Не вдається відкрити довідку, створену у форматі "Довідка Windows": "Функцію не включено" або "Довідка не підтримується"

Переклади статей Переклади статей
На наявність цієї проблеми вказує одне з перелічених нижче повідомлень про помилку.

Розгорніть, щоб переглянути повідомлення про помилку повністю
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Довідка для цієї програми має формат "Довідка Windows", яка використовувалась у попередніх версіях Windows і не підтримується в ОС Windows Vista.
Довідка для цієї програми має формат "Довідки Windows", для перегляду якого потрібен засіб, не включений у поточну версію Windows. Проте для завантаження доступна програма, яка дозволить переглядати файли довідки у форматі "Довідка Windows".
Довідка для цієї програми має формат довідки Windows, для перегляду якого потрібен засіб, не включений у поточну версію Windows. Докладні відомості див. у Центрі довідки та підтримки Microsoft.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Щоб вирішити цю проблему, завантажте й інсталюйте програму довідки Windows (WinHlp32.exe) для своєї версії Windows.Важливі примітки про завантаження цієї програми
 • Вибирайте посилання тільки в браузері Internet Explorer.
 • Якщо під час відкриття сторінки завантаження відобразиться повідомлення "Потрібна перевірка", натисніть кнопку Продовжити й дотримуйтеся вказівок на екрані.
 • Коли буде запропоновано завантажити файл, виберіть файл, ім’я якого містить "x64" для 64-розрядної версії Windows або "x86" – для 32-розрядної. При цьому враховуйте таку інформацію автовизначення.
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення

  Зараз ви використовуєте 32-розрядну операційну систему.
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення

  Зараз ви використовуєте 64-розрядну операційну систему.
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
 • Програма "Довідка Windows" не підтримується у Windows Server 2012 і пізніших версіях цієї системи.
Якщо під час інсталяції файлу WinHlp32.exe або використання довідки виникають проблеми, перейдіть до розділу "Додаткові відомості".

Докладні відомості

Ця проблема виникає, коли довідка Windows відображає вміст за допомогою попередньої версії цієї програми (WinHlp32.exe).

Відомі проблеми, які можуть виникнути під час інсталяції програми WinHlp32.exe

Помилка Windows Update 80070422

Щоб вирішити цю проблему автоматично, натисніть кнопку Fix it або клацніть посилання під нею. Після цього в діалоговому вікні Завантаження файлу натисніть кнопку Виконати й дотримуйтеся вказівок майстра Fix it.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Вирішити проблему
Microsoft Fix it 50776
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення


Примітки
 • Цей майстер доступний тільки англійською мовою. Проте автоматичне виправлення працює також для інших мовних версій Windows.
 • Якщо ви працюєте не за тим комп’ютером, на якому виявлено неполадку, збережіть цей засіб на флеш-пам’ять або компакт-диск, а потім запустіть на потрібному комп’ютері.

Після цього перейдіть до розділу Чи вирішено проблему?


Самостійне вирішення цієї проблеми
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Якщо під час завантаження оновлення програми WinHlp32.exe виникає помилка 80070422 служби Windows Update, можливо, потрібно змінити настройки цієї служби, а потім перезапустити її. Для цього зробіть ось що.
 1. Натисніть кнопку Пуск і введіть запит Служби в текстове поле Почати пошук або Пошук програм і файлів.
 2. Двічі клацніть Служби в списку "Програми". Якщо буде запропоновано вказати пароль адміністратора або надати підтвердження, введіть пароль або надайте підтвердження.
 3. Правою кнопкою миші клацніть службу Windows Update і виберіть пункт Властивості.
 4. На вкладці Загальні виберіть Авто в розділі Тип запуску.
 5. У розділі Стан служби перевірте, чи запущено службу. Якщо її не запущено, клацніть Запустити. Якщо буде запропоновано вказати пароль адміністратора або надати підтвердження, введіть пароль або надайте підтвердження.
 6. Натисніть кнопку OK.

Чи вирішено проблему?

