Niektoré 16-bit. programy založené na systéme DOS a príkazový riadok sa nespustia v režime na celú obrazovku v systéme Windows Vista

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 926657 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Niektoré 16-bit. programy založené na systéme DOS sa nemusia dať spustiť v režime na celú obrazovku v systéme Windows Vista. Okno príkazového riadka (CMD) sa nedá nastaviť na zobrazenie na celú obrazovku.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože ovládače zariadení v systéme Vista nepodporujú všetky zobrazovacie režimy systému DOS. Ovládače zariadení v systéme Vista sú založené na modeli Windows Vista Display Driver Model (WDDM).

RIEŠENIE

Problém sa môže podariť odstrániť nainštalovaním ovládačov grafickej karty, ktoré sú určené pre systém Microsoft Windows XP. Informáciu, kde získate ovládač grafickej karty určený pre systém Windows XP, vám poskytne výrobca grafickej karty. Informácie o možnostiach kontaktovania výrobcu grafickej karty získate v článku databázy Microsoft Knowledge Base, ktorý sa zobrazí po kliknutí na príslušné číslo:
65416 Kontaktné informácie dodávateľov hardvéru a softvéru, A-K (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine.)

60781 Kontaktné informácie dodávateľov hardvéru a softvéru, L-P (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine.)

60782 Kontaktné informácie dodávateľov hardvéru a softvéru, Q-Z (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine.)

Vlastnosti

ID článku: 926657 - Posledná kontrola: 19. marca 2007 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Windows Vista Business
  • Windows Vista Enterprise
  • Windows Vista Home Basic
  • Windows Vista Home Premium
  • Windows Vista Starter
  • Windows Vista Ultimate
Kľúčové slová: 
kbinfo kbprb kbexpertisebeginner KB926657

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com