрутизатор працює правильно. Наприклад, можна перевірити, чи маршрутизатор увімкнуто і що проводи підключено належним чином. Можливо, доведеться документації маршрутизатора для усунення несправностей допомогу, якщо ви не впевнені що робити, або до особи, яка настроювання мережі за допомогою.

Перевірте ключ протокол Wired Equivalent Privacy (WEP)

Ваш комп’ютер-зразок використовує бездротову мережу, може знадобитися вказати ключ WEP. (Ключ WEP є мережний ключ безпеки, який використовується для захисту безпроводової мережі). Якщо вказати неправильний ключ, або якщо ви не мають WEP-ключ, встановити, можна не вдається підключитися до мережі. Тому переконайтеся, що у вас є правильний ключ WEP, якщо це необхідно. Для отримання додаткової інформації зверніться до довідки з вашого безпроводового мережного пристрою або попросіть користувача, який Настроїти безпроводову мережу за допомогою.

Якщо такі інтерактивні елементи не допомогли, подивитися на "Наступні кроки" розділ для інших джерел, які можуть допомогти вам вирішити вашу проблему.

Наступні кроки

Якщо ці способи не вирішити вашу проблему, ви можете попросити кого-то ви знаєте, допомоги або ви можете зв'язатися ваш ISP застосунок-служба або системного адміністратора по допомогу. Знайти інші рішення вашої проблеми також можна Microsoft клієнта підтримки послуг веб-сайту. Деякі застосунок-служба, які надає Microsoft клієнта підтримки послуг веб-сайті, належать:
 • база знань із можливістю пошуку: Пошук допоміжних технічних відомостей і засобів самостійного сценарій виконання для продуктів Майкрософт.
 • Центр рішень: Перегляд відповідей на типові запитання та рекомендацій із технічної підтримки.
 • Інші варіанти підтримки: Використовувати Інтернет, щоб поставити запитання, зверніться до представник служби підтримки клієнтів корпорації Майкрософт або надіслати відгук.
Якщо ви, як і раніше є проблеми після того, як ви використовуєте ці веб-сайти Майкрософт, або якщо ви не можете знайти рішення проблеми на Microsoft підтримки послуг веб-сайту, клацніть посилання, щоб звернутися до представник служби підтримки клієнтів.
http://support.Microsoft.com/contactus

Подібні проблеми та вирішення

Щоб отримати додаткові відомості про виправлення неполадок із підключенням до Інтернету у Windows XP клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
892889З'являється помилка 678 або 769 під Вільний час спроби підключення до Інтернету або під Вільний час перегляду Інтернету після інсталяції пакета оновлень 2 для Windows XP

Властивості

Номер статті: 892896 - Востаннє переглянуто: 30 квітня 2013 р. - Редакція: 4.0
Застосовується до:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Ключові слова: 
kbresolve kberrmsg kbprb kbmt KB892896 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 892896

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com