"Існує проблема із сертифікатом безпеки цього веб-сайту" при спробі відвідати забезпечених веб-сайту в Internet Explorer

Переклади статей Переклади статей

У цій статті

Show all imageПоказати всіHide all imageПриховати всі

Ознаки

Користувача, який намагається підключитися до захищених веб-сайту за допомогою Windows Internet Explorer з'являється таке попередження:
Існує проблема із сертифікатом безпеки цього веб-сайту. Сертифікат безпеки, представлені на цьому сайті не був виданий надійним центром сертифікації.

Проблеми із сертифікатом безпеки можуть означати спробу ошукати вас або перехопити дані, які надсилаються на сервер.
Рекомендуємо закрити веб-сторінка а також не буде продовжувати цей веб-сайт.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, організація, яка хостів захищений веб-сайт можна придбати сертифікат для кожного веб-сервер від стороннього постачальника. Або організації можуть встановити Microsoft Enterprise сертифікації в лісі служба Active Directory. Потім організації можна використовувати цей центр сертифікації для створення сертифіката для кожного веб-сервера.

Примітка. Користувачі клієнтськими комп'ютерами, які не належать до організації в лісі служба Active Directory можна сертифікації авторитет веб-сайті завантажити сертифікат.

Обхідний шлях

Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте Microsoft Windows Small Business Server 2003 (Windows SBS) самопідписаного сертифіката на клієнтському комп'ютері. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Браузер Windows Internet Explorer натисніть кнопку продовжити до цього веб-сайту (не рекомендовано).

    З'явиться червоний рядок адреси і протокол IMAP про помилку сертифіката.
  2. Натисніть кнопку Помилка сертифіката , щоб відкрити вікно інформації.
  3. Натисніть кнопку Перегляд сертифікатіві натисніть кнопку Інсталювати сертифікат.
  4. На попереджувального протокол IMAP, яке з'явиться натисніть кнопку так для інсталяції сертифіката.
Примітки
  • У Windows Vista така ж проблема виникає з сертифікатам із власними підписами. Проте, можливість установки сертифікатів недоступна якщо ви запуску браузер Windows Internet Explorer з правами адміністратора. Для цього клацніть правою кнопкою миші динамічна піктограма Internet Explorer а потім виберіть Запуск від імені адміністратора.
  • Коли клієнтський комп’ютер-зразок підключається до веб-сервера, який працює під керуванням Windows Server 2003, на клієнтському комп'ютері повторно сертифікат орган сертифікації. клієнтський комп’ютер-зразок не використовує інший сертифікат, який підписується сертифікації.

Докладні відомості

Причини

Ця проблема може виникати, якщо на клієнтському комп'ютері встановлено, щоб дати й часу є пізнішою, ніж термін інтерактивні елементи сертифікату SSL веб-сервера.

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про проблему сертифікат безпеки веб-сайт відвідайте такі веб-сайти корпорації Майкрософт:
Про помилки сертифікатів (Windows Vista)
Сертифікати: запитання й відповіді (Windows Vista)
Про помилки сертифікатів (Windows 7)
Сертифікати: запитання й відповіді (Windows 7)

Про цю статтю

Номер статті: 931850
Останній відгук: 27 березня 2014 р.
Застосовується до:: Windows Internet Explorer 9, Windows Internet Explorer 8, Windows Internet Explorer 7
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 931850
Ви хотіли б поділитися відгуком про цю статтю?
 

Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.