Při pokusu o přístup k zabezpečenému webu v aplikaci Internet Explorer se zobrazí zpráva "Existuje problém s certifikátem zabezpečení tohoto webu"

Překlady článku Překlady článku

Obsah článku

Show all imageZobrazit všeHide all imageSkrýt vše

Příznaky

Uživatel, který se pokusí připojit k zabezpečené webové stránky v aplikaci Windows Internet Explorer může zobrazit následující chybová zpráva:
Došlo k potížím s certifikátem zabezpečení tohoto webu. Certifikát zabezpečení předložený tímto webem nebyl vydán důvěryhodnou certifikační autoritou.

Problémy s certifikátem zabezpečení mohou znamenat pokus o podvod nebo zachycení dat, která odesíláte na server.
Doporučujeme zavřít tuto webovou stránku a pokračovat na tento web.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, organizace, která hostuje zabezpečený webový server pro každý webový server certifikát zakoupit od jiného poskytovatele. Nebo organizace můžete nainstalovat Microsoft Enterprise certifikační autority v doménové struktuře služby Active Directory. Organizace pak můžete použít tento certifikační úřad generování certifikátu pro každý webový server.

Poznámka: Uživatelé klientských počítačů, které nepatří do doménové struktury služby Active Directory v organizaci navštívit web certifikační orgán ke stažení certifikátu.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte certifikát podepsaný svým držitelem Microsoft Windows Small Business Server 2003 (Windows SBS) v klientském počítači. Postupujte následujícím způsobem
  1. V aplikaci Windows Internet Explorer klepněte na tlačítko pokračovat na tento web (nedoporučujeme).

    Zobrazí se červený panel Adresa a upozornění certifikátu.
  2. Otevřete okno informace klepněte na tlačítko Chyba certifikátu .
  3. Klepněte na tlačítko Zobrazit certifikátya potom klepněte na tlačítko Nainstalovat certifikát.
  4. Upozornění zprávy klepněte na tlačítko Ano nainstalujte certifikát.
Poznámky
  • V systému Windows Vista nastane stejný problém s certifikáty podepsané svým držitelem. Možnost instalace certifikátů však není k dispozici, pouze pokud spustíte aplikaci Internet Explorer pro systém Windows s právy správce. Chcete-li to provést, klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu aplikace Internet Explorer a vyberte příkaz Spustit jako správce.
  • Když se klientský počítač připojí na webový server se systémem Windows Server 2003, opakovaně používá klientský počítač certifikát certifikačního úřadu. Klientský počítač nepoužívá jiný certifikát, který je podepsaný certifikační autoritou.

Další informace

Příčina

K tomuto problému může dojít, pokud klientský počítač hodiny nastaveny tak, aby datum a čas je pozdější než datum vypršení platnosti certifikátu SSL serveru WWW.

Odkazy

Další informace o problém s certifikátem zabezpečení tohoto webu naleznete následující Websites:
O chybách certifikátů (Windows Vista)
Certifikáty: často kladené otázky (Windows Vista)
O chybách certifikátů (Windows 7)
Certifikáty: často kladené otázky (Windows 7)

O tomto článku

ID článku: 931850
Poslední revize: 14. června 2014
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:: Windows Internet Explorer 9, Windows Internet Explorer 8, Windows Internet Explorer 7
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 931850
Chcete uvést svůj názor na tento článek?
 

Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.