Відомі проблеми, які можуть виникнути після інсталяції програми WinHlp32.exe

У наведеному нижче списку описуються відомі функціональні обмеження порівняно з попередніми випусками WinHlp32.exe. Зазначені нижче відомі проблеми стосуються лише версії WinHlp32.exe, описаній у цій статті.
 • Макроси вимкнуто

  За замовчуванням у довідці Windows вимкнуто такі макроси:
  • ExecFile
  • RegisterRoutine
  • ShellExecute
  • ShortCut
  • Generate
  • Test
  • ExecProgram
  Проте всі інші макроси у файлах HLP працюватимуть, як у попередніх випусках. Тому, якщо файл HLP, який залежить від цих макросів, відкрито після інсталяції довідки Windows для ОС Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 або Windows Server 2008 R2, деякі функції файлу можуть працювати неправильно. Якщо ця проблема виникає, може відобразитися таке повідомлення про помилку:
  Виникла проблема із запуском макросу. (1037)
  Якщо вам потрібно використовувати ці макроси, їх можна ввімкнути за допомогою групових політик або реєстру, як описано в розділі "Записи реєстру та групові політики для адміністраторів мережі".
 • Неможливо отримати доступ до HLP-файлів, які зберігаються на сайтах інтрамережі

  За замовчуванням не можна використати WinHlp32.exe для доступу до HLP-файлів, які зберігаються на сайтах інтрамережі. Під час спроби відкрити віддалений файл з’являється таке повідомлення про помилку:
  Неможливо відобразити файл довідки. Спробуйте знову відкрити файл довідки та, якщо це повідомлення продовжує з’являтися, скопіюйте файл довідки на інший диск і повторіть спробу.
  Якщо потрібно отримати доступ до файлів HLP, які зберігаються на сайтах інтрамережі, можна розблокувати їх за допомогою групових політик або реєстру, як описано в розділі "Записи реєстру та групові політики для адміністраторів мережі".
 • Неінтерактивний доступ користувача заблоковано

  Доступ до файлів HLP заблоковано неінтерактивними користувачами, наприклад системними процесами. Якщо ця помилка виникає, повідомлення про помилку не з’являється.
 • Можливість переміщення файлів перетягуванням вимкнуто

  Підтримку переміщення файлів перетягуванням у програмі вимкнуто. Якщо ця помилка виникає, повідомлення про помилку не з’являється.
 • Залежності від файлів "Використання довідки"

  Файли довідки з назвою "Використання довідки" видалено з ОС Windows Vista й Windows Server 2008. Нижче наведено перелік видалених файлів.
  • Windows.hlp
  • Winhlp32.hlp
  • Winhlp32.cnt
  • Winhelp.cnt
  • Nocntnt.cnt
  Примітки
  • Ці файли не включено до складу ОС Windows 7 або Windows Server 2008 R2.
  • Під час відкриття файлів HLP, які залежать від цих файлів, може виникати помилка.

Вирішення проблем сумісності, пов’язаних із програмою WinHlp32.exe

Переглядати 32-розрядні файли довідки можна за допомогою програми WinHlp32.exe. Цей випуск містить параметри групових політик і підрозділи реєстру, які можна використовувати для вирішення проблем із сумісністю. Наприклад, для вирішення проблем, пов’язаних із макросами у файлах HLP та з доступом до файлів HLP, які зберігаються на сайтах інтрамережі. Проте якщо користувачі переглядають файли довідки з невідомого джерела, ввімкнення цих політик або параметрів тільки підвищить ризик. Тому, вирішуючи, чи застосовувати способи вирішення проблем із сумісністю, описаних у цьому розділі, слід бути пильними.

Наведені нижче запитання допоможуть вирішити, чи варто інсталювати програму WinHlp32.exe та які зміни політики й реєстру застосовувати.
  Чи обов’язкові програми й можливості, на яких позначається видалення програми WinHlp32.exe?
  • Скільки програм потребує WinHlp32.exe? На яку кількість програм впливає змінення функціональних можливостей? Наскільки важливими є ці програми?
  • Наскільки критичною є неправильна робота, спричинена змінами?

  Якими є вимоги та можливості безпеки?
  • Що важливіше: можливість використання програми WinHlp32.exe чи максимальна безпека?
  • Чи надають зовнішні засоби безпеки, наприклад локальний або корпоративний брандмауер, достатню впевненість, що можна інсталювати WinHlp32.exe та виконати зміни політик або реєстру, описані в цій статті?

