Oprava: Chybová zpráva ke spuštění nebo náhledu sestavy ve službě Reporting 2008 Microsoft SQL Server velmi velké: "Výjimka typu System.OutOfMemoryException byla vyvolána."

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 958745 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Bug #: 50003243 (SQL opravy Hotfix)
Společnost Microsoft distribuuje opravy 2008 Microsoft SQL Server jako jeden soubor ke stažení. Vzhledem k tomu, že jsou kumulativní opravy, každá nová verze obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí SQL Server 2008, opravte uvolnění.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o spuštění nebo náhledu sestavy velmi velké obsahující miliony řádků v Microsoft SQL Server 2008 Reporting Services, můžete obdržet následující chybovou zprávu:
Typ System.OutOfMemoryException došlo k vyvolání výjimky.
Nebo více než jeden velký sestavu spustíte ve stejné době a zprávy vyžadují více paměti, než je k dispozici server se sestavami, zobrazí chybová zpráva a jeden nebo více zpráv nelze spustit.

Příčina

SQL Server 2008 Reporting Services zavést další paměť možnosti správy server se sestavami zpracovat velmi velké zprávy a zprávy velké, spouštěné ve stejnou dobu. Z důvodu problému v řízení kód sestavy motoru paměti určité sestavy mohou nelze uvolnit paměť správně při zatížení vysoké paměti operačního systému. V tomto scénáři Pokud spustíte velmi velké sestavy nebo spuštění více než jeden velký sestavy ve stejnou dobu výjimku OutOfMemoryException objeví.

Řešení

Oprava tohoto problému byla vydána nejprve v kumulativní aktualizaci 1. Další informace o získání tohoto balíčku kumulativní aktualizace pro SQL Server 2008 naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
956717Balíček kumulativní aktualizace 1 pro SQL Server 2008
Poznámka: Vzhledem k tomu, že sestavení jsou kumulativní, každá nová verze oprava obsahuje všechny opravy hotfix a všechny opravy zabezpečení zahrnuté v předchozí SQL Server 2008, opravte uvolnění. Doporučujeme zvážit použití nejnovější vydání opravy, které tato oprava hotfix. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
956909Vytvoří SQL Server 2008, které byly vydány po vydání serveru SQL Server 2008

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Dostupné paměti pro server sestav je rozhodnuto velikost skutečné fyzické paměti, nebo omezení paměti, které jsou nakonfigurovány pro server.

Další informace o jaké soubory jsou změněny a informace o všech předpokladech, chcete-li použít balíček kumulativní aktualizaci obsahující opravu hotfix, která je popsána tohoto článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base naleznete následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
956717Balíček kumulativní aktualizace 1 pro SQL Server 2008

Odkazy

Další informace o seznamu sestavení, které jsou k dispozici po vydání serveru SQL Server 2008 získáte následujícím článku znalostní báze společnosti Microsoft:
956909Vytvoří SQL Server 2008, které byly vydány po vydání serveru SQL Server 2008
Další informace o přírůstkové obsluhovaní model pro SQL Server získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
935897Přírůstkové modelu obsluhovaní je k dispozici tým serveru SQL Server dodat opravy hotfix pro nahlášené potíže
Další informace o schéma názvů pro aktualizace serveru SQL Server naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
822499Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru Microsoft SQL Server
Další informace o terminologii aktualizace softwaru naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 958745 - Poslední aktualizace: 28. října 2008 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 2008 Reporting Services
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbqfe kbfix KB958745 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:958745

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com