Wiek cywilizacji III: pobrać ESO nazwy użytkownika i hasła

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 911712 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

W tym artykule opisano sposób pobierania Ensemble Studios Online (ESO), nazwę użytkownika i hasło.

Więcej informacji

Aby pobrać hasła lub nazwy użytkownika, odwiedź następującą witrynę sieci Web Ensemble Studios i użyj narzędzia Zarządzanie konta ESO:
https://esoaccounts.agecommunity.com
Aby odzyskać swoje hasło, wpisz nazwę użytkownika. Jeśli nie pamiętasz nazwy użytkownika, kliknij przycisk Nie pamiętasz nazwy użytkownika Aby pobrać informacje.

Uwaga Aby pobrać swoją nazwę użytkownika, musisz swojego Identyfikatora produktu (PID). Identyfikator PID jest serią liczb, który jest drukowany na pole produkt III wieku cywilizacji. Na przykład 12345-123-1234567-12345 jest format identyfikatora prawidłowego produktu.

Jeśli identyfikator produktu nie jest znana, można pobrać nazwy użytkownika, który znajduje się na dysku twardym, jeśli nie odinstalowano produktu. Aby spróbować zlokalizować nazwę użytkownika, która była wcześniej używana, wykonaj następujące kroki:
 1. Na komputerze z systemem Windows 7 lub Windows Vista kliknij Start, a następnie kliknij przycisk Dokumenty.
 2. Kliknij dwukrotnie ikonę Gry, kliknij dwukrotnie ikonę Wiek cywilizacji 3, a następnie kliknij dwukrotnie Dane.
 3. Poszukaj następującego pliku, gdzie <account></account> jest nazwą konta ESO:
  Uipersonastats-<account></account>XML
 4. Zaloguj się do ESO przy użyciu tej nazwy konta.
Jeśli nie możesz zlokalizować Uipersonastats-<account></account>plik XML lub hasła, można pobrać nazwy konta za pośrednictwem poczty e-mail. Aby użyć ESO do pobierania nazwy konta, utworzony w celu odtworzenia III wieku cywilizacji, wysłać wiadomość e-mail na następujący adres e-mail:age3support@Microsoft.com

Dołączony do wiadomości następujące informacje:
 • Adres e-mail dostarczony użytkownikowi podczas rejestracji konta, którego używa ESO.
 • Identyfikator produktu kopię III wieku cywilizacji.
Uwaga Aby odszukać Twój numer PID, start III wieku cywilizacji, kliknij przycisk Narzędzia i pomoc, a następnie kliknij przycisk — Informacje. Identyfikator produktu jest serią liczb, takich jak 12345-123-1234567-12345.

Po wysłaniu wiadomości e-mail zostanie wyświetlony automatyczna odpowiedź informującą przetworzyć żądania. Jeśli nie otrzymasz automatycznych odpowiedzi, sprawdź folder wiadomości-śmieci, aby ustalić, czy automatyczną odpowiedź nie odebrano w Skrzynce odbiorczej. Jeśli nadal nie możesz znaleźć automatycznych odpowiedzi, wiadomości nie osiągnięto ESO. Wyślij ponownie informacje do ESO, jak opisano w tej sekcji.

Otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą nazwę użytkownika, po przetworzeniu żądania w ESO. Może ona podjąć dwie do trzech dni roboczych, aby przetworzyć to żądanie.

Odzyskać hasło konta w gry

Aby użyć ESO zresetować hasło konta, które zostanie zapomniane, wykonaj następujące kroki:
 1. Uruchom wieku cywilizacji III.
 2. W menu głównym kliknij Tryb wieloosobowy, a następnie kliknij przycisk ES Online.
 3. Wprowadź nazwę użytkownika, a następnie kliknij przycisk Zapomniane hasło.
 4. Wpisz odpowiedź na tajne pytanie, podane podczas rejestrowania się do konta za pomocą wskazówki, pojawiający się na ekranie.
 5. Kliknij przycisk OK.
 6. Komunikat Odebrano żądanie hasła i że będzie wysyłana wiadomość e-mail do użytkownika.
 7. Kliknij przycisk OK.
Wiadomości e-mail będą wysyłane z ESO podane podczas rejestracji konta adres e-mail. Postępuj zgodnie z instrukcjami, które są wymienione w wiadomości e-mail, aby zresetować hasło.

Firma Microsoft udostępnia informacje kontaktowe innych firm, aby ułatwić uzyskanie niezbędnej pomocy technicznej. Niniejsze informacje kontaktowe mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Microsoft nie gwarantuje dokładności niniejsze informacje kontaktowe innych firm.

Właściwości

Numer ID artykułu: 911712 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Age of Empires III
 • Microsoft Age of Empires III : The WarChiefs
 • Microsoft Age of Empires III: The Asian Dynasties
Słowa kluczowe: 
dftsdahomeportal kbtshoot kbhowto kbmt KB911712 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:911712

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com