  Якщо ви представляєте організацію, чи надає вона вміст у форматі HLP?
  • Чи можна змінити програми або вміст так, щоб використання можливості WinHlp32.exe не було необхідним? Наприклад, чи можна перетворити файли вмісту з поточного формату HLP в альтернативний формат, наприклад CHM, HTML або XML?
  • Ваша організація зберігає файли HLP в інтрамережі? Чи можна натомість інсталювати ці файли локально?

Увімкнення макросів на одному комп’ютері після інсталяції програми WinHlp32.exe

Після інсталяції програми WinHelp32.exe, описаної в цій статті, вимикаються деякі макроси. Докладні відомості про цю проблему див. у розділі "Відомі проблеми".

У цьому розділі міститься перелік кроків, необхідних для повторного ввімкнення макросів шляхом внесення змін до розділу реєстру. Якщо ваш комп’ютер використовується в керованому середовищі, не виконуйте ці кроки, попередньо не проконсультувавшись із відділом технічної підтримки. Працівники відділу технічної підтримки можуть вирішити не вмикати макроси або ввімкнути їх за допомогою групових політик. Але спочатку вони мають повністю прочитати цю статтю.

Попередження. У цій статті містяться відомості про вирішення проблем, спричинених змінами в цьому випуску довідки Windows. Проте корпорація Майкрософт не надає рекомендації про те, які розділи та параметри реєстру будуть правильними для певного середовища. Якщо ви працюєте в керованому середовищі, працівники відділу технічної підтримки зможуть якнайкраще оцінити переваги цих способів виправлення неполадок на противагу ризику їх використання. Безпечніше буде взагалі не використовувати способи, пов’язані з реєстром.

Примітка. Для виконання цього завдання потрібно ввійти в систему, використовуючи обліковий запис адміністратора. За допомогою облікового запису адміністратора можна вносити зміни до системи комп’ютера, які неможливо внести в разі використання будь-якого іншого облікового запису (наприклад, стандартного).

Щоб увійти в систему, використовуючи обліковий запис адміністратора, потрібно знати пароль для нього на відповідному комп’ютері. Якщо ви виконуєте ці кроки на особистому комп’ютері, найімовірніше, ви вже ввійшли в систему з правами адміністратора. Якщо ці кроки виконуються на робочому комп’ютері, можливо, вам доведеться звернутися по допомогу до системного адміністратора.

Щоб автоматично ввімкнути макрос на одному комп’ютері, клацніть посиланням Вирішити проблему, натисніть кнопку Виконати в діалоговому вікні Завантаження файлу, а потім дотримуйтеся вказівок майстра.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Вирішити проблему
Microsoft Fix it 50105
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення


Примітка. Це виправлення призначено тільки для ОС Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 і Windows Server 2008 R2. Якщо використовується ОС Windows 8 або Windows 8.1 (або потрібно виконати ці дії вручну), див. розділ Увімкнення макросів уручну на одному комп’ютері.

Примітка. Цей майстер доступний тільки англійською мовою. Проте автоматичне виправлення працює також для інших мовних версій Windows.

Примітка. Якщо ви працюєте не за тим комп’ютером, на якому виявлено неполадку, збережіть цей засіб на флеш-пам’ять або компакт-диск, а потім запустіть на потрібному комп’ютері.

Потім перейдіть до розділу Чи вирішено проблему?

Увімкнення макросів уручну на одному комп’ютері

Важливо! Точно дотримуйтеся вказівок, наведених у цьому розділі. Неправильне змінення реєстру може призвести до серйозних проблем. Перш ніж робити це, створіть резервну копію реєстру, щоб відновити його в разі виникнення проблем.

Щоб увімкнути макроси на одному комп’ютері після інсталяції WinHelp32.exe, зробіть ось що.
 1. Увійдіть у систему з правами адміністратора.
 2. Натисніть клавіші Windows+R, введіть запит regedit і натисніть кнопку OK.
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Дозвіл служби захисту користувачів
  Якщо буде запропоновано ввести пароль адміністратора або підтвердити дію, введіть пароль або натисніть кнопку Продовжити.
 3. У 32-розрядних версіях ОС Windows знайдіть і виберіть такий підрозділ реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft

