Як виправити помилки Stop на синьому екрані, що причина Windows Vista, щоб завершити роботу або перезавантажити несподівано

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 958233 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Якщо ви є клієнтом малого бізнесу, знайти додаткові виправлення неполадок та навчальні ресурси на в Підтримка малого бізнесусайт.
Розгорнути все | Згорнути все

Введення

Коли комп ' ютер відчуває невиправна апаратне або Підтримка програмного забезпечення проблема, Windows Vista завершення роботи або перезавантаження комп'ютера. Коли це відбувається, Windows Vista може відображатися на синьому екрані. Це синій екран містить протокол IMAP про те, що "Windows завершено для запобігання пошкодження комп'ютера." В інший Вільний час Windows Vista відображає протокол IMAP після входу яка вказує на те, що системи відновлено після серйозної помилки або несподіване завершення роботи. Потім Windows Vista запропонує вам знайти вирішення проблеми. Ці помилки відомі як "синій екран помилки" або помилки Stop, і вони можуть бути викликані кілька речей.

Крок за кроком інструкції для початку для користувачів

Перш ніж почати

Помилки, які виникають на синьому екрані може бути викликана, Підтримка програмного забезпечення помилка, або апаратна проблема. Ця стаття містить кроки, які можна зробити для розв'язання проблем програмного забезпечення. Якщо не вдалося виправити неполадку, виконайте такі інтерактивні елементи, можливо, виникли проблеми устаткування. У такому випадку, вам доведеться зверніться до виробника комп'ютера або техніка комп'ютерного обладнання за допомогою апаратних проблем.

Для початку виправлення неполадок, виконайте одну з таких дій:

Пошук вирішень проблем

Якщо програма припиняє роботу, Windows може здійснити пошук вирішення для вас. Навіть якщо Windows не знайти рішення, коли вперше причина проблеми, Windows може знайшли рішення оскільки спочатку причина проблеми. Таким чином, ви повинні пробуйте спочатку цей спосіб.

Щоб перевірити, чи Windows знайшов рішення, виконайте такі інтерактивні елементи.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 1. Натисніть кнопку Початиа потім натисніть кнопку На панелі керування. Або командуПараметриа потім натисніть кнопку На панелі керування.
 2. У На панелі керування, клацніть двічі Неполадки: звіти та вирішення. Або натисніть кнопкуСистема й обслуговуванняа потім натисніть кнопку Неполадки: звіти та вирішення.
 3. У Неполадки: звіти та вирішення, у той Завдання "(на лівому боці вікна), виберіть" Перевірка наявності нових рішенняс. Windows перевірить наявність вирішень для проблем. Цей процес може тривати кілька хвилин, або більше.
 4. Якщо відображується що означає, що Не знайдено нових рішень, натисніть кнопку Закрити. Або, якщо будь-які посилання відображаються в розділі Рішення для інсталяції або Інформацію про інші проблеми, клацніть кожне посилання та виконайте інтерактивні елементи, які надаються для вирішення цих проблем.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2683283
Примітка: Деякі проблеми та рішення можна тільки переглянути та фіксованого адміністратором. Отже, вам потрібно увійти до комп'ютера за допомогою облікового запису адміністратора, щоб переглянути та виправити ці проблеми.

Наступні кроки

Якщо попередні кроки вирішує проблеми, можна завершувати. Якщо ці кроки не вирішує проблему, давайте Перевірте, чи ваш комп’ютер-зразок усіх останніх оновлень Windows.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Перевірити наявність і встановити всі необхідні скинути параметри Windows

скинути параметри Windows захисту безпеки та надійності комп'ютера. Якщо ви хочете, можна настроїти Windows на автоматичну інсталяцію рекомендованих оновлень в той Вільний час, який ви вкажете. Або, ви можете перевіряти оновлення вручну.

Щоб запустити Windows Update вручну і перевірити наявність оновлення та нові драйвери під Вільний час сценарій виконання меню Пуск Windows Vista, виконайте такі інтерактивні елементи.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 1. Натисніть кнопку Початиа потім натисніть кнопку На панелі керування. Або командуПараметриа потім натисніть кнопку На панелі керування.
 2. У На панелі керування, клацніть двічі Windows Update. Або натисніть кнопкуСистема й обслуговуванняа потім натисніть кнопку Windows Update.
 3. Якщо у вікні каже, Windows до дати, перейдіть на в Перевірити і встановити оновлених драйверів від виробника комп'ютера розділ. Або, якщо Windows знайде оновлення, натисніть кнопку Встановити.
Щоб отримати додаткові відомості про скинути параметри Windows див нижче: довідка та інструкції:
Інсталювати скинути параметри Windows

Наступні кроки

Якщо попередні кроки вирішує проблеми, можна завершувати. Якщо ці кроки не вирішує проблему, давайте подивимося, чи ви, можливо, доведеться інсталювати оновлені драйвери для вашого устаткування та інше Підтримка програмного забезпечення.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Перевірити і встановити оновлених драйверів від виробника комп'ютера

