Složky zkopírovat chybová zpráva při pokusu o stažení souboru, který je větší než 50000000 bajtů z webové složky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 900900 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Podpora pro systém Windows Vista Service Pack 1 (SP1) končí dne 12. července 2011. Chcete-li pokračovat v přijímání aktualizací zabezpečení pro systém Windows, zkontrolujte, zda používáte systém Windows Vista s aktualizací Service Pack 2 (SP2). Další informace naleznete v této webové stránce společnosti Microsoft: Končí podpora některých verzí systému Windows.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o stažení souboru, který je větší než 50000000 bajtů z webové složky v systému Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2)-počítače se systémem. Můžete obdržet chybovou zprávu, která je podobná následující:
Nelze kopírovat. Název souboru: Nelze přečíst ze zdrojového souboru nebo disku
Poznámka:Název souboru v této chybové zprávě je zástupným symbolem pro název souboru.

K tomuto problému dochází také v počítači se systémem Windows Vista nebo Windows XP Service Pack 1 (SP1)-založené počítače, který má 896426 (MS05-028) nainstalována aktualizace zabezpečení.

V tomto scénáři v systému Windows 7 pravděpodobně zobrazí následující chybová zpráva:

Zkopírujte složku
Neočekávaná chyba vám brání v kopírování do složky. Pokud budete pokračovat se zobrazí tato chyba, můžete vyhledat pomoc s tímto problémem kód chyby.
Chyba 0x800700DF: Velikost souboru přesahuje povolený limit a nelze uložit.
<file name=""></file>
Opakujte akci Storno

Příčina

K tomuto problému dochází, protože protokol WebDAV (Web Distributed Authoring and Versioning) přesměrovač (WebDAV) má vliv změna zabezpečení, která byla zavedena v systému Windows XP s aktualizací SP2. Tato změna zabezpečení je zajištěno, že neověřeného serveru nelze vynutit klientského počítače do útoku DOS. Při pokusu o stažení souboru, který je větší než 50000000 bajtů klientský počítač interpretuje tento soubor ke stažení jako DOS útoku. Proto se zastaví proces stahování.

Řešení

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které popisují úpravu registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávné úpravě registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte následujícím způsobem. Pro zvýšení ochrany zálohujte registr před úpravami je nutné. Potom můžete obnovit registr, pokud dojde k potížím. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows

Abychom tento problém za vás, přejděte "Automatická oprava"oddílu. Pokud raději chcete-li tyto potíže vyřešit sami, přejděte "Chtěl bych si to opravit sám$$$$

Automatická opravaChcete-li tento problém vyřešit automaticky, klepněte Oprava tlačítko nebo odkaz. Klepněte na tlačítko Spustit v Stahování souboru Dialogové okno pole a postupujte podle pokynů průvodce opravte jej .


Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets fixit1
Opravit tento problém
Microsoft Fix it 55026
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets fixit2


Poznámky
 • Pokud budete postupovat podle průvodce oprava , stačí zadat hodnotu FileSizeLimitInBytes , která je větší než velikost souboru, který chcete stáhnout.
 • Tento průvodce může být pouze v angličtině. Automatická oprava však také funguje pro ostatní jazykové verze systému Windows.
 • Pokud právě nejste u počítače, který má problém, uložit oprava ji řešení jednotku flash nebo na disk CD a spusťte jej v počítači, který má tyto potíže.

Potom pokračujte "Byly potíže vyřešeny?$$$$Chtěl bych si to opravit sám


Chcete-li vyřešit tento problém, postupujte takto:
 1. Klepněte Start, klepněte na tlačítko Spustit, Zadejte tento příkaz regedita potom klepněte na tlačítko OK.
 2. Vyhledejte a vyberte následující podklíč registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\WebClient\Parameters
 3. V pravém podokně klepněte pravým tlačítkem myšiFileSizeLimitInBytes hodnoty a potom klepněte na tlačítkoUpravit.

  Pokud se nezobrazíFileSizeLimitInBytes hodnota, klepněte pravým tlačítkem myši na prázdné místo v pravé podokno, klepněte na tlačítko Nové, klepněte na tlačítko Hodnota DWORD, Zadejte tento příkaz FileSizeLimitInBytesa potom klepněte na tlačítkoOK.
 4. V Upravit hodnotu DWORD pole, klepněte na Vyberte Desetinné číslo možnost. V rozevíracím seznamu Hodnota data, zadejte hodnotu, která je větší než velikost souboru, který jste Chcete stáhnout. Klepněte OK.

  Poznámka: Výchozí hodnota pro omezení velikosti souboru je 50 000 000 počet bajtů.
 5. Ukončete Editor registru. Restartujte počítač.

Byly potíže vyřešeny?

 • Zkontrolujte, zda je problém vyřešen. Pokud je problém vyřešen, jste hotovi s tímto oddílem. Pokud potíže přetrvávají, můžete Obraťte se na odbornou pomoc.
 • Uvítáme vaše názory. Chcete-li nám sdělit svůj názor nebo nahlásit potíže s tímto řešením, uveďte poznámky v "Automatická oprava"blogu nebo nám odešlete e-mailu.

Vlastnosti

ID článku: 900900 - Poslední aktualizace: 10. prosince 2012 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Starter
 • Windows Vista Ultimate
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Service Pack 1
 • Microsoft Windows XP Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbprb kbtshoot kbfixme kbmsifixme kbmt KB900900 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 900900

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com