  У 64-розрядних версіях ОС Windows знайдіть і виберіть такий підрозділ реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft
 4. У меню Редагування наведіть вказівник на кнопку Створити й виберіть пункт Розділ.
 5. Введіть WinHelp і натисніть клавішу Enter.
 6. Клацніть розділ WinHelp.
 7. У меню Редагування наведіть вказівник миші на кнопку Створити й виберіть пункт Значення "4 байти" (32 біта).
 8. Введіть AllowProgrammaticMacros і натисніть клавішу Enter.
 9. У меню Редагування виберіть команду Змінити.
 10. У поле Значення введіть 1, клацніть Шістнадцяткова в області Система числення, а потім натисніть кнопку OK.
 11. Закрийте редактор реєстру.
Потім перейдіть до розділу "Чи вирішено проблему?".

Чи вирішено проблему?

 • Переконайтеся, що проблему вирішено. Якщо так, роботу з цим розділом можна завершувати. Якщо проблему не вирішено, зверніться до служби технічної підтримки.
 • Будемо вдячні за ваш відгук. Щоб надіслати відгук або повідомити про будь-які проблеми з цим рішенням, залиште коментар у блозі "Автоматичне виправлення" або надішліть нам повідомленняелектронною поштою.

Розблокування файлів HLP, які зберігаються на одному комп’ютері інтрамережі, після інсталяції програми WinHlp32.exe

Після інсталяції програми WinHelp32.exe, описаної в цій статті, файли HLP, які зберігаються в інтрамережі, блокуються. Докладні відомості про цю проблему див. у розділі "Відомі проблеми".

У цій статті наведено перелік кроків із розблокування файлів HLP шляхом внесення змін до розділу реєстру. Якщо ваш комп’ютер використовується в керованому середовищі, не виконуйте ці кроки, попередньо не проконсультувавшись із відділом технічної підтримки. Працівники відділу технічної підтримки можуть вирішити не вмикати макроси або ввімкнути їх за допомогою групових політик.

Увага! Ця стаття містить відомості про зниження рівня безпеки або вимкнення функцій безпеки комп’ютера. Ними можна скористатися для вирішення певної проблеми. Перш ніж виконувати зазначені дії, доцільно оцінити пов’язаний із ними ризик у вашому конкретному середовищі. У разі застосування наданих інструкцій слід ужити всіх можливих додаткових заходів для захисту комп’ютера.

Попередження. У цій статті містяться відомості про вирішення проблем, спричинених змінами в цьому випуску довідки Windows. Проте корпорація Майкрософт не надає рекомендації про те, які розділи та параметри реєстру будуть правильними для певного середовища. Якщо ви працюєте в керованому середовищі, працівники відділу технічної підтримки зможуть якнайкраще оцінити переваги цих способів виправлення неполадок на противагу ризику їх використання. Безпечніше буде взагалі не використовувати способи, пов’язані з реєстром.

Примітка. Для виконання цього завдання потрібно ввійти в систему, використовуючи обліковий запис адміністратора. За допомогою облікового запису адміністратора можна вносити зміни до системи комп’ютера, які неможливо внести в разі використання будь-якого іншого облікового запису (наприклад, стандартного).

Щоб увійти в систему, використовуючи обліковий запис адміністратора, потрібно знати пароль для нього на відповідному комп’ютері. Якщо ви виконуєте ці кроки на особистому комп’ютері, найімовірніше, ви вже ввійшли з правами адміністратора. Якщо ці кроки виконуються на робочому комп’ютері, можливо, вам доведеться звернутися по допомогу до системного адміністратора.

Щоб автоматично розблокувати файли HLP, які зберігаються на одному комп’ютері інтрамережі, клацніть посилання Вирішити проблему, натисніть кнопку Виконати в діалоговому вікні Завантаження файлу, а потім дотримуйтеся вказівок майстра.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Вирішити проблему
Microsoft Fix it 50237
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення

Примітки
 • Це виправлення призначено тільки для ОС Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 і Windows Server 2008 R2. Якщо використовується ОС Windows 8 або Windows 8.1 (або потрібно виконати ці дії вручну), див. розділ Розблокування вручну файлів HLP, які зберігаються на одному комп’ютері інтрамережі.
 • Цей майстер доступний тільки англійською мовою. Проте автоматичне виправлення працює також для інших мовних версій Windows.
 • Якщо ви працюєте не за тим комп’ютером, на якому виявлено неполадку, збережіть цей засіб на флеш-пам’ять або компакт-диск, а потім запустіть на потрібному комп’ютері.

