Podczas próby pobrania pliku, którego rozmiar przekracza 50000000 bajtów z folderu sieci Web pojawia się komunikat o błędzie kopiowania folderu

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 900900 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Obsługa systemu Windows Vista z dodatkiem Service Pack 1 (SP1) upływa z dniem 12 lipca 2011 roku. Aby w dalszym ciągu otrzymywać aktualizacje zabezpieczeń dla systemu Windows, upewnij się, że używasz system Windows Vista z dodatkiem Service Pack 2 (SP2). Aby uzyskać więcej informacji należy zapoznać się z tej strony sieci web firmy Microsoft: Obsługa kończące się w niektórych wersjach systemu Windows.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas próby pobrania pliku, którego rozmiar przekracza 50000000 bajtów z folderu sieci Web w systemie Windows XP Service Pack 2 (SP2)-komputera z systemem. Może pojawić się komunikat o błędzie podobny do następującego:
Nie można skopiować Nazwa pliku: Nie można odczytać z pliku źródłowego lub dysku
Uwaga W ten komunikat o błędzie Nazwa pliku jest symbolem zastępczym dla nazwy pliku.

Ten problem występuje również na komputerze z systemem Windows Vista lub Windows XP z dodatkiem Service Pack 1 (SP1)-komputerowych, 896426 (MS05-028), zainstalować aktualizację zabezpieczeń.

W tym scenariuszu system Windows 7 może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie:

Skopiuj Folder
Wystąpił nieoczekiwany błąd jest uniemożliwienie kopiowania folderu. Jeśli nadal otrzymujesz ten błąd, kod błędu można użyć, aby uzyskać pomoc dotyczącą tego problemu.
Błąd 0x800700DF: Rozmiar pliku przekracza dozwolony limit i nie można zapisać.
<file name=""></file>
Spróbuj ponownie Anuluj

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ ma wpływ na zmiany zabezpieczeń, którą wprowadzono w systemie Windows XP z dodatkiem SP2, WebDav (Web Distributed Authoring and Versioning) readresator (WebDAV). Ta zmiana zabezpieczeń zapewnia, że nieautoryzowany serwer nie może zmusić komputer kliencki do typu odmowa usługi. Podczas próby pobrania pliku, którego rozmiar przekracza 50000000 bajtów, komputer kliencki interpretuje ten plik do pobrania jako typu odmowa usługi. W związku z tym proces pobierania zostanie przerwany.

Rozwiązanie

Ważne Niniejszej sekcji, metodzie lub zadanie zawiera kroki, które informacje dotyczące modyfikowania rejestru. Jednakże nieprawidłowa modyfikacja rejestru może spowodować poważne problemy. W związku z tym upewnij się, wykonaj następujące kroki ostrożnie. W celu dodatkowej ochrony kopii zapasowej rejestru przed przystąpieniem do modyfikacji. Następnie można przywrócić rejestr w przypadku wystąpienia problemu. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu wykonywania kopii zapasowej i przywracania rejestru kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322756 Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić rejestr w systemie Windows

Aby automatycznie rozwiązać ten problem, przejdź do "Automatyczne rozwiązywanie problemu"sekcja. Jeśli użytkownik woli samodzielnie rozwiązać ten problem, przejdź do "Pozwól mi to rozwiązać samodzielnie"sekcja.

Automatyczne rozwiązywanie problemuAby automatycznie rozwiązać ten problem, kliknij przycisk To naprawić przycisk lub łącze. Następnie kliknij przycisk Uruchom w Pobieranie plików okno dialogowe pole, a następnie wykonaj kroki w kreatorze go naprawić .


Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets fixit1
Rozwiąż ten problem
Poprawka automatyczna firmy Microsoft 55026
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets fixit2


Notatki
 • Jeśli wykonasz to naprawić kreatora musi wprowadzić wartość FileSizeLimitInBytes , który jest większy niż rozmiar pliku, który chcesz pobrać.
 • Ten kreator może być tylko w języku angielskim. Jednak poprawka automatyczna działa również w innych wersjach językowych systemu Windows.
 • Jeśli nie jesteś na komputerze, którego dotyczy problem, zapisz program Fix it na dysku flash lub dysku CD i uruchom go później na komputerze, którego dotyczy problem.

Następnie przejdź do "Czy to rozwiązało problem?"sekcja.Pozwól mi to rozwiązać samodzielnie


Aby rozwiązać ten problem, wykonaj następujące kroki:
 1. Kliknij przycisk Start, kliknij przycisk Uruchom, Typ regedit, a następnie kliknij przycisk OK.
 2. Zlokalizuj i kliknij następujący podklucz rejestru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\WebClient\Parameters
 3. W prawym okienku kliknij prawym przyciskiem myszyFileSizeLimitInBytes wartość, a następnie kliknij przyciskModyfikowanie.

  Jeśli nie widziszFileSizeLimitInBytes wartooć, kliknij prawym przyciskiem myszy puste miejsce w prawym przyciskiem myszy okienko, kliknij przycisk Nowy, kliknij przycisk Wartość DWORD, Typ FileSizeLimitInBytes, a następnie kliknij przyciskOK.
 4. W Edytowanie wartości DWORD pole, kliknij, aby Wybierz Dziesiętny Opcja. W polu w obszarze Wartość dane, wpisz wartość, która jest większy niż rozmiar pliku, które chcesz pobrać. Kliknij przycisk OK.

  Uwaga Limit rozmiaru pliku wartością domyślną jest 50 000 000 Liczba bajtów.
 5. Zamknij Edytor rejestru. Uruchom ponownie komputer.

Czy to rozwiązało problem?

 • Sprawdź, czy problem został rozwiązany. Jeśli problem został rozwiązany, to koniec pracy z tej sekcji. Jeśli problem nie został rozwiązany, możesz kontakt z pomocą techniczną.
 • Będziemy wdzięczni za opinie. Aby przekazać swoją opinię lub zgłosić jakiekolwiek problemy dotyczące tego rozwiązania, zostaw komentarz na "Automatyczne rozwiązywanie problemu"blogu lub Wyślij do nas adres e-mail.

Właściwości

Numer ID artykułu: 900900 - Ostatnia weryfikacja: 10 grudnia 2012 - Weryfikacja: 4.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Windows 7 Home Basic
 • Windows 7 Home Premium
 • Windows 7 Enterprise
 • Windows 7 Professional
 • Windows 7 Starter
 • Windows 7 Ultimate
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Starter
 • Windows Vista Ultimate
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Service Pack 1
 • Microsoft Windows XP Service Pack 2
Słowa kluczowe: 
kbprb kbtshoot kbfixme kbmsifixme kbmt KB900900 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 900900

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com