Při aktualizaci definic programu Windows Defender v systému Windows 2000 zobrazí chybová zpráva: 0x80240022 – nesprávná disketa je do jednotky."

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 924123 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při aktualizaci definic programu Microsoft Windows Defender do počítače se systémem Microsoft Windows 2000, může se zobrazit chybová zpráva podobná následující:
0x80240022 – v jednotce je nesprávná disketa. Vložte %2 (sériové číslo svazku: % 3) do jednotky % 1.
Poznámka: Program Windows Defender mohou být nakonfigurovány automaticky vyhledat nové definice.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací aktualizace kořenových certifikátů na následující stránce Microsoft Windows Update Web:
http://Update.microsoft.com/windowsupdate
Chcete-li vyhledat aktualizace kořenových certifikátů, použijte k prohledání počítače a klepněte na tlačítko Software, volitelné. Aktualizace kořenových certifikátů, která se zobrazí pod Volitelné aktualizace softwaru nadpis.

Tato položka aktualizuje seznam kořenových certifikátů v počítači na nejnovější seznam přijatý společností Microsoft jako součást programu Microsoft Root Certificate Program. Přidání dalších kořenových certifikátů do počítače umožňuje širší rozsah aplikace pracovat bez problémů. Tyto aplikace patří aplikace, které poskytují procházení webu se zvýšeným zabezpečením, šifrování e-mailů a doručování kódu se zvýšeným zabezpečením. Po instalaci této položky, budete muset restartovat počítač. Další informace o členů programu Microsoft Root Certificate Program navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms995347.aspx

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 924123 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Klíčová slova: 
atdownload kbqfe kbbug kberrmsg kbexpertiseinter kbmt KB924123 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:924123

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com