Потім перейдіть до розділу Чи вирішено проблему?

Розблокування вручну файлів HLP, які зберігаються на одному комп’ютері інтрамережі

Важливо! Точно дотримуйтеся вказівок, наведених у цьому розділі. Неправильне змінення реєстру може призвести до серйозних проблем. Перш ніж робити це, створіть резервну копію реєстру, щоб відновити його в разі виникнення проблем.

Щоб розблокувати файли HLP після інсталяції WinHelp32.exe, зробіть ось що.
 1. Увійдіть у систему з правами адміністратора.
 2. Натисніть клавіші Windows+R, введіть запит regedit і натисніть кнопку OK.
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Дозвіл служби захисту користувачів
  Якщо буде запропоновано ввести пароль адміністратора або підтвердити дію, введіть пароль або натисніть кнопку Продовжити.
 3. У 32-розрядних версіях ОС Windows знайдіть і виберіть такий підрозділ реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft

  У 64-розрядних версіях ОС Windows знайдіть і виберіть такий підрозділ реєстру:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft
 4. У меню Редагування наведіть вказівник на кнопку Створити й виберіть пункт Розділ.
 5. Введіть WinHelp і натисніть клавішу Enter.
 6. Клацніть розділ WinHelp.
 7. У меню Редагування наведіть вказівник миші на кнопку Створити й виберіть пункт Значення "4 байти" (32 біта).
 8. Введіть AllowIntranetAccess і натисніть клавішу Enter.
 9. У меню Редагування виберіть команду Змінити.
 10. У поле Значення введіть 1, клацніть Шістнадцяткова в області Система числення, а потім натисніть кнопку OK.
 11. Закрийте редактор реєстру.
Потім перейдіть до розділу Чи вирішено проблему?

Чи вирішено проблему?

Переконайтеся, що проблему вирішено. Якщо так, роботу з цим розділом можна завершувати. Якщо проблему не вирішено, зверніться до служби технічної підтримки.

Записи реєстру та групові політики для адміністраторів мережі

Попередження. Описана методика може зробити комп’ютер або мережу вразливішими до атак зловмисних користувачів або шкідливого програмного забезпечення, такого як віруси. Її не рекомендується використовувати, але ви можете скористатися наданою інформацією на власний розсуд. Ви несете повну відповідальність за наслідки таких дій.

Попередження. У цій статті містяться відомості про вирішення проблем, спричинених змінами в цьому випуску довідки Windows. Проте корпорація Майкрософт не надає рекомендацій про те, які розділи та параметри реєстру будуть правильними для певної організації. IT-відділ має порівняти переваги цих способів із ризиком їх використання. Безпечніше буде взагалі не використовувати способи, пов’язані з реєстром.

Файл завантаження програми WinHlp32.exe містить параметри групових політик і записи реєстру для вирішення двох відомих проблем у цьому випуску довідки Windows. Використовуючи ці параметри й записи реєстру, адміністратори мережі та окремі користувачі можуть вмикати макроси й розблоковувати файли HLP, які зберігаються на сайтах інтрамережі. Вирішити ці проблеми можна за допомогою параметрів групової політики для локального комп’ютера й поточного користувача. Для керування кожною функцією можна також використовувати параметр реєстру користувача.

Для кожної функції діє такий порядок пріоритетів:
 • Групова політика локального комп’ютера
 • Групова політика поточного користувача
 • Параметр реєстру користувача
Якщо політику й параметр реєстру користувача для функції не настроєно, поведінка функції буде такою, як описано в розділі "Відомі проблеми".

Увага! У цьому розділі, способі або завданні описано процес змінення реєстру. Неправильне змінення реєстру може призвести до серйозних проблем. Тому будьте уважні, виконуючи ці кроки. Перш ніж вносити зміни, обов’язково створіть резервну копію реєстру. Якщо виникне проблема, його можна буде відновити до попереднього стану. Докладні відомості про створення резервної копії та відновлення реєстру див. у такій статті бази знань Microsoft:
322756 Створення резервної копії та відновлення реєстру в ОС Windows
 • Увімкнення макросів

  Адміністратори мережі можуть скористатися параметром групової політики Дозволити програмні макроси у WinHlp32.exe, щоб увімкнути або вимкнути макроси у файлах HLP. Для керування цим параметром групової політики адміністратори можуть застосувати консоль керування груповими політиками (GPMC). Докладні відомості про групову політику див. у розділі "Посилання".

