Okno dialogowe "Wybieranie certyfikatu cyfrowego" jest wyświetlana za okna programu Internet Explorer w systemie Windows Vista podczas próby otwarcia pliku pakietu Office z witryny, która wymaga cyfrową certyfikację

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 960247 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Do otwarcia pliku pakietu Microsoft Office z witryny, która wymaga certyfikacji cyfrowych za pomocą programu Internet Explorer na komputerze z systemem Windows Vista. Gdy to zrobisz, Wybierz certyfikat cyfrowy zostanie wyświetlone okno dialogowe nieoczekiwanego okna programu Internet Explorer.

Rozwiązanie

Ten problem został rozwiązany w pakiecie poprawek 2007 Office system został wydany 19 listopada 2008.

Aby uzyskać więcej informacji o pakiecie poprawek kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
960053Opis pakietu poprawek dla systemu Office 2007 (Mso.msp): 19 listopada 2008
Uwaga Po zainstalowaniu tego pakietu poprawek Wybierz certyfikat cyfrowy zostanie wyświetlone okno dialogowe z przodu wszystkich okien, zgodnie z oczekiwaniami. Ponadto ten pakiet poprawek nie wpływa na wszystkie inne okna dialogowego pole wiersza może wystąpić w wyniku innych konfiguracji.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 960247 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
Słowa kluczowe: 
kbqfe kbexpertiseinter kbmt KB960247 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:960247

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com