Společnost Microsoft nepodporuje změnu umístění složky Program Files změnou hodnoty registru ProgramFilesDir

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 933700 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Společnost Microsoft nepodporuje změnu umístění složky Program Files změnou ProgramFilesDir Hodnota registru. Pokud změníte umístění složky Program Files, může dojít k potížím s některé programy společnosti Microsoft nebo některé aktualizace softwaru.

Další informace

Hodnoty registru ProgramFilesDir nachází v následujícím podklíči registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion
Můžete změnit umístění složky Program Files pomocí položky registru ProgramFilesDir. Navíc můžete upravit každý odkaz v registru, přejděte na příkaz Nová složka Program Files. Můžete také chtít přesunout obsah původní složku Program Files do nového umístění. Však jsme testování změny výchozí umístění složky Program Files. Proto společnost Microsoft nedoporučuje ani nepodporuje úpravy hodnoty registru ProgramFilesDir změnit výchozí umístění složky Program Files.

Při nastavování hodnoty registru ProgramFilesDir použití umístění než je výchozí umístění opravy hotfix, aktualizace a aktualizace zabezpečení Microsoft aktualizovat soubory, které jsou ve výchozím umístění. Proto může dojít k nestabilitě systému a neočekávané potíže s programy společnosti Microsoft a aktualizace softwaru. Například můžete zaznamenat některé z následujících problémů:
 • Opravy hotfix, aktualizací a zabezpečení aktualizace společnosti Microsoft pravděpodobně není správně nainstalován.
 • Nové verze aplikace Microsoft Internet Explorer nebo Microsoft Windows Media Player pravděpodobně není správně nainstalován.
Navíc funkci Ochrana souborů systému Windows společnosti Microsoft, která pomáhá chránit soubory ve složce aplikace Internet Explorer nepodporuje změnu výchozí umístění složky Program Files.

Poznámka: Instalační složku aplikace Internet Explorer je umístěn ve složce Program Files.

Pokud změníte umístění složky Program Files, můžete zaznamenat neočekávané problémy, které mohou ovlivnit stabilitu systému Windows. Seznam binární soubory, které jsou chráněny funkcí Ochrana souborů systému Windows společně s umístění těchto souborů je kódována v aplikaci Internet Explorer. Tato umístění v aplikaci Internet Explorer nelze upravit.

Následující programy pomocí standardních rozhraní API systému Windows můžete určit umístění složky instalace aplikace Internet Explorer:
 • Instalační program aplikace Windows Internet Explorer 7.
 • Program Windows Update.
 • Programy, které aktualizace aplikace Windows Internet Explorer 7.
Tato rozhraní API Windows spoléhat na pozadí nastavení registru vyhledejte soubory aktualizace aplikace Internet Explorer.

Poznámka: Když jsme vytvořili aplikaci Internet Explorer 7, jsme se rozhodli použít standardní metoda k určení umístění složky instalace aplikace Windows Internet Explorer 7. Byl proveden zvýšit stabilitu systému Windows Internet Explorer 7 tohoto rozhodnutí. Rozhodnutí také proběhl pomáhají snížit riziko problémů, které mohou nastat, pokud jde o kompatibilitě s jinými aplikacemi a použitelnost Windows Internet Explorer 7.

Kroky ke změně hodnoty registru ProgramFilesDir použít výchozí umístění složky Program Files

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které informace o úpravě registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávných úpravách registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte takto. Pro zvýšení ochrany před úpravami je nutné zálohujte registr. Můžete pak obnovení registru v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows


Chcete-li změnit umístění složky Program Files zpět do výchozího umístění, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Spustit, klepněte na tlačítko Spustit, typ regedit a klepněte na tlačítko OK.
 2. Vyhledejte a klepněte na následující podklíč registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion
 3. V podokně podrobností klepněte pravým tlačítkem myši ProgramFilesDir Hodnota registru a klepněte na tlačítko Upravit.
 4. V Hodnota dat Zadejte výchozí umístění složky Program Files a potom klepněte na tlačítko OK.

  Poznámka:Je výchozí umístění složky Program Files systémová_jednotka\Program files. Například, pokud je systém Windows nainstalován na jednotce C, zadejte C:\Program Files v Hodnota dat pole.
 5. Ukončete Editor registru.

Vlastnosti

ID článku: 933700 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Internet Explorer 7
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
 • Microsoft Internet Explorer 5.0
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 R2 Enterprise Edition (32-Bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Windows Vista Home Basic 64-bit edition
 • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Microsoft Outlook Express 6.0
Klíčová slova: 
kbinfo kbtshoot kbprb kbmt KB933700 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:933700

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com