  Якщо параметри групової політики локального комп’ютера та групової політики поточного користувача не налаштовані, користувачі можуть вмикати або вимикати макроси у файлах HLP шляхом змінення параметра реєстру користувача для цієї функції. Щоб змінити цей параметр, користувачі спочатку повинні додати до реєстру новий підрозділ:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WinHelp
  Потім до цього підрозділу потрібно додати значення DWORD із назвою AllowProgrammaticMacros. Якщо для параметра AllowProgrammaticMacros установлено значення 1, макроси ввімкнуто. Якщо встановлено значення 0, макроси вимкнуто. Якщо цей параметр реєстру не існує, макроси також вимкнуто.
 • Розблокування файлів HLP, що зберігаються в інтрамережі

  Щоб розблокувати файли HLP, які зберігаються в інтрамережі, адміністратори мережі можуть скористатися параметром групової політики Дозволити WinHlp32.exe доступ до HLP-файлів, збережених на сайтах інтрамережі. Керувати цим параметром групової політики можна за допомогою консолі GPCM. Докладні відомості про групову політику див. у розділі "Посилання".

  Якщо параметр групової політики для цієї функції не налаштований, користувачі можуть змінити параметр реєстру користувача для цієї функції, щоб заблокувати або розблокувати файли HLP, які зберігаються на сайтах інтрамережі. Щоб змінити цей параметр, користувачі спочатку повинні додати до реєстру новий підрозділ:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WinHelp
  Потім до цього підрозділу потрібно додати значення DWORD із назвою AllowIntranetAccess. Якщо для параметра AllowIntranetAccess установлено значення 1, файли HLP, що зберігаються на сайтах інтрамережі, будуть доступні. Якщо встановлено значення 0, файли HLP, що зберігаються на сайтах інтрамережі, блокуються. Якщо це значення реєстру не існує, HLP-файли, які зберігаються на сайтах інтрамережі, також блокуються.

Додаткова інформація для постачальників вмісту, які випускають файли HLP

Починаючи з ОС Windows Vista, попередній компонент довідки (WinHlp32.exe) замінено новим, що підвищує функціональність новіших версій ОС Windows.

Технологія WinHlp32.exe в її поточній формі в майбутніх випусках Windows не підтримуватиметься. Тому ми наполегливо рекомендуємо розробникам програмного забезпечення більше не використовувати цю програму довідки Windows. Розробникам програмного забезпечення, які випускають програми, що використовують файли HLP, варто змінити формат своїх довідок на інший, наприклад CHM, HTML або XML. Потрібно також змінити виклики з API-інтерфейсу WinHelp на нове джерело вмісту. Існує кілька засобів сторонніх виробників, які допоможуть розробникам програмного забезпечення перетворити вміст довідки з одного формату на інший.

Примітка. Операційні системи Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 і Windows Server 2008 R2 досі містять програму WinHelp.exe для 16-розрядних файлів HLP. Програма WinHelp.exe – версія довідки Windows, розроблена для 16-розрядних файлів HLP.

Посилання

Колекція групових політик

Редактор об’єктів групової політики

Основні інструменти та настройки групової політики

Про цю статтю

Номер статті: 917607
Останній відгук: 8 березня 2014 р.
Застосовується до:: Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Pro, Windows Server 2008 Standard, Windows Server 2008 Datacenter, Windows Server 2008 Enterprise, Windows Server 2008 Enterprise without Hyper-V, Windows Server 2008 Standard without Hyper-V, Windows Server 2008 Datacenter without Hyper-V, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Business, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Starter, Windows Vista Business 64-bit edition, Windows Vista Home Premium 64-bit edition, Windows Vista Home Basic 64-bit edition, Windows Vista Ultimate 64-bit edition, Windows Vista Enterprise 64-bit edition, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows Server 2008 R2 Datacenter, Windows Server 2008 R2 Enterprise, Windows Server 2008 R2 Standard, Windows Web Server 2008 R2
Ви хотіли б поділитися відгуком про цю статтю?
 

Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.