"Tam je problém s certifikátom zabezpečenia tejto webovej lokality" pri pokuse návšteve zabezpečenej webovej lokality v programe Internet Explorer

Preklady článku Preklady článku

Obsah tohto článku

Show all imageZobraziť všetkoHide all imageSkryť všetko

Príznaky

Používateľ, ktorý sa pokúša pripojiť k zabezpečenej webovej lokality pomocou programu Windows Internet Explorer môže zobraziť nasledovné upozorňujúce hlásenie:
Tam je problém s certifikátom zabezpečenia tejto webovej lokality. Certifikát zabezpečenia predložený touto webovou lokalitou nevydala dôveryhodná certifikačná autorita.

Problémy s certifikátom zabezpečenia môžu naznačovať pokus o podvodné konanie alebo zachytenie údajov, ktoré odosielate na server.
Odporúčame vám zavrieť túto webovú stránku a nemôže pokračovať na tejto webovej stránke.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, organizácia, ktorá hosťuje zabezpečenú webovú lokalitu môžete zakúpiť certifikát na každom webovom serveri od tretej strany poskytovateľa. Alebo organizácie môžete nainštalovať Microsoft Enterprise certifikačnou autoritou v lese služby Active Directory. Organizácie potom môžete použiť tento vydávajúca certifikačná autorita vygenerovať certifikát na každom webovom serveri.

Poznámka: Užívatelia klientskych počítačov, ktoré nepatria k organizácii služby Active Directory lesa môžete navštíviť certifikačný orgán webu Stiahnuť certifikát.

Ako problém obísť

Ak chcete obísť tento problém, nainštalujte Microsoft Windows Small Business Server 2003 (Windows SBS) Self-Signed certifikát na klientskom počítači. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
  1. V programe Windows Internet Explorer, kliknite na tlačidlo pokračovať na tejto webovej lokality (neodporúča sa).

    Červený panel s adresou upozornenie certifikátu sa zobrazujú.
  2. Tlačidlo Chyba certifikátu otvorte informačné okno.
  3. Kliknite na tlačidlo Zobraziť certifikáty, a potom kliknite na položku Nainštalovať certifikát.
  4. Na upozornenie, že sa objaví, kliknite na tlačidlo Áno nainštalovať certifikát.
Poznámky
  • V systéme Windows Vista, rovnaký problém nastane s vlastnoručne podpísané certifikáty. Avšak, možnosť inštalovať certifikáty nie je k dispozícii ak spustíte program Windows Internet Explorer s právami správcu. To urobiť, kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu programu Internet Explorer a vyberte Spustiť ako správca.
  • Keď klientsky počítač pripája na webovom serveri, ktorý je spustený systém Windows Server 2003, klientsky počítač opätovné certifikát certifikačného úradu. Klientsky počítač nepoužíva iný certifikát, ktorý je podpísaný certifikačným orgánom.

Ďalšie informácie

Príčina

Tento problém sa môže vyskytnúť, ak klientsky počítač hodiny je nastavený tak, že dátum a čas je neskorší ako dátum uplynutia platnosti certifikátu SSL na webový server.

Odkazy

Ďalšie informácie o webových stránkach bezpečnostných osvedčenie problém, navštívte nasledujúce Microsoft Websites:
Informácie o chybách certifikátu (Windows Vista)
Certifikáty: najčastejšie otázky (Windows Vista)
Informácie o chybách certifikátu (Windows 7)
Certifikáty: najčastejšie otázky (Windows 7)

Informácie o tomto článku

ID článku: 931850
Posledná revízia: 27. marca 2014
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:: Windows Internet Explorer 9, Windows Internet Explorer 8, Windows Internet Explorer 7
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 931850
Chcete odoslať pripomienky k tomuto článku?
 

Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.