Драйвер-це програма, яка дає змогу комп ' ютера з устаткуванням або пристроями. Без драйверів устаткування, підключене до комп'ютера (наприклад, відеоадаптер або принтер) не буде працювати правильно. Виробники комп'ютерів переглянути свої драйвери періодично, щоб дозволити для зміни в Підтримка програмного забезпечення та обладнання. Якщо ваш комп’ютер-зразок не використовує останню версію драйвера, він може мати проблеми спілкування з деяких апаратного або програмного забезпечення, що інсталюється. Оновлення драйверів для устаткування комп'ютера, відвідайте веб-сайт виробника комп'ютера та виконайте їх інтерактивні елементи, щоб знайти, завантажити та інсталювати оновлені драйвери. Ось список сайтів, підтримка для популярних виробників
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed

 • Acer
 • Asus
 • Dell
 • Fujitsu
 • шлюз
 • HP
 • Lenovo
 • Panasonic
 • Sony
 • Toshiba
Для більше постачальників устаткування та програмного забезпечення контактні відомості, перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:

Наступні кроки

Якщо ця установка оновлених драйверів усуває проблему, можна завершувати. Якщо Інсталяція не вирішує проблеми, давайте подивимося, чи ми можемо вирішити проблему за допомогою наАвтовідновлення інструмент.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

сценарій виконання відновлення запуску

Автовідновлення — це засіб відновлення Windows Vista, який дозволяє усувати певні неполадки, наприклад відновити відсутні або пошкоджені системні файли, які заважають правильному запуску Windows. Рішення
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Під Вільний час запуску Автовідновлення, він перевіряє комп’ютер-зразок на проблему а потім намагається виправити це так, що комп ' ютер міг завантажитися належним чином. Якщо не вдається запустити Windows, Автовідновлення може виконуватися автоматично. Якщо це не буде працювати автоматично, спробуйте запустити його вручну. Відомості про те, як запустити Автовідновлення вручну перегляньте наступні теми: довідка та інструкції:

Автовідновлення: запитання й відповіді

Наступні кроки

Якщо засіб Автовідновлення усуває проблему, можна завершувати. Якщо цей засіб не вирішує проблему, давайте подивимося, чи ми можемо вирішити проблему за допомогою наВідновлення системи Функція.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

За допомогою Відновлення системи

Відновлення системи — це функція Windows, що дає можливість повернути системні файли комп'ютера до точки у Вільний час, перш ніж проблема, можливо, почали. Це спосіб, щоб скасувати внесені до комп'ютера без впливу на особисті файли, наприклад сповіщення електронною поштою, документи або фотографії. Щоб повернути комп’ютер-зразок до попереднього контрольну точку відновлення, виконайте такі інтерактивні елементи:
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
 1. По-перше, збережіть усі відкриті файли та закрийте всі програми. Ви повинні зробити, це тому, що Відновлення системи перезавантажить комп’ютер-зразок, коли він закінчиться.
 2. Відкрийте засіб Відновлення системи. Для цього натисніть кнопку Початиа потім натисніть кнопку Усі програми (або Програми).
 3. Натисніть кнопку Аксесуари, натисніть кнопку Системні інструментиа потім натисніть кнопку Відновлення системи.
  • Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
    Дозвіл служби захисту користувачів
   Якщо буде запропоновано ввести адміністратор паролів або підтвердження, введіть пароль або натисніть кнопкуПродовжити.
 4. Коли відкриється майстер Відновлення системи, натисніть наВибрати іншу контрольну точку відновлення Кнопка.
 5. Натисніть кнопку Наступний.
 6. Виберіть точку відновлення, які вам оцінити, було створено до проблеми почав.
 7. Натисніть кнопку Наступнийа потім натисніть кнопку Закінчити.
 8. Почекайте, поки засіб Відновлення системи перезавантажить комп ' ютер.

Наступні кроки

Якщо не було ні контрольні точки, які ви могли б використовувати, або за допомогою Відновлення системи не допомогла усунути проблему, на жаль вам доведеться виконати чисту інсталяцію Windows Vista, щоб виправити проблему.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Інсталюйте новий або "чистих" версії Windows

Якщо у вас є відновлення або відновлення дисків (компакт-диску або DVD) від виробника комп'ютера, ви можна використовувати для швидкого відновлення Windows і всі програми, попередньо інстальовані на комп'ютері. Однак, слід переінсталювати будь-якого програмного забезпечення, що не вже інстальовано виробником комп'ютера у разі сценарій виконання цього методу. У більшості випадків можна вставити дублювання диска і потім перезавантажити комп’ютер-зразок, щоб почати процес відновлення. Рішення
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Якщо у вас немає відновлення компакт-диск або DVD, ви можете встановити нові або чистою, версії Windows за допомогою інсталяційного диска Windows. Однак, слід переінсталювати всі інші Підтримка програмного забезпечення окремо в цьому випадку.

Щоб отримати додаткові відомості про те, як перевстановити ОС Windows з інсталяційного диска Windows клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
918884Як встановити Windows Vista
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про виправлення неполадок запуску Windows перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Що робити, якщо Windows не запускається належним чином?
Докладніше про додаткові Підтримка програмного забезпечення усунення несправностей, або усунути проблему з обладнанням зверніться до виробника комп'ютера або кваліфікованим устаткування технік.

Властивості

Номер статті: 958233 - Востаннє переглянуто: 17 січня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Пакет оновлень 1 для ОС Windows Vista
Ключові слова: 
kbsurveynew kbexpertisebeginner kbtshoot kbcip kbmt KB958233 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 958233

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com