Informace o maximální velikosti souboru the.dbx souborů, které používají aplikaci Outlook Express

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 903095 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Tento článek obsahuje informace o maximální velikosti souboru DBX soubory, které používají aplikaci Microsoft Outlook Express.

Další informace

Maximální velikost souboru DBX soubory, které používá aplikace Outlook Express je 2 gigabajty (GB).

Poznámka: Ačkoli maximální velikost souboru je 2 GB, výkon souborů DBX mohou být významně ovlivněny hardwarových prostředků v počítači. Tyto prostředky mohou zahrnovat prostředky procesoru, paměti (RAM) a místo na disku.

Dále doporučujeme často zálohovat důležitá data souborů v aplikaci Outlook Express můžete zabránit ztrátě dat. Další informace o zálohování a obnovení zpráv, adresář, poštovní účty a diskusních účtů klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
270670Jak zálohovat a obnovit data aplikace Outlook Express

Vlastnosti

ID článku: 903095 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook Express 6.0
Klíčová slova: 
kbemail kbtshoot kbinfo kbmt KB903095 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:903095

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com