Oprava: Kompilátoru Visual Basic (Vbc.exe) může použít 100 procent prostředků PROCESORU při vytváření aplikace Visual Basic 2008, která závisí na mnoha sestavení a mnoho odkazů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 951708 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zvažte následující scénář:
 • Vytváření aplikace Microsoft Visual Basic 2008 v režimu ladění. Například v souboru web.config pro Visual Basic 2008 webovou aplikaci, můžete použít následující atributu a hodnoty:
  ladění = true.
 • Aplikace je založen na rozhraní Microsoft .NET Framework 3.5.
 • Aplikace závisí na mnoha sestavení a na mnoho odkazů.
V tomto scénáři může kompilátor Visual Basic (Vbc.exe) použít 100 procent prostředků PROCESORU. Navíc můžete obdržet chybovou zprávu, která se podobá následující:
Objekt "/ 32eba493_7a69_40af_bfe6_52887ab07396/jdkqqpvt_pufe5n+ogossdnv_258.rem" byl odpojen, nebo na serveru neexistuje.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože procesor vypočítá velké množství dat ladění při vytváření aplikace v režimu ladění. Kolik dat ladění, je vypočítávána závisí na velikosti projektu a na počet odkazů. V některých případech je vypočítávána dat ladění vícekrát.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Má nyní od společnosti Microsoft k dispozici podporovanou opravu hotfix. Že je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci service pack pro Microsoft Visual Studio 2008, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Ve zvláštních případech mohou být poplatky za poskytnutí telefonické podpory účtovány stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft určí, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy.

Poznámka: Po instalaci této opravy hotfix, vypočítá PROCESORU ladění dat pouze jednou. Tato změna minimalizuje zatížení pro kompilátor Visual Basic a tento problém řeší.

Chcete-li zcela tento problém vyřešíte doporučujeme také použít opravu hotfix 953595 pro rozhraní .NET Framework 3.5. Další informace o opravě hotfix 953595 získáte následujícím článku znalostní báze společnosti Microsoft:
953595Kompilátor Visual Basic (Vbc.exe), mohou použít 100 procent prostředků PROCESORU při vytváření aplikace založené na rozhraní .NET Framework 3.5, kterou má mnoho sestavení a odkazy

Požadavky

Je nutné nainstalovat tuto opravu hotfix Visual Studio 2008.

Požadavek na restartování

Není nutné po instalaci této opravy hotfix restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo vyšší atributy souborů), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v položce datum a čas v Ovládacích panelech.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Msvb7.dll9.0.21022.1134,069,88003. Června 200803: 19x 86

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod.

Metoda 1

Vytvořit aplikaci v režimu uvolnění.

Metoda 2

Pokud se pokoušíte vytvořit webovou aplikaci, použijte v souboru web.config následující atributu a hodnoty:
ladění = "false"

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Další informace o terminologii aktualizace softwaru naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 951708 - Poslední aktualizace: 1. července 2008 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft .NET Framework 3.5
 • Microsoft Visual Studio 2008 Team Suite
 • Microsoft Visual Studio 2008 Team Edition for Database Professionals
 • Microsoft Visual Studio 2008 Team Edition for Software Architects
 • Microsoft Visual Studio 2008 Team Edition for Software Developers
 • Microsoft Visual Studio 2008 Team Edition for Software Testers
 • Microsoft Visual Studio 2008 Standard Edition
 • Microsoft Visual Studio 2008 Professional Edition
 • Microsoft Visual Basic 2008 Express Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbpubtypekc kbqfe kbhotfixserver KB951708 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:951708

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com